Онлайн-бібліотеку для вивчення англійської створив Google

LIKE

Новий застосунок Rivet — це дитяча онлайн-бібліотека, яка допомагає у вивченні англійської мови, розповідають у компанії. У бібліотеці зараз є понад 3500 книг, вони посортовані за рівнем складності. Застосунок можна завантажити безкоштовно в  Google Play або App Store.

Чому це важливо. Застосунок допоможе у цікавий спосіб вивчати англійську не лише дітям, а й усім охочим.

Детальніше. У додатку є  книги на різноманітні теми: від тварин до науки. 

Під час читання книги можна прослухати будь-яку частину тексту або застосунок може відтворити кожне слово окремо.

Застосунок може стежити за читанням користувача і відразу ж пропонувати допомогу, якщо знайде помилку або якщо виявить, що читач у чомусь вагається. У кінці сторінки можна побачити, які слова були прочитані правильно, і спробувати знову прочитати слова, які прочитали неправильно.

Rivet може читати книгу вголос. Кожне прочитане слово буде підсвічуватися іншим кольором. Це дозволить користувачеві стежити за текстом.

Для кожного слова доступні визначення, а також переклад більш ніж на 25 мов.

Після прочитання книги у Rivet можна оцінити книгу за допомогою емодзі.

→ Як легше та швидше вивчити англійську.

  1. Читайте та слухайте подкасти англійською. Але не намагайтесь перекладати кожне слово. Спробуйте зрозуміти слова у контексті, а потім перепровірте себе.
  2. Вчіть слова у контексті. Складайте зі слів речення. Не повторюйте окремо кожне слово, а викладіть їх та зробіть з цього історію. Використовуйте картки зі словами, але перетворіть це на гру.
  3. Прив’язуйте слова до емоцій. Контекст, який викликає у вас емоцію радість, злість чи відразу дає більше шансів запам’ятати нові слова. Будуйте незвичні речення, які викликатимуть сміх чи співчуття. Згадайте це, коли будете складати власні речення.
  4. Розмовляйте простіше. Іноді людина спочатку складає важку фразу рідною мовою, а потім намагається це перекласти англійською. Геть перфекціонізм! Не можливо натренувати навичку без практики. Не бійтесь робити помилки. Це нормально, якщо людина розмовляє іноземною мовою і помиляється.
  5. Спробуйте включити англійську мову у вашу щоденну рутину. Пишіть список справ на день англійською мовою. Знайдіть друга, з яким час від часу будете переписуватись англійською. Пишіть список бажань англійською. Шукайте інформацію англійською мовою. Підписуйте фото в інстаграм іноземною мовою.

→ Штучний інтелект виправлятиме граматичні помилки користувачів у Gmail.  Функція наразі доступна лише англійською мовою, але очікують, що технологія працюватиме також іншими мовами. Зараз технологія буде корисна користувачу, для якого англійська не є рідною. Щоб активувати функцію, у меню «Додаткові параметри» потрібно активувати пункт «Перевірка орфографії».

Фото: Engadget

СЕО Yakaboo Іван Богдан сексистськи висловився про жінок і… пішов з посади

СЕО книжкового магазину Yakaboo Іван Богдан на онлайн-дискусії «Українська книга: після війни, геть від москви» дозволив собі сексистське висловлювання про жінок. «В цілому більше купують (книжки — ред.) жінки, які, як завжди, витрачають кошти, які заробляли чоловіки», — сказав Богдан. 

Читати далі
+ 138 слів

Чи застосує Росія ядерну зброю

Останнім часом українці все більше обговорюють загрозу ядерної війни. Деякі навіть збираються влаштувати оргію на горі Щекавиця в Києві в разі удару. І хоча російські політики погрожували «ядеркою» й раніше, після проведення псевдореферендумів потенційна небезпека зросла. Так, президент Путін заявив, що ядерна зброя може бути застосована «для захисту нових територій». Спробуймо розібратися, наскільки це можливо.

Читати далі
+ 348 слів

У Маріуполі окупанти оголосили мобілізацію

У тимчасово окупованому Маріуполі росіяни оголосили про мобілізацію першої хвилі. Це сталося внаслідок проведення псевдореферендуму. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

Читати далі
+ 15 слів

«Я — боєць-доброволець. Воюю за свободу». Розмова з іноземцем, який воює за Україну

Доні Донбас — саме таке ім’я доброволець має в Україні (своє реальне не розкриває з міркувань безпеки). Доні воює в Україні з квітня 2022 року на Дніпропетровщині. До війни чоловік жив в Бостоні, багато років пропрацював скіп-трейсером (людина, яка відслідковує осіб за пропусками). Також кілька років працював в оборонній промисловості та сфері безпеки. До війни ніколи не був в Україні і дуже мало чув про український народ. Але, за його словами, найдивовижніше місце, в якому він коли-небудь був і він сподівається жити в цій країні після того, як ЗСУ виженуть росіян з нашої держави.

Читати далі
+ 80 слів

Трагедія Бабиного Яру: чого ми (ще) не знаємо?

Кожного року 29–30 вересня українці вшановують пам’ять жертв трагедії в Бабиному Яру. Трагедія стала символом «Голокосту від куль» і нацистської політики масового знищення людей. В цей день ми підготували маловідомі факти, завдяки яким ви дізнаєтеся більше про трагедію Бабиного Яру.

Читати далі
+ 51 слів

США виділить Україні понад мільярд доларів. Головне за ніч і ранок 29 вересня

Читати далі
+ 215 слів

Українські волонтери випустили NFT-колекцію художніх творів «Brave Legion»

Громадська організація «Гуманітарний батальйон» створила NFT-колекцію, щоб залучити кошти на купівлю теплого одягу для ЗСУ та гуманітарну допомогу українцям, які постраждали внаслідок окупації.

Читати далі
+ 47 слів

«Краще жить на світі щасливим мужиком, ніж нещасним паном». 29 вересня — день народження Івана Карпенко-Карого

«…Він був одним з батьків новочасного українського театру, визначним артистом та при тім великим драматургом, якому рівного не має наша література». Так про драматурга, письменника і артиста відгукувався Іван Франко.

Читати далі
+ 101 слів
Що там ще
+ 4855 новин