Апокаліпсис, таємниці давніх рун, супергеройські історії: які 7 серіалів варто подивитися у червні?

Чи дізнається людина-олень таємницю свого перетворення, як після апокаліпсису мертві борються з живими, чи здатні спогади про минулі стосунки зруйнувати щасливий шлюб? Про все це можна дізнатися, переглянувши серіали з нашої червневої добірки.

4 червня: «Ласун» (Sweet Tooth). Підліток Гас ― наполовину олень і наполовину людина. Він став таким через світову катастрофу. Хлопець намагається зрозуміти, що відбулося. Йому допомагають інші гібриди й люди, однак розв’язка буде неочікуваною. Серіал заснований на коміксі DC. Він вийде на стримінговому сервісі Netflix. Трейлер дивіться тут. 

9 червня: «Локі» (Loki). Серіал від Marvel. Події відбуваються після фіналу «Месників». Супергерой Локі здобув камінь нескінченності, який відповідає за простір. Він повинен зробити вибір: зникнути або допомогти побороти нову загрозу. Серіал вийде на стримінговому сервісі Disney+. Трейлер дивіться тут. 

17 червня: «Подарунок» (The Gift), третій сезон. Це останній сезон шоу, яке вийшло 8 років тому. Історія художниці зі Стамбула, яка відкриває таємниці давніх рун і те, як вони пов’язані з її власним минулим. Серіал вийде на Netflix. Трейлер дивіться тут. 

17 червня «Чорне літо» (Black Summer), другий сезон. Події відбуваються у час апокаліпсису й приходу зомбі. Між військовими, мертвими та зневіреними точиться боротьба. Серіал вийде на Netflix. Трейлер дивіться тут. 

18 червня: «Еліта» (Elite), четвертий сезон. Шоу про елітну молодь, у якої є все, але вона хоче більшого. Серіал вийде на Netflix. Трейлер дивіться тут. 

24 червня: «Голий режисер» (The Naked Director), другий сезон. Продовження історії про амбіційного режисера, який влізає в борги через зйомки своїх фільмів. Серіал вийде на Netflix. Трейлер дивіться тут. 

25 червня: «Секс / Життя» (Sex / Life). Історія одруженої жінки, яка виховує з чоловіком двох дітей. Її життя стабільне, тому жінка починає вести щоденник, у якому описує свої сексуальні фантазії й минулі стосунки. Якось ці записи потрапляють до рук її чоловіка. Серіал вийде на Netflix.

Фото: pexels.com

Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики

Геноцид, який ми (ще) не знаємо, сьогодні — День роковин депортації кримських татар

Згідно з офіційними даними, у віддалені регіони Радянського Союзу — від північного Передуралля до республік Середньої Азії — депортували 191 044 кримських татар, а за даними самоперепису, проведеного Національним рухом кримських татар, — 423 100.

О 4 ранку 18 травня 1944 року почалося масове примусове виселення кримських татар із території Криму. Агенти НКВС давали людям 15 хвилин на збори, дозволяли взяти з собою до 500 кг речей на сім’ю. До роковин геноциду кримських татар ми підготували для вас маловідомі факти про ті події та спробуємо розвінчати деякі міфи.

Читати далі
+ 385 слів

У Мелітополі український рух опору підірвав російський бронепоїзд. Важливе за 18 травня

У захопленому Мелітополі український рух опору підірвав під час руху російський бронепоїзд з військовими та технікою.

Читати далі
+ 17 слів

«Нова українська хвиля»: у Києві та Львові відбудеться фестиваль українських фільмів

19 травня у Києві та Львові почнеться кінофестиваль «Нова українська хвиля». У програмі заходу будуть фільми, зняті після 2014 року, які створили культурне явище так-званої «нової української хвилі». Організаторами фестивалю є мережа кінотеатрів «Планета Кіно» та «Gogol.Media».

Читати далі
+ 24 слів

В «Дії» запустили збір коштів на допомогу армії через платформу UNITED24

Донейти можна зробити через Apple Pay, Google Pay або ввести дані картки. Якщо ви хочете долучитися до збору, треба зайти в «Дію», де на головному вікні має з’явитися напис United24 з кнопкою «Допомогти армії». Натиснувши на неї, у вас буде можливість зробити донейт або переглянути, скільки коштів уже зібрали. Якщо ж вікна із написом United24 немає, спробуйте оновити додаток. 

Читати далі
+ 18 слів

В Україні запустили платформу, яка допомагає волонтерам шукати донорів закордоном

Проєкт HelpHubUa – це платформа, яка об’єднує українських волонтерів з активістами та донорами за кордоном і дозволяє іноземним благодійникам перераховувати гроші на конкретні потреби волонтерських ініціатив.

Читати далі
+ 81 слів

До України відправлять гаазьких експертів для розслідування військових злочинів росіян. Головне за ніч та ранок 18 травня

Гаазький суд відправить до України 42 експерти які будуть розслідувати військові злочини вчинені росіянами, — Deutsche Welle.

Читати далі
+ 21 слів

Кримськотатарське розстріляне Відродження: трагедія 1938 року

18 травня щорічно вшанують пам’ять жертв радянського злочину з депортації кримських татар. За наказом з Москви бійці НКВД у цей день 1944 року зігнали до залізничних вагонів майже все кримськотатарське населення та відправили в бік Узбекистану. Але за шість років до цієї події відбувся інший акт знищення цієї нації, який деякі історики прирівнюють за кількістю жертв до масових депортацій. 17 квітня 1938 року розстріляли найвизначніших представників кримськотатарського народу— письменників, істориків, громадських діячів, художників, викладачів. Про це пише «Крим. Реалії».

Читати далі
+ 57 слів

Порятунок військових з Азовсталі триватиме до їхнього повернення додому. Головне за 17 травня

Операція з порятунку українських військових з Азовсталі триватиме до їхнього повного повернення додому з непідконтрольної території. Про це заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

Читати далі
+ 20 слів
Що там ще
+ 4216 новин