Через Viber тепер можна переказати гроші

Сервіс грошових переказів Moneytou запускають в Україні компанії Mastercard та Rakuten Viber. Щоб скористатися ним, не потрібно знати номер картки того, хто отримуватиме кошти.

Чому це корисно. Новий сервіс спростить процедуру переказу коштів.

Детальніше. Для переказу досить знати номер телефону того, хто отримуватиме кошти, або щоб він був серед контактів у Viber.

Переказати гроші можна з будь-якої банківської карти. Потрібно лише, щоб месенджер був зареєстрований на номер українського оператора. Комісія складає 5 гривень і додатково 1% від суми переказу. За один раз можна надіслати максимум 14 900 гривень.

Для переказу грошей треба:

  1. у вікні чату натиснути кнопку Gif і обрати сервіс Moneytou;
  2. натиснути «Надіслати переказ» і обрати картку у цифровому гаманці Masterpass (вона має бути там попередньо зареєстрована);
  3. ввести суму переказу й надіслати гроші;
  4. підтвердити надсилання повідомлення про надходження коштів тому, хто їх отримує;

Щоб отримати кошти через Viber з Moneytou, треба:

  1. відкрити в чаті повідомлення про надходження коштів;
  2. у гаманці Masterpass обрати картку для зарахування грошей.

Старший директор з розвитку бізнесу в Європі, Африці та на Середньому Сході Viber Атанас Райков сказав виданню Liga.Tech, що у повідомленнях немає обміну картками чи іншими даними, що могло б бути ризикованим для безпеки користувачів.

Google запускає оновлену опцію обміну фото за допомогою приватних повідомлень і веб-версію Google Photos для iOS та Android. Тепер, щоб поділитися світлиною, не треба створювати альбом. Можна надіслати одноразове повідомлення, у якому буде фото. Це так само просто, як в Instagram, Snapchat або у будь-якому іншому додатку для обміну повідомленнями. Також можна створити чат, де ви будете обмінюватися світлинами й зможете реагувати на них, ставлячи лайки.  

Apple визначила найкращі мобільні додатки року за версією власної редакції. Найкращою мобільною програмою для iPhone стала Spectre Camera — альтернативний додаток для зйомки фото, за допомогою якого можна робити світлини на довгій витримці. Цю програму можна придбати за 4 долари.

Найпопулярнішими безкоштовними додатками є YouTube, Instagram, Snapchat, TikTok, Messenger, Gmail, Netflix, Facebook, Google Maps, Amazon.

Найпопулярніші платні додатки: Facetune, HotSchedules, Dark Sky Weather, The Wonder Weeks, AutoSleep Tracker, TouchRetouch, Afterlight, Procreate Pocket, Sky Guide, Toca Hair Salon 3.

 Фото: akket.com

Контрнаступ ЗСУ триватиме і взимку

Американський Інститут дослідження війни (ISW) у своєму звіті, оприлюдненому увечері четвертого грудня, заявив про те, що заяви українського командування вказують на те, що контрнаступальні операції триватимуть і взимку, це вони підсумували із твердження представників української влади і військових.

Читати далі
+ 70 слів

ОАЕ хочуть допомогти Україні відбудувати економіку

Об’єднані Арабські Емірати планують почати торговельні переговори з нашою країною. Про намір створити нові шляхи економічної взаємодії повідомляє видання Bloomberg.

Читати далі
+ 24 слів

У Нью-Йорку провели концерт до 100-ліття прем’єри Щедрика

На концерті «Notes from Ukraine» — «Нотатки з України» виступили хори з України та Північної Америки. Захід провели до ювілею виконання українського Щедрика на тому ж місці, що і 100 років тому — у Карнеґі-Холі. Про це повідомило Суспільне з посиланням на організаторів. Переглянути запис концерту можна на Vimeo.

Читати далі
+ 26 слів

Погрози продовжують надходити українським посольствам та консульствам

В Іспанії поліція вилучила ще три конверти з очима тварин. Вони були адресовані посольству України в Мадриді, генеральному консульству в Барселоні та консульству в Малазі. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив речник МЗС України Олег Ніколенко.

Читати далі
+ 45 слів

«Від кожного вибуху світ в тобі наче перевертається». Євангеліна, 20 років, бариста, виїхала з Луганщини 2 квітня

Wow

Дівчина проживала у Лисичанську на Луганщині. Там працювала баристою та допомагала своїй сім’ї. Проте ворог не дав їй можливості залишитися у рідному місті та змусив тікати з власного дому. Єва та її родина змогли виїхати з-під жахливих обстрілів лише 2 квітня. Зараз, коли уже пережила такий болючий досвід, дівчина готова розповісти свою історію.

Читати далі
+ 93 слів

Суп «У страшних муках» та фуа-гра: UAnimals запрошує депутатів до онлайн-ресторану

Заклад відкриває свої віртуальні двері для чиновників, які підтримують законопроект 8150 про внесення змін до закону«Про захист тварин від жорстокого поводження». Це написали на своєму сайті гуманістичний рух UAnimals.

Читати далі
+ 78 слів

Відшкодування коштів за купівлю генераторів: у яких містах діє програма?

Через планові та аварійні відключення електроенергії українці все більше переходять до використання інших джерел електроенергії. Місцеві ради в свою чергу запроваджують програми часткового відшкодування вартості генераторів для мешканців багатоквартирних будинків. 

Читати далі
+ 371 слів

Оператори дронів зможуть пройти онлайн-курс від фонду «Повернись живим» та Prometheus

Благодійна організація «Повернись живим» й освітня платформа Prometheus запускають навчальний онлайн-курс «Основи тактики застосування коптерів DJI Мavic 3 та Autel EVO II в бойових умовах». Про це повідомили на сайті фонду.

Читати далі
+ 41 слів
Що там ще
+ 5211 новин