У Тернополі затримали 14-річну дівчину, яку окупанти змусили закласти вибухівку біля районного управління поліції.
Зараз саме час підтримати незалежну журналістику — долучайтеся до Спільноти
Як росіяни хотіли завербувати дівчину? Вони вийшли на школярку, коли вона шукала підробіток у Telegram-каналах. Росіяни зламали її телефон і, знайшовши особисті фото, почали шантажувати, погрожуючи оприлюднити їх. Під тиском дівчина погодилась співпрацювати. За інструкціями ворога вона виготовила саморобний вибуховий пристрій, сховала його у рюкзак і залишила під автомобілем біля адмінбудівлі поліції.
Російські куратори планували дистанційно підірвати вибухівку в той момент, коли поруч було багато людей, убивши як саму дівчину, так і випадкових перехожих. Втім, правоохоронці вчасно виявили і знешкодили вибухівку.


З п’яти населених пунктів Запорізької області оголосили обов’язкову евакуацію дітей разом з батьками чи законними представниками. Йдеться про 40 дітей з 26 родин у двох громадах. Про це заявили в Мінрозвитку.
Сьогодні, 14 січня, НАБУ і САП оголосили підозру керівниці депутатської фракції парламенту. З опублікованих матеріалів прослуховування випливає, що йдеться про лідерку партії «Батьківщина» Юлію Тимошенко.
За даними слідства, йдеться про регулярний механізм співпраці, який передбачав виплати наперед та був розрахований на тривалий період. Народним депутатам мали надходити вказівки щодо голосування, а в окремих випадках — щодо утримання або неучасті в голосуванні.
Зараз саме час підтримати незалежну журналістику — долучайтеся до Спільноти


Вісім українських художників потрапили до переліку фіналістів 60-ї Болонської виставки ілюстраторів. Про це повідомили на сайті премії.
Зараз саме час підтримати незалежну журналістику — долучайтеся до Спільноти


Лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко підтвердила обшуки в партійному офісі та відкинула усі звинувачення, про які раніше повідомляли у НАБУ та САП. Вона назвала їх «політичним замовленням». Про це вона повідомила у соцмережах.
Зараз саме час підтримати незалежну журналістику — долучайтеся до Спільноти