У ніч на 14 жовтня російські окупанти вперше за 48 діб не атакували Україну безпілотниками типу «Шахед».
Про це повідомив тимчасовий виконувач обовʼязків начальника управління комунікацій Командування Повітряних Сил ЗСУ полковник Юрій Ігнат у коментарі АрміяInform.
На початку жовтня Ігнат також повідомив, що російські окупаційні війська дедалі частіше використовують дрони невстановленого типу. Вони часто підпадають під вплив українських засобів радіоелектронної боротьби та падають на землю без завдання шкоди.
Контекст. Раніше у Генштабі ЗСУ заявили, що 9 жовтня завдали удару по складах біля Єйська силами та засобами військово-морських сил та СБУ. Ціль — склади у селищі Октябрське, які використовували для зберігання «Шахедів». Там було близько 400 ударних дронів.
Вересень 2024 року став першим місяцем зі щоденними атаками російських дронів-камікадзе. Загалом за вересень ворог випустив 1339 ударних БпЛА типу «Шахед», з яких збили 1107.
Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики.









