Ялинка з книжок. У цьому випадку не варто дуже заморочуватися — можна скласти усі ваші улюблені книжки у три стосики і прикрасити їх ліхтариками — святковий настрій гарантовано.
Ялинка з фото. Якщо ви уже давно не тримали у руках паперових фото, то це гарний привід роздрукувати кілька світлин і повісити їх на стіну у формі, яка б нагадувала контури ялинки. Атмосфери додадуть гірлянди.
Ялинка з гілочок. Складові такої ялинки можна знайти у найближчому парку чи лісі, а прикрасити їх новорічними кульками.
Ялинка з журнальних сторінок. Якщо у вас є старі журнали, то їхні сторінки можна використати як гілки для альтернативної ялинки, начепивши їх на міцну основу. Що більше ілюстрацій, то барвистішою буде ялинка.
Ялинка з вашого диплому. Якщо ви досі зберігаєте усі роздруковані чернетки вашої курсової чи бакалаврської, то саме час позбутися від них, наліпивши їх, мов оголошення, на стійку основу.
Ялинка із ліхтариків. Прикріпіть гірлянду до стіни у формі, яка нагадує ялинку. Також можете декорувати витвір ялинковими іграшками.
Ялинка із дощику. Схема її створення така ж, як і попереднього варіанту, але замість ліхтариків — дощик. Його теж можна оздобити ялинковими іграшками.
Ялинка із дерев’яних дощок. Варіант для вас, якщо ви — на ти з молотком та цвяхами. Кілька дощок різної довжини потрібно з’єднати між собою, щоб форма нагадувала ялинку. За бажанням прикрасити.
Ялинка із паперових стрічок. Один із найпростіших варіантів. З картону, паперу чи ватману виріжте смужки різної довжини та прикріпіть їх до стіни двостороннім скотчем. Для святкової атмосфери можна додати дощик чи дерев’яні іграшки.
Фото: pexels.com