Детальніше. За тиждень до свята в Україну привезуть оригінал Конституції Пилипа Орлика. Усі охочі зможуть побачити її з 16 серпня у Софійському соборі. У столиці відбудеться концерт і парад на Хрещатику та Майдані Незалежності. На Михайлівській площі буде виставка військової техніки та озброєння. Також урочисто пройдуть катери та пролетять літаки над Дніпром поблизу Труханового острова.
24 серпня, безпосередньо у день свята, увечері в столиці проведуть великий концерт українських зірок на стадіоні «Олімпійський». Тоді ж відбудеться і благодійний концерт Андреа Бочеллі, кошти з якого спрямують на побудову музею Івана Марчука.
Крім того, у Києві відбудеться установчий Саміт Кримської платформи та саміт «Перших леді та джентльменів», нагородять видатних українських діячів новою відзнакою «Національна легенда» та проведуть благодійний концерт у театрі опери і балету імені Т. Г. Шевченка.
Українські військові продемонструють новинки української військової техніки — реактивні системи «Вільха» і «Нептун», ракетний комплекс «Грім» та інші нові й модернізовані зразки українських та закордонних оборонних комплексів.
Інші міста теж святкуватимуть День Незалежності. Там відбудуться церемонії покладання квітів до могил видатних діячів та борців за незалежність України, учасників Революції Гідності та війни на Сході.
Також гроші, призначені на святкування Дня Незалежності, спрямують і на інші сфери. У планах уряду — модернізувати 6 регіональних аеропортів, розбудувати євроколію «Київ — Львів — Скнилів» та завершити будівництво нового лікувально-діагностичного комплексу в «Охматдиті».
Крім того, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що на День Незалежності до України прибудуть гості з іноземних держав, аби висловити свою підтримку Україні та її Збройним Силам. Водночас нацгвардійці уже розпочали тренування над Хрещатиком на французьких вертольотах Airbus. Гвинтокрили із Франції братимуть участь у параді до Дня Незалежності 24 серпня.
Фото: ck-oda.gov.ua
Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики