Детальніше. Пастор католицької школи святого Едварда, який навчає дітей від дошкільного віку до восьмого класу, написав батькам листа про те, що серія книг Джоан Роулінг буде вилучена зі шкільної бібліотеки.
Керівниця шкіл католицької єпархії в Нешвіллі Ребека Хаммел сказала, що пастор має законну владу забирати книги із бібліотеки. Вдома учні мають повне право читати книгу. Головне, за її словами, щоб вони сприймали її «крізь призму своєї віри».
Цитата. «Ці книги представляють магію: як добру, так і злу, що не зовсім так. Насправді це досить хитрий обман. Закляття і прокльони, описані в книзі, — це справжні закляття і прокльони. Якщо їх прочитає людина, вони можуть викликати злих духів, які постануть перед особою, котра читала текст», — написав преподобний Ден Ріхіл у своєму листі.
⟶ У Польщі священики публічно спалили книжки про Гаррі Поттера. На півночі Польщі в місті Кошалін в кінці березня цього року священики спалили «блюзнірські» книги в присутності дітей. Окрім «Гаррі Поттера» вони спалили книгу «Сутінки» Стефані Майєр і видання індійського духовного лідера Ошо. Спалення вони виправдовували цитатами із Біблії.
⟶ Warner Bros. планує зняти серіал-приквел до фільму «Гаррі Поттер». Проект перебуває на початковій стадії створення. Щодо сюжету, то відомо лише, що це будуть абсолютно нові історії з іншими героями, але в тому ж всесвіті. Події приквелу розвиватимуться переважно у межах Гоґвортсу, а також ще в деяких частинах Європи. Фільм показуватимуть на майбутньому стримінговому сервісі WarnerMedia.
Фото: Mental Floss