Скасувати спільне володіння автівкою можна в «Дії». Мінцифра запускає бета-тестування послуги

Взяти участь у бета-тестуванні можуть одразу дві людини: власник авто та водій, якому шерять авто. Для скасування треба мати «Дія. Підпис» та вже зашерений автомобіль. Про це в телеграмі повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Читати далі
+ 40 слів

Парламент проголосував за іспит для отримання громадянства. Зі знання Конституції, історії та мови України

Верховна Рада підтримала запровадження іспиту, щоб отримати громадянство України. Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк. Цей закон підтримали 281 депутат. 

Читати далі
+ 28 слів

Випробувальний термін перед контрактом в ЗСУ встановили в Україні

Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8169, що пропонує встановити обов’язкове випробування на строк до 6 місяців для українців, які вперше прийняті на військову службу за контрактом. Про це повідомив нардеп від партії «Голос» Ярослав Железняк.

Читати далі
+ 11 слів

Фінансову програму для підтримки ветеранів запустили в Україні

Українські ветерани, ветеранки, а також родичі полеглих захисників та захисниць зможуть отримати від 500 тисяч до півтора мільйона гривень. Гроші можна використати на відкриття й розвиток власної справи. 

Читати далі
+ 55 слів

Безкоштовний правовий навігатор для поранених військових розробили в Україні

Правовий навігатор це онлайн-довідка з покроковими інструкціями для поранених бійців. На сайті можна завантажити зразки документів, рапортів, що спрощує процедуру проходження реабілітації для військових.

Читати далі
+ 108 слів

«Нова Пошта» відкриває перше відділення в Литві

Українська компанія «Нова Пошта» 20 березня планує відкрити перше відділення Nova Post у Вільнюсі. Про це повідомляє Forbes, посилаючись на слова співвласника «Нової Пошти», В’ячеслава Климова.

Читати далі
+ 22 слів

Microsoft додасть аналог ChatGPT до свого програмного забезпечення

Технологію, яка лежить в основі системи штучного інтелекту ChatGPT, додадуть до найпоширенішого програмного забезпечення Microsoft 365. Вона називатиметься Copilot.

Читати далі
+ 147 слів

Як дбати про якість свого сну. 17 березня світ відзначає Міжнародний день сну

Цього дня міжнародні медичні організації нагадують світовій спільноті про проблему з недосипанням та наголошують про важливість сну для здоров’я. У воєнний час питання здорового сну для українців стало гострішим. Про це свідчить опитування соціологічної групи «Рейтинг». За даними цього дослідження лише 47% українців після початку повномасштабного вторгнення мають повноцінний сон.

Читати далі
+ 291 слів

В застосунку УЗ з’явилися квитки для пільговиків і англійська версія

Укрзалізниця представила оновлення свого додатку — тепер існує версія англійською, а у громадян-пільговиків з’явилася можливість отримати квитки для своєї категорії. 

Читати далі
+ 22 слів
Що там ще
+ 679 новин