В Одесі знайшли тіла трьох людей, що замерзли на смерть. Це сталось вчора. Повідомляють, що загиблі, ймовірно були бездомними. Також на Одещині рятувальники разом з поліцією допомогли медикам швидкої дістатися на виклик до вагітної жінки в селищі Сергіївка. Медики успішно прийняли пологи, народилась дівчинка Вікторія, яку потім разом з матір’ю рятувальники відвезли до пологового.
Контект. Вчора, 26 листопада, південні регіони особливо потерпали від негоди. Через штормове попередження були перекриті траси М-28 Одеса — Южне та М-05 Київ — Одеса. Поліція допомагала людям, що потрапили в замети або в ДТП по області.
У Києві вітер пошкодив найбільший прапор України, що розташовувався біля Батьківщини-Матері. Новий прапор замайорить над Києвом, щойно покращаться погодні умови. Про це повідомила Київська держадміністрація.
Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики









