У Великій Британії тестують чотириденний робочий тиждень. Водночас в Ізраїлі працюватимуть до 68 годин на тиждень

Близько 30 британських компаній цього тижня приєдналися до нової пілотної схеми, за якою протягом шести місяців працюватимуть лише чотири дні на тиждень. Про це повідомляє Independent.

Чому це корисно. Проєкт прагне покращити продуктивність бізнесу, фізичне і психічне здоров’я працівників. Такі зміни можуть створити більш стійке робоче середовище. Оплата працівників не зміниться.

Читати далі
+ 126 слів

«Книжковий арсенал» цьогоріч відбудеться 25-29 травня

Заявки на участь у ярмарку приймають до 11 лютого, а заявки на участь у концертній програмі — до 16 лютого. Про це повідомила пресслужба заходу. 

Ви можете запропонувати свої ідеї можливих подій та спецпроєктів у межах фестивальної програми. Для цього потрібно заповнити заявку.

Довідка. «Книжковий арсенал» є міжнародною подією, яку організовує Мистецький арсенал. У 2019 році Книжковий арсенал отримав звання «Найкращий літературний фестиваль світу».

Фото: ua.news

Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики

Читати далі
+ 0 слів

Як втілити новорічні обіцянки? або Чи варто витрачати час та сили на план персонального розвитку

Новорічний період багато з нас сприймають як певну контрольну точку на лінії життя. Знаходять час для підбиття підсумків попереднього року та нагоду для побудови планів на наступний. Але чи є у цьому раціональне зерно, чи це лише частина «магічних ритуалів», атмосферою яких оповиті новорічно-різдвяні свята? Чи є хоч якась користь з того, що ми намагаємось осмислити пройдений шлях та намітити подальший маршрут? А, можливо, це лише спосіб заспокоїти себе, знизити тривогу перед незвіданим майбутнім?

Читати далі
+ 279 слів

Лікарні почали вести облік споживання антибіотиків. Навіщо?

З початку 2022 року лікарні, які надають стаціонарну медичну допомогу, почали вести облік споживання антибіотиків. Це дозволить відслідковувати, скільки і яких антибіотиків призначають пацієнтам та оцінити, наскільки виправдані ці призначення. До переліку увійшли 29 лікарських засобів. Про це повідомляє МОЗ.

Читати далі
+ 47 слів

65 тисяч гривень: нові штрафи для роботодавців за дискримінацію почали діяти в Україні

LIKE

Тепер штрафуватимуть за прояв сексизму в рекламних повідомленнях та за вказівку у вакансії бажаної статі, віку, раси, кольору шкіри, громадянства, соціального походження кандидата або його майновий стан (за винятком специфічної роботи, яка може виконуватись певною групою людей). Про це йдеться на сайті ВРУ. 

Чому це важливо. Вперше в Україні роботодавців почнуть штрафувати за дискримінацію у вакансіях.

Читати далі
+ 13 слів

Декларації з сімейним лікарем та згода на посмертне донорство в «Дії»: МОЗ запускає нові електронні послуги

Електронними стануть медичні висновки для отримання водійського посвідчення для категорії А і Б, декларації з сімейним лікарем, згода на посмертне донорство, медичні висновки про смерть. У «Дії» також можна буде отримати рецепти на рецептурні препарати, наркотики та антибіотики. Про це повідомила заступниця міністра охорони здоров’я Марія Карчевич в ефірі 1+1.

Фото: diia.gov.ua

Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики

Читати далі
+ 0 слів

Pfizer створює нову вакцину, яка буде захищати і проти штаму Омікрон

Компанії Pfizer та BioNTech розробляють нову вакцину проти COVID-19. У ній поєднають оригінальну формулу з додатковою, яка буде спрямована саме на Омікрон. Про це повідомив Генеральний директор Pfizer Альберт Бурла в ефірі каналу CNBC. 

Вперше пацієнт з підтвердженим випадком Омікрону з’явився 18 грудня 2021 року. Дози спеціальної вакцини з’являться вже в березні 2022-го. Вона буде захищати проти всіх штамів COVID-19.

Фото: pexels.com

Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики

Читати далі
+ 0 слів

Цифра дня: дев'ять місяців. Стільки діятимуть COVID-сертифікати в Україні. Чому?

Україна приєднається до глобальної мережі COVID-сертифікатів, тому термін дії останніх найближчим часом скоротять з року до дев’яти місяців (270 днів). Країни-учасниці мережі визнаватимуть цифрові документи одна одної та не вимагатимуть додаткових для перетину кордону. Про це розповіла заступниця міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку Марія Карчевич.

В кінці грудня в ЄС прийняли рішення про те, що сертифікати будуть дійсні протягом дев’яти місяців. Щоб продовжити дію документа, потрібно ввести бустерну (третю) дозу вакцини. 

З 6 січня бустерна доза в Україні доступна для всіх, хто раніше пройшов повний курс вакцинації, а від дати останнього щеплення минуло від шести до дев’яти місяців. Третю дозу зможуть отримати українці віком від 18 років незалежно від того, якою вакциною щепилися раніше. Вона має посилити ефективність та дати кращий захист від нового штаму Омікрон. Бустерну дозу роблять лише м-РНК-вакцинами — Moderna або Comirnaty від Pfizer.

Фото: diia.gov.ua

Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики

Читати далі
+ 0 слів

Пластикові картки «єПідтримка» почне випускати Monobank. Як отримати?

З 11 січня клієнти Monobank, які раніше оформили віртуальну карту в додатку, зможуть замовити пластикову карту «єПідтримка» з нарахованою тисячею гривень за вакцинацію. Послуга є безкоштовною, але за доставку «Новою поштою» потрібно буде заплатити 50 гривень. Про це Monobank повідомив на своїй сторінці в телеграм. 

Щоб отримати пластикову карту, користувач має свайпнути віртуальну карту вліво та натиснути у меню «Випустити пластикову карту».

Фото: diia.gov.ua

Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики

Читати далі
+ 0 слів
Що там ще
+ 481 новин