У Києві тимчасово заборонили створювати нові мурали. Чому?

Обмеження буде тривати до схвалення Київською міською радою прозорого та відкритого механізму погодження ескізів муралів. Документ  про порядок створення муралів мають розробити за три місяці. Про це повідомила КМДА.

Наразі створення муралів на житлових та нежитлових будівлях не врегульоване чинним законодавством. У Києві зросла кількість випадки створення муралів з порушенням благоустрою та без погодження відповідними органами та мешканцями будинків. 

Контекст. Каталізатором появи хаотичних муралів стала робота Євгенії Фуллен. Вона почала малювати на будинку з охоронним статусом на Січових Стрільців, 31 без погодження з місцевою владою та громадськістю. Кияни створили петицію з закликом до міської влади розробити прозорі механізми створення муралів на стінах будинків — затверджувати ескізи мають експерти з залученням громадськості. 

Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики.

відреагувати
LIKE
Noo
Wow
WTF

Що відомо про нового очільника Фонду держмайна Дмитра Наталуху?

Сьогодні, 14 січня, Верховна Рада підтримала кандидатуру Дмитра Наталухи на посаду голови Фонду держмайна. За проголосували 244 депутати. Про це стало відомо з трансляції пленарного засідання. 

Зараз саме час підтримати незалежну журналістику — долучайтеся до Спільноти

Читати далі
+ 14 слів

Рада проголосувала за призначення Дениса Шмигаля Першим віцепремʼєром — міністром енергетики України

Верховна Рада підтримала призначення Дениса Шмигаля Першим віцепремʼєром — міністром енергетики України. За його кандидатуру проголосували 248 депутатів. Про це стало відомо з трансляції засідання. 

Зараз саме час підтримати незалежну журналістику — долучайтеся до Спільноти

Читати далі
+ 13 слів

​З п'яти населених пунктів Запорізької області оголосили обов'язкову евакуацію дітей

З п’яти населених пунктів Запорізької області оголосили обов’язкову евакуацію дітей разом з батьками чи законними представниками. Йдеться про 40 дітей з 26 родин у двох громадах. Про це заявили в Мінрозвитку. 

Читати далі
+ 23 слів

«Десятка за дві сесії»: НЗЛ зібрало головне з матеріалів НАБУ у справі Тимошенко

Сьогодні, 14 січня, НАБУ і САП оголосили підозру керівниці депутатської фракції парламенту. З опублікованих матеріалів прослуховування випливає, що йдеться про лідерку партії «Батьківщина» Юлію Тимошенко.

За даними слідства, йдеться про регулярний механізм співпраці, який передбачав виплати наперед та був розрахований на тривалий період. Народним депутатам мали надходити вказівки щодо голосування, а в окремих випадках — щодо утримання або неучасті в голосуванні.

Зараз саме час підтримати незалежну журналістику — долучайтеся до Спільноти

Читати далі
+ 65 слів

Рада проголосувала за призначення Михайла Федорова міністром оборони України

Верховна Рада підтримала призначення Михайла Федорова міністром оборони України. Призначення міністра підтримали 277 депутатів, ще 9 — утрималися. Про це стало відомо з трансляції засідання.

Зараз саме час підтримати незалежну журналістику — долучайтеся до Спільноти

Читати далі
+ 12 слів

Вісім українських митців пройшли до фіналу Болонської виставки ілюстраторів

Вісім українських художників потрапили до переліку фіналістів 60-ї Болонської виставки ілюстраторів. Про це повідомили на сайті премії. 

Зараз саме час підтримати незалежну журналістику — долучайтеся до Спільноти

Читати далі
+ 23 слів

НАБУ і САП оголосили підозру Юлії Тимошенко — про це стало відомо з матеріалів прослуховування

НАБУ і САП оголосили підозру керівниці депутатської фракції парламенту. З опублікованих матеріалів прослуховування випливає, що йдеться про лідерку партії «Батьківщина» Юлію Тимошенко. 

Зараз саме час підтримати незалежну журналістику — долучайтеся до Спільноти

Читати далі
+ 12 слів

Юлія Тимошенко підтвердила обшуки в офісі партії «Батьківщина». Що відомо?

Лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко підтвердила обшуки в партійному офісі та відкинула усі звинувачення, про які раніше повідомляли у НАБУ та САП. Вона назвала їх «політичним замовленням». Про це вона повідомила у соцмережах. 

Зараз саме час підтримати незалежну журналістику — долучайтеся до Спільноти

Читати далі
+ 7 слів
Що там ще
+ 13388 новин