Артем Дмитрук, коментуючи вчорашню терористичну російську атаку, заявив, що «саме закінчення війни буде перемогою». А Євгеній Шевченко у своєму Telegram-каналі написав таке: «Все це потрібно закінчувати заради збереження життя інших наших громадян, на яких потенційно вже наведені чергові російські ракети, чи їх уламки від ударів ППО, в майбутньому».
Українські нардепи поширюють тези роспропаганди після удару РФ по «Охматдиту». Про кого йдеться?
Що відомо про цих народних депутатів?
За даними Руху Чесно, Артем Дмитрук неодноразово захищав УПЦ МП і протидіяв прийняттю законопроєкту 8371, який має на меті заборону пов’язаних із РПЦ організацій. У лютому 2024 року Дмитрук вніс заставу за Павла Музичука, ієродиякона УПЦ МП та фігуранта реєстру Zрадників, якого СБУ затримала за підозрою у виправдовуванні збройної агресії РФ проти України.
Євгеній Шевченко, як повідомляє Рух Чесно, увійшов до списку прогульників серед народних депутатів Верховної Ради 9-го скликання. Шевченко пропустив 53% голосувань в проміжку від початку 2022 року і до травня 2023 року. 7 березня 2022 року, після початку війни з РФ, нардепа затримала СБУ при спробі перетину кордону з Польщею.
Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики









