Український стартап Grammarly оцінили у понад 1 мільярд доларів

У понад 1 мільярд доларів оцінили український стартап з перевірки англійської граматики Grammarly. Про це розповідає Економічна правда.

Чому це важливо. Так високо (адже у світі лише 260 компаній, які оцінюють в 1 мільярд доларів і більше) оцінили стартап, який створили українці.

Детальніше. Grammarly — це інтелектуальний онлайн-сервіс перевірки граматики, який заснований на технологіях штучного інтелекту. Його послугами користуються 20 мільйонів людей. Він залучив 90 мільйонів доларів інвестицій. Провідним інвестором став фонд General Catalyst. Він уже фінансував компанію у 2017 році. Тоді Grammarly вдалося залучити 110 мільйонів доларів. Загалом компанія отримала 200 мільйонів доларів інвестицій на розвиток Grammarly.

У компанії запевняють, що не продають і не здають в оренду дані користувачів третім сторонам з будь-якої причини, в тому числі для доставки своїх оголошень. «Наша бізнес-модель — це модель freemium. У ній ми пропонуємо безкоштовну версію нашого продукту, а також Grammarly Premium та Grammarly Business, які є платними. Єдиний спосіб, як Grammarly заробляє гроші, це підписки».

Довідка. Стартап заснували кияни Олексій Шевченко, Максим Литвин і Дмитро Лідер у 2009 році. Перша версія продукту була створена в Києві. Додаток підвищує якість письмового спілкування, враховуючи індивідуальний стиль користувача і його комунікативні цілі, пропонуючи виправлення, які роблять текст граматично, стилістично і структурно правильним.

Український стартап металевих 3D-пазлів  зібрав понад 431 тисячу доларів. Стартап Time 4 Machine зібрав понад 431 тисячу доларів на краундфандинговій платформі для просування креативних проектів Kickstarter. Кошти компанії-виробнику перерахували 2 800 прихильників з усього світу. Time 4 Machine запустила збір коштів 26 березня цього року, щоб отримати 15 тисяч доларів шляхом краундфандингу. Утім цієї мети  вони досягнули за перший день збору. До 4 травня компанія перевищила свою ціль у 28 разів і забрала 431 тисячу 158 доларів.

Компанія створює низку механічних моделей з металу, деталі для яких можна скріпити без клею. Серед моделей трактор, літак, локомотив і навіть робочий таймер. У зібраному вигляді всі моделі мають рухомі деталі: у літака крутяться гвинти, в автівки відчиняються двері. Моделі коштують від 18 до 112 доларів, комплекти — 432 доларів. 143 людини вже зробили передзамовлення на комплекти.

Додатки для вивчення граматики англійської мови. Школа англійської Green Forest підготувала добірку застосунків, які допоможуть опанувати граматику цієї іноземної мови: 

1.Learn English with Johnny Grammar’s Word Challenge від British Council. Тут можна о протестувати свої знання не тільки з граматики, але й перевірити свій словниковий запас та правопис. Необхідно вибрати рівень складності  тесту та пройти онлайн-вправи у формі гри, виявивши таким чином слабкі місця в знаннях.

2.Practice English Grammar — це безкоштовний додаток для iOS та Android, який був номінований у 2014 році на нагороду Best Education App. Перевагою цього додатку є вдале поєднання флеш карт (для запам’ятовування граматичних правил), ігор, статей та різноманітних способів перевірки та оцінки знань (тести, вікторини), які допоможуть вдосконалити навички письма через послідовне вивчення граматичних тем від елементарних до найскладніших. 

3.English Grammar Book — ще один безкоштовний додаток для пристроїв на базі платформи Android. Тут можна отримати отримати досить широкий спектр граматичних тем із детальним поясненням теорії, а також тестами і вікторинами для перевірки засвоєного матеріалу. Додаток  містить різні варіанти складності залежно від рівня знань. 

Фото: venturebeat.com

На сторожі морської безпеки: 3 липня в Україні відзначають День військово-морських сил ЗСУ

Щороку в першу неділю липня в Україні відзначають День військово-морських сил. Вони стримують ворога та дають збройну відсіч у внутрішніх водах країни.

Читати далі
+ 79 слів

Фільм про українських добровольців отримав спецвідзнаку на фестивалі у Великобританії

Витвір отримав спеціальну відзнаку журі міжнародного кінофестивалю «Sheffield Doc/Fest-2022». Режисером документального повнометражного фільму «День українського добровольця» виступив Володимир Тихий. Стрічку створило об’єднання «Вавилон‘13» в об’єднанні з Black Photon.

Читати далі
+ 17 слів

Україна збирає Армію дронів для ЗСУ. Можна задонатити гроші або дрони

Проєкт «Армія дронів» включає: систематичну купівлю дронів, їхній ремонт та оперативну заміну, а також курс навчання пілотів. Дрони потрібні українським військовим, щоб моніторити всю лінію фронту — майже 2,5 тисячі км.

Читати далі
+ 41 слів

Український борщ — під охороною ЮНЕСКО. Його внесли до списку нематеріальної культурної спадщини

Сьогодні «Культуру приготування українського борщу» внесли до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони. Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Читати далі
+ 34 слів

Україна контролює 45% територій Донеччини. Головне за ніч та ранок 1 липня

Україна контролює 45% територій Донеччини. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко в етері телемарафону. окупанти продовжують постійно обстрілювати населені пункти Донеччини.

Читати далі
+ 75 слів

Нові пригоди міньйонів, Тора та собаки Супермена. 5 кінопрем’єр липня

Попри труднощі з доставкою фільмів в Україну через російську агресію, кінотеатри продовжують працювати та пропонують глядачам низку нових фільмів для перегляду. Серед новинок — номінант премії «Оскар», бойовик із Антоніо Бандерасом, продовження супергейського кіновсесвіту Marvel, а також два мультфільми про фантастичних істот.

Читати далі
+ 88 слів

Історія кур’єра-суперзірки, адаптація комп’ютерної гри та нова епідемія. Серіальні прем’єри липня 2022

Найпопулярніші стрімінгові сервіси Netflix, HBO та Hulu у липні презентують низку серіальних прем’єр. Серед новинок — пригоди підлітків-бунтарів, кримінальний триллер у стінах психлікарні та життя бізнесмена, який прагне заробити, використовуючи обманні схеми.

Читати далі
+ 92 слів

окупанти готують провокацію на Запорізькій АЕС

росіяни хочуть звинуватити працівників станції в зберіганні зброї на території тимчасово окупованої ЗАЕС. Задля цього окупанти тортують працівників і вимагають у них «зізнання» про те, що нібито ще в березні вони скинули зброю в бетонні чаші охолоджувальних басейнів на станції.

Читати далі
+ 53 слів
Що там ще
+ 4411 новин