Тривала втома є одним із симптомів коронавірусу — дослідження

52% учасників дослідження повідомили про стійку втому навіть через 10 тижнів після одужання від коронавірусу. Їхня відповідь не залежала від складності перебігу захворювання та від того, чи був госпіталізований пацієнт. Про це пише Mediasapiens з посиланням на дослідження, опубліковане у Science Alert.

Чому це цікаво. Нові дослідження про коронавірус роблять цю хворобу більш вивченою та прогнозованою.

Детальніше. Усього у дослідженні взяли участь 128 учасників. Усі вони — пацієнти та персонал з коронавірусом, які лікувалися в ірландській лікарні у Дубліні, страждали на стійку втому після початку хвороби. Вчені вивчали перебіг коронавірусу у них, а також стан усіх хворих до того, як вони захворіли. Враховували також і той фактор, чи не мала людина депресії до початку COVID-19.

Результати дослідження показали, що жінки становлять дві третини учасників, які відчувають стійку втому після коронавірусу. Також вчені виявили, що люди, які до захворювання мали випадки тривоги чи депресії, частіше страждають від втоми.

Цитата. «Симптоми COVID-19 вивчені досить добре, але ми ще не знаємо, якими будуть середньострокові і довгострокові наслідки хвороби, тому це дослідження дуже важливе для нас», — зазначив Ліам Таунсенд з лікарні святого Джеймса в Дубліні.

У світі за тиждень зафіксовано рекорд за кількістю захворювань — ВООЗ

Всесвітня організація здоров’я зафіксувала понад 30,6 мільйонів випадків інфікування коронавірусом з початку пандемії у світі. З 14 по 20 вересня зафіксували рекордну кількість випадків зараження коронавірусом — майже 2 мільйони. Це на 6% більше, ніж на попередньому тижні. У ВООЗ підкреслили, що «це найвище число зареєстрованих випадків за один тиждень з початку пандемії у світі».За цей період кількість смертей знизилася на 10%, за останні сім днів було зареєстровано 36 764 летальних випадків.

За даними ВООЗ, приріст хворих спостерігається майже у всіх країнах світу, крім Африки. У США — 50% всіх зареєстрованих випадків захворювання і 55% смертей. У Європі число померлих від коронавірусу за тиждень перевищило 4 тисячі осіб, що на 27% більше, ніж тижнем раніше. За числом випадків коронавірусу, виявлених 21 вересня, Україна опинилась на 14 місці у світі, попереду такі країни як Мексика, Іран, Індонезія, Ірак, Велика Британія.

Довідка. За добу 22 вересня в Україні діагноз COVID-19 підтвердили 3 497 людям, 63 хворих померли, 1 769 одужали від коронавірусної хвороби, але в лікарні поклали рекордну кількість людей — 711 хворих. За весь час пандемії в Україні виявили 184 734 випадків зараженням коронавірусом (12 158 — діти, 14 165 – медпрацівники), 3 705 пацієнтів померли від ускладнень, а 81 670 хворих одужали.

Підписуйтеся на нашу щоденну безкоштовну розсилку найважливіших новин дня

Фото: pexels.com

відреагувати
LIKE0
Noo
Wow
WTF

Що відомо про нового очільника Фонду держмайна Дмитра Наталуху?

Сьогодні, 14 січня, Верховна Рада підтримала кандидатуру Дмитра Наталухи на посаду голови Фонду держмайна. За проголосували 244 депутати. Про це стало відомо з трансляції пленарного засідання. 

Зараз саме час підтримати незалежну журналістику — долучайтеся до Спільноти

Читати далі
+ 14 слів

Рада проголосувала за призначення Дениса Шмигаля Першим віцепремʼєром — міністром енергетики України

Верховна Рада підтримала призначення Дениса Шмигаля Першим віцепремʼєром — міністром енергетики України. За його кандидатуру проголосували 248 депутатів. Про це стало відомо з трансляції засідання. 

Зараз саме час підтримати незалежну журналістику — долучайтеся до Спільноти

Читати далі
+ 13 слів

​З п'яти населених пунктів Запорізької області оголосили обов'язкову евакуацію дітей

З п’яти населених пунктів Запорізької області оголосили обов’язкову евакуацію дітей разом з батьками чи законними представниками. Йдеться про 40 дітей з 26 родин у двох громадах. Про це заявили в Мінрозвитку. 

Читати далі
+ 23 слів

«Десятка за дві сесії»: НЗЛ зібрало головне з матеріалів НАБУ у справі Тимошенко

Сьогодні, 14 січня, НАБУ і САП оголосили підозру керівниці депутатської фракції парламенту. З опублікованих матеріалів прослуховування випливає, що йдеться про лідерку партії «Батьківщина» Юлію Тимошенко.

За даними слідства, йдеться про регулярний механізм співпраці, який передбачав виплати наперед та був розрахований на тривалий період. Народним депутатам мали надходити вказівки щодо голосування, а в окремих випадках — щодо утримання або неучасті в голосуванні.

Зараз саме час підтримати незалежну журналістику — долучайтеся до Спільноти

Читати далі
+ 65 слів

Рада проголосувала за призначення Михайла Федорова міністром оборони України

Верховна Рада підтримала призначення Михайла Федорова міністром оборони України. Призначення міністра підтримали 277 депутатів, ще 9 — утрималися. Про це стало відомо з трансляції засідання.

Зараз саме час підтримати незалежну журналістику — долучайтеся до Спільноти

Читати далі
+ 12 слів

Вісім українських митців пройшли до фіналу Болонської виставки ілюстраторів

Вісім українських художників потрапили до переліку фіналістів 60-ї Болонської виставки ілюстраторів. Про це повідомили на сайті премії. 

Зараз саме час підтримати незалежну журналістику — долучайтеся до Спільноти

Читати далі
+ 23 слів

НАБУ і САП оголосили підозру Юлії Тимошенко — про це стало відомо з матеріалів прослуховування

НАБУ і САП оголосили підозру керівниці депутатської фракції парламенту. З опублікованих матеріалів прослуховування випливає, що йдеться про лідерку партії «Батьківщина» Юлію Тимошенко. 

Зараз саме час підтримати незалежну журналістику — долучайтеся до Спільноти

Читати далі
+ 12 слів

Юлія Тимошенко підтвердила обшуки в офісі партії «Батьківщина». Що відомо?

Лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко підтвердила обшуки в партійному офісі та відкинула усі звинувачення, про які раніше повідомляли у НАБУ та САП. Вона назвала їх «політичним замовленням». Про це вона повідомила у соцмережах. 

Зараз саме час підтримати незалежну журналістику — долучайтеся до Спільноти

Читати далі
+ 7 слів
Що там ще
+ 13388 новин