З 69% у травні 2022 року рівень довіри до телемарафону «Єдині новини» знизився до 43% у грудні цьогоріч. Про це йдеться у крайньому дослідженні Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).
Інші результати опитування:
- частка тих, хто не довіряє телемарафону, зросла до 38% (решта 19% мають невизначене ставлення).
- Опитані, які не довіряють Зеленському, більш критичні до телемарафону — 29%, але і серед тих, хто довіряє Зеленському, телемарафону довіряють 52%.
- У всіх регіонах приблизно однакова кількість населення, 42-44%, довіряють телемарафону «Єдині новини».
Цитата. «Важливо розуміти, що після вторгнення ландшафт споживання інформації радикально змінився і телебачення тепер дивиться меншість населення. Крім цього, зараз загалом значно знизилася довіра до українських ЗМІ (між груднем 2022 року і груднем 2023 року — з 57% до 29%), тобто є загальна проблема з довірою ЗМІ (а не лише телемарафону)», — додав директор КМІС Антон Грушецький
Коли і як проводили опитування?
Упродовж 4-10 грудня 2023 року КМІС провів всеукраїнське опитування громадської думки. Методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів (з випадковою генерацією телефонних номерів та подальшим статистичним зважуванням) опитано 1200 респондентів, які мешкають у всіх регіонах України.
Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики









