8 українських стартапів отримають 9 мільйонів від держави

Автоматизований помічник із побутових юридичних питань для допомоги населенню, технологія нанополімеризації для отримання біопластику та мобільний додаток для кращого впливу на довкілля — ці та інші вітчизняні стартапи отримають фінансування з Українського фонду стартапів. Про це йдеться на сайті Кабміну.

Чому це важливо. Творці українських стартапів отримають фінансову підтримку від держави для реалізації своїх інноваційних проектів.

Детальніше. Український фонд стартапів обрав перших 8 переможців пітчинг-сесій. Вони діляться на які діляться на дві категорії: seed-гранти, які надають розробникам уже створених продуктів, які потребують розширення та підтримки, та становлять 1 млн 250 тис. грн (50 тисяч доларів). Друга категорія — pre-seed-гранти, які надають розробникам ідей, які ще на стадії створення власного продукту. Вони отримають по 625 тис. грн (25 тисяч доларів). Наступний пітчинг проєктів відбудеться на початку березня 2020 року. 

Seed-гранти отримають: AeroDrone — комплексні рішення на базі безпілотних літаків; GeoDesign info — аналітичний онлайн-центр; BIOC — технологія нанополімеризації для отримання біопластику; FieldBI — аналітично-експертна система для стейкхолдерів ринку; Правомен — автоматизований помічник із побутових юридичних питань для допомоги населенню; Framiore — сталий бренд одягу із власним R&D-центром з розробки інноваційних виробів і технологій.

Pre-seed-гранти отримають: Pytag — торгово-аналітична платформа для торгівлі зерном; BioBin — мобільний додаток для кращого впливу на довкілля.  

Довідка. Український Фонд Стартапів – це державний фонд, започаткований за ініціативи Кабінету Міністрів України. Місією фонду є підтримка інноваційних проектів та допомога українським підприємцям створювати успішні глобальні компанії. Подати заявку можна на сайті Фонду.

Кого шукає Український фонд стартапів:

  • українську компанію. Фонд фінансуватиме лише український бізнес;
  • комерційно орієнтовану компанія. Фонд фінансуватиме підприємства з потенціалом отримання високих доходів;
  • проекти на ранніх стадіях розвитку (pre-seed and seed).
  • Інноваційний ІТ / високотехнологічний продукт або сервіс в основі бізнесу;
  • глобальну орієнтацію. Фонд фінансуватиме бізнес, який мріє завоювати світові ринки;
  • команду лідерів;
  • цільові сектори, які фінансуватиме фонд (але ними не обмежиться): штучний інтелект (AI), доповнена реальність (AR/VR), великі дані (BigData), блокчейн, кібербезпека, захист (Defence), медицина та охорона здоров’я, подорожі, фінансові технології (FinTech), освітні технології (EdTech), робототехніка, професійні послуги, програмне забезпечення як послуга (SaaS), виробництво, електронна комерція, інтернет речей (IoT).

Україна проти розведення сил по усій лінії зіткнення — міністр оборони. Причина такої позиції — це суперечить Мінським домовленостям. Про це сказав міністр оборони Андрій Загороднюк в інтерв’ю для Радіо Свобода: «Мінські угоди кажуть, що іноземні військові формування мають залишити Україну, а незаконні військові формування мають роззброїтися та розформуватися». За словами міністра, питання розведення досліджувалось і в Міноборони, і у Генштабі, на засіданнях РНБО та в інших силових відомствах. 

Фото: pexels.com

На сторожі морської безпеки: 3 липня в Україні відзначають День військово-морських сил ЗСУ

Щороку в першу неділю липня в Україні відзначають День військово-морських сил. Вони стримують ворога та дають збройну відсіч у внутрішніх водах країни.

Читати далі
+ 79 слів

Фільм про українських добровольців отримав спецвідзнаку на фестивалі у Великобританії

Витвір отримав спеціальну відзнаку журі міжнародного кінофестивалю «Sheffield Doc/Fest-2022». Режисером документального повнометражного фільму «День українського добровольця» виступив Володимир Тихий. Стрічку створило об’єднання «Вавилон‘13» в об’єднанні з Black Photon.

Читати далі
+ 17 слів

Україна збирає Армію дронів для ЗСУ. Можна задонатити гроші або дрони

Проєкт «Армія дронів» включає: систематичну купівлю дронів, їхній ремонт та оперативну заміну, а також курс навчання пілотів. Дрони потрібні українським військовим, щоб моніторити всю лінію фронту — майже 2,5 тисячі км.

Читати далі
+ 41 слів

Український борщ — під охороною ЮНЕСКО. Його внесли до списку нематеріальної культурної спадщини

Сьогодні «Культуру приготування українського борщу» внесли до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони. Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Читати далі
+ 34 слів

Україна контролює 45% територій Донеччини. Головне за ніч та ранок 1 липня

Україна контролює 45% територій Донеччини. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко в етері телемарафону. окупанти продовжують постійно обстрілювати населені пункти Донеччини.

Читати далі
+ 75 слів

Нові пригоди міньйонів, Тора та собаки Супермена. 5 кінопрем’єр липня

Попри труднощі з доставкою фільмів в Україну через російську агресію, кінотеатри продовжують працювати та пропонують глядачам низку нових фільмів для перегляду. Серед новинок — номінант премії «Оскар», бойовик із Антоніо Бандерасом, продовження супергейського кіновсесвіту Marvel, а також два мультфільми про фантастичних істот.

Читати далі
+ 88 слів

Історія кур’єра-суперзірки, адаптація комп’ютерної гри та нова епідемія. Серіальні прем’єри липня 2022

Найпопулярніші стрімінгові сервіси Netflix, HBO та Hulu у липні презентують низку серіальних прем’єр. Серед новинок — пригоди підлітків-бунтарів, кримінальний триллер у стінах психлікарні та життя бізнесмена, який прагне заробити, використовуючи обманні схеми.

Читати далі
+ 92 слів

окупанти готують провокацію на Запорізькій АЕС

росіяни хочуть звинуватити працівників станції в зберіганні зброї на території тимчасово окупованої ЗАЕС. Задля цього окупанти тортують працівників і вимагають у них «зізнання» про те, що нібито ще в березні вони скинули зброю в бетонні чаші охолоджувальних басейнів на станції.

Читати далі
+ 53 слів
Що там ще
+ 4411 новин