Посіпака нацистів й конкурент Бандери. 4 міфи про Романа Шухевича

Сьогодні — день народження Романа Шухевича. З цієї нагоди розвінчуємо міфи про провідника ОУН. Розповідаємо про те, чи дійсно головнокомандувач УПА був нацистським агентом та отримував подарунки від Гітлера, про конкуренцію з Бандерою та пошуки зниклого тіла Шухевича.

Читати далі
+ 227 слів

Килимок, зручний одяг і трохи вільного простору: що варто знати, якщо хочете практикувати йогу?

21 червня світ відзначає Міжнародний день йоги. Ця дата — привід нагадати, що ми можемо впливати на наш емоційний та фізичний стан. Своїми порадами про те, чому і як варто почати займатися йогою ділиться інструкторка з йоги з 16-річною практикою, мемберка спільноти The Ukrainians Катерина Омельченко. З початку повномасштабної війни Катерина проводить безкоштовні заняття з хатха-йоги українською онлайн. Запрошує до практики наживо чи у записах. 

Читати далі
+ 254 слів

Українці зможуть оформляти національні паспорти за кордоном

У деяких країнах створять мережу представництв державного підприємства «Документ», яке виготовляє закордонні та внутрішні паспорти.

Читати далі
+ 18 слів

Музиканти, які підтримали Україну. Біллі Айліш, Metallica, Maneskin та не лише

З початку повномасштабної війни рф в Україні багато закордонних виконавців підтримали український народ. Хтось — піснями, хтось — колабораціями з українськими співаками, а хтось — синьо-жовтим стягом на концерті. Ми зібрали кілька найвідоміших випадків, коли небайдужі іноземні музиканти підтримали Україну.

Читати далі
+ 260 слів

З 11 червня запускають регулярний поїзд з Чехії в Україну

Між Прагою, Львовом та Києвом запускають регулярне залізничне сполучення. Перевізник RegioJet з Чехії відреагував так на підвищений попит з боку українців. 

Про це пише Radio Prague International. За даними МВС, спеціальні візи в Чеській Республіці отримали близько 345,2 тисячі біженців.

Читати далі
+ 25 слів

Родини ветеранів можуть отримати гранти для бізнесу

Члени родин захисників, які є фізичними особами-підприємцями або самозайнятими особами, можуть отримати до 20 тисяч гривень грошового відшкодування. Більшість родин ветеранів через повномасштабну війну змінили місце проживання і не мають можливості відновити власну справу.

Читати далі
+ 16 слів

Найбільші друзі України: Польща, США, Британія та не лише

WTF

9 червня – Міжнародний день дружби. З початку повномасштабної війни росії проти України нас підтримало безліч країн. Хтось допомагає зброєю, хтось — грошима, а хтось — санкціями проти країни-окупанта. Ми вирішили розповісти про кількох друзів України, які не залишили нас в біді.

Читати далі
+ 249 слів

Українські правоохоронці отримали 90 авто від ЄС

Вартість автомобілів — майже 2 млн євро. Наразі це найбільша екстрена допомога в межах проєкту «ПРАВО-Поліція», яку реалізували від початку повномасштабної війни росії проти України. Про це повідомляє пресслужба представництва ЄС в Україні.

Читати далі
+ 35 слів

Літературний журнал «ШО» закрили після 17 років існування

Через війну рф з Україною журнал «ШО» припинив свою діяльність в друкованому форматі. Про це повідомив Олександр Кабанов, головний редактор видання.

Читати далі
+ 21 слів
Що там ще
+ 528 новин