9 порад, які допоможуть збільшити охоплення ваших дописів в Instagram

Соціальна мережа Instagram має понад мільярд активних користувачів і залишається однією з найпопулярніших. Розповідаємо про поради, які допоможуть зробити вашу сторінку в Instagram цікавішою й збільшити охоплення підписників без реклами.

Чому це корисно. За допомогою цих порад можна залучити до своєї сторінки органічну аудиторію, тобто людей, які дійсно зацікавлені в контенті, який ви публікуєте.

Порада 1. Публікуйте зображення в карусельках. Це публікації, які складаються з кількох зображень (до 10-ти). Їх можна гортати. За допомогою карусельок можна показати в одному дописі серію тематичних зображень або шматки тексту. Якщо користувач побачить першу світлину з карусельки й не відреагує на неї, то алгоритм Instagram знову покаже йому цей допис, просто з іншим фото. Варто подати першим у послідовності найкраще зображення.

Порада2. Попрацюйте з підписами. Соціальна мережа показує два рядки тексту, а щоб прочитати далі користувач має натиснути кнопку «Більше». Тому початком тексту треба зацікавити читача. Для цього можна використати смайлики, написати речення так, ніби це тема листа на електронній пошті ― коротко й про головне.

Порада 3. Використовуйте хештеги. Таким чином вам вдасться залучати аудиторію впродовж тривалого відтинку часу. Варто прописувати популярні, спеціальні й особисті або брендові хештеги.

Порада 4. Тегайте місце свого перебування. Це дозволить зробити помітнішими ваші публікації, а також алгоритм соціальної мережі покаже їх людям, які шукають інформацію, яка стосується конкретного місця. Варто максимально точно позначати місце перебування: компанію, вулицю, а не лише населений пункт.

Порада 5. Позначайте в дописі інші бренди та людей. Так ви зможете залучити їхню аудиторію, адже публікація відображатиметься й у профілях усіх, хто на ній позначений. Краще позначати людей та компанії, які прямо стосуються того, про що ви пишете. 

Порада 6. Додавайте наліпки в сторіс Instagram. Можна додавати текст, опитування, питання, зворотній відлік ― усе це дозволить залучити активну аудиторію. У сторіс хештеги й позначки також не будуть зайвими.

Порада 7. Урізноманітнюйте контент. Не публікуйте лише фото або лише відео. Варто приділяти увагу різному контенту, щоб зробити його цікавішим для інших користувачів.

Порада 8. Додавайте свайп. Ця функція доступна людям, у яких уже є понад 10 тисяч підписників. Однак зараз Instagram тестує наліпку, у якій можна додати посилання в сторіс, для всіх користувачів. Це особливо корисно для облікових записів, які займаються продажів.

Порада 9. Діліться відео з IGTV на своїй сторінці. Це дозволить вам не прописувати повторно хештеги й не робити позначок місця та людей ― просто ділитеся уже готовим контентом. Щодо відео: варто зробити його початок таким, щоб спонукав глядача подивитися його до кінця, а не прогорнути стрічку. 

Фото: pexels.com

Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики

22 січня — День Соборності України: чому про це важливо пам'ятати?

103 роки тому відбулося проголошення Акту Злуки. Саме у цей день Українська народна республіка та Західноукраїнська народна республіка об’єдналися у соборну Україну. Незадовго до того 9 січня 1918 року Центральна Рада своїм Четвертим Універсалом проголосила Українську Народну Республіку самостійною, незалежною, вільною державою українського народу. 

Чому це важливо. Цей день є символом того, що українці, попри чвари, можуть об’єднатися.

Читати далі
+ 77 слів

Онлайн-медіа — головне джерело новин для українців — опитування

70% українців найбільше користуються онлайн-медіа для перегляду новин, 60% обирають телебачення, 12% — друковані видання. Водночас більшість прихильників інтернет-медіа читають лише випадкові публікації, а не усвідомлено вибирають джерела. Найретельнішими споживачами новин є читачі друкованої преси. Про це йдеться в опитуванні, яке провела компанія «Оперативна соціологія» на замовлення Центру контент-аналізу. 

Чому це важливо. Опитування є репрезентативним і відображає актуальні настрої українців.

Читати далі
+ 42 слів

Інстаграм дозволив робити ремікси з будь-яких відео. Що це означає?

Тепер в соцмережі можна відповідати і записувати дуети з будь-якими відео. Раніше ця функція була доступна лише для роликів сервісу Reels (аналог ТікТоку всередині Інстаграму). Про це повідомили Techcrunch.

Читати далі
+ 5 слів

Додаткові умови для НАТО від Росії, стягнення російських військ до кордонів України та не лише. Чого хоче РФ?

WTF

Росія розширила свої вимоги до «гарантій безпеки», висунутих нещодавно. За додатковими умовами НАТО має вивести свої війська з двох країн. Про це повідомляє пресслужба МЗС Росії. Паралельно РФ продовжує стягувати війська, зброю та пальне до кордону з Україною.

Чому це важливо. Вимоги Росії до НАТО безпосередньо впливають на подальшу долю України та на подальший хід збройного конфлікту на сході нашої держави.

Читати далі
+ 156 слів

Цифрову колекцію африканських марок створив український стартап

NFT–екземпляри можна купити з 1 лютого. Для цього потрібно авторизуватися за допомогою криптогаманця. Всього у колекції буде 10 тисяч звичайних марок, тисяча — рідкісних, 100 — суперрідкісних, 10 — ультрарідкісних та одна — унікальна. Вже представили три марки, на яких зображені традиційні африканські маски. Ексклюзивною стане історична марка «Слон», яка є першою поштовою маркою Кот-д’Івуара як незалежної країни. Створили їх український стартап STAMPSDAQ та представники пошти Кот-д’Івуара у західній Африці. 

STAMPSDAQ — українсько-естонський стартап. На його сайті можна купити, продати й обміняти авторизовані поштові марки та інтерактивні твори мистецтва у вигляді цифрових активів NFT.  

NFT або non-fungible token — це цифровий сертифікат власності на об’єкт: текст, картинку, відео, аудіо, ігрові предмети.

Фото: stampsdaq.com

Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики.

Читати далі
+ 0 слів

Рижик, Доббі та Царапка: нові банкомати Монобанку будуть схожими на котів

Чорні банкомати з вушками з’являться вже в першому кварталі 2022 року. Крім того, у кожного з них буде кличка. Таку концепцію розробило агентство Banda, повідомив засновник Монобанку Олег Гороховський.

Читати далі
+ 9 слів

«У відрядження на 6-9 місяців». Рідні та друзі російських військових — про перекидання військ РФ на кордон з Україною

Росія продовжує стягувати війська з Далекого Сходу та Сибіру на захід. Зараз вони перебувають за 40 км від кордону з Україною. Про це пише Радіо Свобода.

Чому це важливо.  Радіо Свобода і Conflict Intelligence Team провели спільне розслідування та розповіли про переміщення російських підрозділів, а також оприлюднили цитати родичів солдатів і офіцерів, які стверджують, що їхніх рідних відправили на кордон з Україною.

Читати далі
+ 41 слів

«Клондайк»: український фільм візьме участь у кінофестивалі «Санденс» у США

LIKE

Стрічку «Клондайк» про події війни на сході України та катастрофу рейсу MH17 покажуть в межах міжнародної конкурсної програми World Cinema Dramatic Competition. Про це повідомляє пресслужба Державного агентства України з питань кіно. 

Чому це важливо. Драма режисерки Марини Ер Горбач «Клондайк» є першою українською ігровою стрічкою, яка буде представлена в міжнародній конкурсній програмі WORLD CINEMA DRAMATIC COMPETITION кінофестивалю Sundance Film Festival.

Читати далі
+ 20 слів
Що там ще
+ 3825 новин