Жодного випадку смерті від вакцини проти коронавірусу не зафіксувала ВООЗ

Від щеплення вакциною проти коронавірусної хвороби наразі не зафіксували жодного випадку смерті. Йдеться про найбільш розповсюджені нині препарати, наприклад, Pfizer. Про це повідомляє Громадське з посиланням на заяву експертки Всесвітньої організації охорони здоров’я Маріанджели Сімао.

Чому це важливо. Вакцини можуть зменшити кількість захворюваності на вірус і попередити його поширення.

Детальніше. Експертка Всесвітньої організації охорони здоров’я як приклад навела препарат від Pfizer, який найбільше використовують у світі. В організації відстежують будь-які серйозні побічні ефекти від вакцин та оновлюють рекомендації.

Мовою цифр. 2,5 мільярда гривень на закупівлю вакцин від коронавірусу надасть Світовий банк Україні. Ці гроші нададуть для нового проєкту «Екстрене реагування на COVID-19 і вакцинацію в Україні».

Дізнайтеся більше про вакцини від коронавірусу:

  • Pfizer і BioNTech заявили, що їхня вакцина ефективна проти «британського» й «африканського» штамів коронавірусу. Однак більшість вакцин скуповують багаті країни.
  • Ще одна вакцина від коронавірусу ефективна на майже 95%. Вакцина від коронавірусу американської біотехнологічної компанії Moderna — вже другий виробник ліків у США, який провів успішні випробування вакцини.
  • В Іспанії реєструватимуть осіб, які відмовилися від вакцинації проти коронавірусу. Реєстр іспанців, які не хочуть вакцинуватися, буде відкритий і для інших країн Євросоюзу. В Іспанії таким чином хочуть показати, що це не системний збій і вакцини доступні всім, але люди не завжди згодні робити щеплення.
  • «Вакцина Pfizer призводить до безпліддя у жінок». Чому це фейк? Фейки про вакцину від коронавірусу можуть посіяти у людей недовіру до вакцинації та сповільнити подолання пандемії у світі.
  • 5 мільйонів доз китайської вакцини Sinovac завезуть в Україну. Препарат показав ефективність 87%. Перші дози вакцини наша країна може отримати уже у березні цьогоріч. Українська група фармацевтичних компаній «Лекхім» уклала угоду з китайським виробником вакцин Sinovac Biotech на постачання в Україну 5 мільйонів доз вакцини проти коронавірусу.

Фото: pexels.com

відреагувати
LIKE
Noo
Wow
WTF

Що відомо про нового очільника Фонду держмайна Дмитра Наталуху?

Сьогодні, 14 січня, Верховна Рада підтримала кандидатуру Дмитра Наталухи на посаду голови Фонду держмайна. За проголосували 244 депутати. Про це стало відомо з трансляції пленарного засідання. 

Зараз саме час підтримати незалежну журналістику — долучайтеся до Спільноти

Читати далі
+ 14 слів

Рада проголосувала за призначення Дениса Шмигаля Першим віцепремʼєром — міністром енергетики України

Верховна Рада підтримала призначення Дениса Шмигаля Першим віцепремʼєром — міністром енергетики України. За його кандидатуру проголосували 248 депутатів. Про це стало відомо з трансляції засідання. 

Зараз саме час підтримати незалежну журналістику — долучайтеся до Спільноти

Читати далі
+ 13 слів

​З п'яти населених пунктів Запорізької області оголосили обов'язкову евакуацію дітей

З п’яти населених пунктів Запорізької області оголосили обов’язкову евакуацію дітей разом з батьками чи законними представниками. Йдеться про 40 дітей з 26 родин у двох громадах. Про це заявили в Мінрозвитку. 

Читати далі
+ 23 слів

«Десятка за дві сесії»: НЗЛ зібрало головне з матеріалів НАБУ у справі Тимошенко

Сьогодні, 14 січня, НАБУ і САП оголосили підозру керівниці депутатської фракції парламенту. З опублікованих матеріалів прослуховування випливає, що йдеться про лідерку партії «Батьківщина» Юлію Тимошенко.

За даними слідства, йдеться про регулярний механізм співпраці, який передбачав виплати наперед та був розрахований на тривалий період. Народним депутатам мали надходити вказівки щодо голосування, а в окремих випадках — щодо утримання або неучасті в голосуванні.

Зараз саме час підтримати незалежну журналістику — долучайтеся до Спільноти

Читати далі
+ 65 слів

Рада проголосувала за призначення Михайла Федорова міністром оборони України

Верховна Рада підтримала призначення Михайла Федорова міністром оборони України. Призначення міністра підтримали 277 депутатів, ще 9 — утрималися. Про це стало відомо з трансляції засідання.

Зараз саме час підтримати незалежну журналістику — долучайтеся до Спільноти

Читати далі
+ 12 слів

Вісім українських митців пройшли до фіналу Болонської виставки ілюстраторів

Вісім українських художників потрапили до переліку фіналістів 60-ї Болонської виставки ілюстраторів. Про це повідомили на сайті премії. 

Зараз саме час підтримати незалежну журналістику — долучайтеся до Спільноти

Читати далі
+ 23 слів

НАБУ і САП оголосили підозру Юлії Тимошенко — про це стало відомо з матеріалів прослуховування

НАБУ і САП оголосили підозру керівниці депутатської фракції парламенту. З опублікованих матеріалів прослуховування випливає, що йдеться про лідерку партії «Батьківщина» Юлію Тимошенко. 

Зараз саме час підтримати незалежну журналістику — долучайтеся до Спільноти

Читати далі
+ 12 слів

Юлія Тимошенко підтвердила обшуки в офісі партії «Батьківщина». Що відомо?

Лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко підтвердила обшуки в партійному офісі та відкинула усі звинувачення, про які раніше повідомляли у НАБУ та САП. Вона назвала їх «політичним замовленням». Про це вона повідомила у соцмережах. 

Зараз саме час підтримати незалежну журналістику — долучайтеся до Спільноти

Читати далі
+ 7 слів
Що там ще
+ 13388 новин