Український стартап Grammarly оцінили у понад 1 мільярд доларів

У понад 1 мільярд доларів оцінили український стартап з перевірки англійської граматики Grammarly. Про це розповідає Економічна правда.

Чому це важливо. Так високо (адже у світі лише 260 компаній, які оцінюють в 1 мільярд доларів і більше) оцінили стартап, який створили українці.

Детальніше. Grammarly — це інтелектуальний онлайн-сервіс перевірки граматики, який заснований на технологіях штучного інтелекту. Його послугами користуються 20 мільйонів людей. Він залучив 90 мільйонів доларів інвестицій. Провідним інвестором став фонд General Catalyst. Він уже фінансував компанію у 2017 році. Тоді Grammarly вдалося залучити 110 мільйонів доларів. Загалом компанія отримала 200 мільйонів доларів інвестицій на розвиток Grammarly.

У компанії запевняють, що не продають і не здають в оренду дані користувачів третім сторонам з будь-якої причини, в тому числі для доставки своїх оголошень. «Наша бізнес-модель — це модель freemium. У ній ми пропонуємо безкоштовну версію нашого продукту, а також Grammarly Premium та Grammarly Business, які є платними. Єдиний спосіб, як Grammarly заробляє гроші, це підписки».

Довідка. Стартап заснували кияни Олексій Шевченко, Максим Литвин і Дмитро Лідер у 2009 році. Перша версія продукту була створена в Києві. Додаток підвищує якість письмового спілкування, враховуючи індивідуальний стиль користувача і його комунікативні цілі, пропонуючи виправлення, які роблять текст граматично, стилістично і структурно правильним.

Український стартап металевих 3D-пазлів  зібрав понад 431 тисячу доларів. Стартап Time 4 Machine зібрав понад 431 тисячу доларів на краундфандинговій платформі для просування креативних проектів Kickstarter. Кошти компанії-виробнику перерахували 2 800 прихильників з усього світу. Time 4 Machine запустила збір коштів 26 березня цього року, щоб отримати 15 тисяч доларів шляхом краундфандингу. Утім цієї мети  вони досягнули за перший день збору. До 4 травня компанія перевищила свою ціль у 28 разів і забрала 431 тисячу 158 доларів.

Компанія створює низку механічних моделей з металу, деталі для яких можна скріпити без клею. Серед моделей трактор, літак, локомотив і навіть робочий таймер. У зібраному вигляді всі моделі мають рухомі деталі: у літака крутяться гвинти, в автівки відчиняються двері. Моделі коштують від 18 до 112 доларів, комплекти — 432 доларів. 143 людини вже зробили передзамовлення на комплекти.

Додатки для вивчення граматики англійської мови. Школа англійської Green Forest підготувала добірку застосунків, які допоможуть опанувати граматику цієї іноземної мови: 

1.Learn English with Johnny Grammar’s Word Challenge від British Council. Тут можна о протестувати свої знання не тільки з граматики, але й перевірити свій словниковий запас та правопис. Необхідно вибрати рівень складності  тесту та пройти онлайн-вправи у формі гри, виявивши таким чином слабкі місця в знаннях.

2.Practice English Grammar — це безкоштовний додаток для iOS та Android, який був номінований у 2014 році на нагороду Best Education App. Перевагою цього додатку є вдале поєднання флеш карт (для запам’ятовування граматичних правил), ігор, статей та різноманітних способів перевірки та оцінки знань (тести, вікторини), які допоможуть вдосконалити навички письма через послідовне вивчення граматичних тем від елементарних до найскладніших. 

3.English Grammar Book — ще один безкоштовний додаток для пристроїв на базі платформи Android. Тут можна отримати отримати досить широкий спектр граматичних тем із детальним поясненням теорії, а також тестами і вікторинами для перевірки засвоєного матеріалу. Додаток  містить різні варіанти складності залежно від рівня знань. 

Фото: venturebeat.com

25 українських бійців потрапили в полон під час виходу з Авдіївки

«На жаль, в ході цих боїв 25 українських військовослужбовців потрапили у російський полон. Це війна… Хочу сказати цим солдатам, якщо вони мене почують, їхнім родинам — ми нікого не забули та робимо все, щоб визволити цих військовослужбовців з ворожого полону». Про це в інтерв’ю Укрінформу розповів Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.

Читати далі
+ 8 слів

11 безпілотників збили у Львівській області

Уламки пошкодили обʼєкт критичної інфраструктури. Дві ракети типу «Кинджал» збити не вдалось. Також під ударом опинилась критична інфраструктура Івано-Франківщини. Обійшлося без постраждалих.

Читати далі
+ 14 слів

РФ здійснила чергову масовану атаку по енергооб’єктах України. Важливе за ніч і ранок 29 березня

Цієї ночі Сили оборони збили 84 повітряні цілі: 58 «шахедів» та 26 ракет. Усього росіяни запустили по Україні 99 засобів повітряного нападу.

Читати далі
+ 140 слів

Німеччина передасть Україні черговий військовий пакет допомоги. Що в ньому буде?

Країна надасть нам таку військову техніку: пʼять гусеничних ремонтно-евакуаційних машин Warthog; дев’ять гусеничних командних машин-всюдиходів Warthog; шість машин розмінування WISENT 1; два мостоукладачі BEAVER; інженерні БРЕМ Bergepanzer 2 і БРЕМ 2A1 Dachs; дев’ять мінних тралів; три автомобілі для охорони кордону; шість паливозаправників Mercedes-Benz Zetros; 14 розвідувальних БпЛА Vector; 30 розвідувальних БпЛА RQ-35 Heidrun; пʼять засобів перешкод для дронів та інше.

Читати далі
+ 20 слів

Почав курсувати потяг Прага-Чоп. Як часто їздить і яка вартість квитка?

Укрзалізниця запустила міжнародний рейс між Прагою та Чопом, який поєднує нічним сполученням столицю Чехії, словацьке Кошице та український Чоп. Також УЗ додатково запустила внутрішній денний поїзд №345/346 Чернівці — Чоп — Ужгород для зручної пересадки пасажирів.Про це повідомили у телеграм-каналі Укрзалізниці.

Читати далі
+ 10 слів

Росіяни вчергове обстріляли університет у Херсоні

Снаряди влучили у Херсонський державний університет близько четвертої ранку. Поранених та загиблих немає. Про це повідомив очільник ОВА Олександр Прокудін.

Читати далі
+ 18 слів

Литва збільшить постачання дронів для України. Як?

Литовський Сейм схвалив правки до закону щодо публічних закупівель. Це дозволяє організаціям купувати та передавати в інші держави дрони, що використовують компоненти китайських виробників. Про це пише медіа Irytas.lt. з посиланням на повідомлення Сейму. 

Читати далі
+ 47 слів

Як допомогти собі: чи можете ви бути терапевтом для самого себе

Ви не можете змінити та впливати на багато речей, проте вам точно під силу зробити одне — попіклуватися про себе. Це ви можете зробити з допомогою самотерапії — процесу самостійної роботи над власними проблемами та емоціями

«Новини здорової людини» поспілкувались з практичною психологинею Софією Копач, яка розповіла про те, що таке самотерапія, як кожен з нас сам може підтримати своє психічне здоров’я та які є дзвіночки того, що вам варто звернутись до фахівця. 

Читати далі
+ 249 слів
Що там ще
+ 9458 новин