Безкоштовну правову допомогу тепер можна отримати у Telegram

Актуальні юридичні поради, які допоможуть краще розуміти свої права, відтепер будуть публікуватися на Telegram-каналі системи безоплатної правової допомоги. Безкоштовний юридичний контент буде зібраний на одній онлайн-платформі. Про це розповіла заступниця Міністра юстиції України Валерія Коломієць.

Чому це корисно. Поради будуть максимально адаптовані для людей, які незнайомі з юридичною термінологією.

Детальніше. У Telegram-каналі будуть публікуватися трудове, сімейне, пенсійне, земельне  та інше законодавство з прикладами з практики та порадами щодо механізмів захисту порушених прав.

На каналі детально роз’яснюватмуть правові питання, з якими найчастіше стикаються у побуті, на роботі, під час відпочинку чи у сімейних відносинах. Тематика каналу визначатиметься на основі звернень за правовою допомогою, з огляду на судові рішення, новації законодавства та топ-теми у медійному просторі. 

Кіберполіція створила Telegram-канал з порадами для користувачів. Офіційний Telegram-канал завів Департамент кіберполіції України. На каналі фахівці публікуватимуть поради із кібербезпеки. Там уже можна прочитати рекомендації щодо захисту персональної інформації від зламу у мережі, захисту свого Телеграму від зламу, а також як унеможливити перевипуск власної сім-картки зловмисниками. 

Apple попередила про тимчасовий дефіцит iPhone через коронавірус. Apple має велику частину виробництва в Китаї, тож оголосила про тимчасові обмеження для постачання своєї продукції через новий коронавірус COVID-19, який продовжує становити загрозу для світу.

В Apple зауважили, що «дефіцит постачання iPhone тимчасово вплине на доходи в усьому світі». При цьому, в компанії підкреслили, що здоров’я й добробут їхніх працівників є першочерговим пріоритетом. У компанії заявили, що «збільшують понад удвічі попередньо оголошені внески» на підтримку зусиль у боротьбі з поширенням вірусу COVID-19.

Фото: pexels.com

РФ підірвала Каховську ГЕС дистанційно: що відомо станом на 12:00

О 2:50 ночі 6 червня російські терористи здійснили внутрішній підрив конструкцій Каховської ГЕС. У зоні підтоплення близько 80 населених пунктів. Про це повідомив Зеленський після термінового засідання РНБО. 

Читати далі
+ 84 слів

Херсонська влада евакуює жителів з підтоплених районів

Херсонська міська влада допомагає евакуюватись жителям, чиї домівки під загрозою затоплення внаслідок підриву Каховської ГЕС.

Читати далі
+ 25 слів

Важливе життя кожного

Поліцейський рятує собаку після підриву Каховської ГЕС.

Читати далі
+ 19 слів

«День російської мови важливіший за екоцид». Реакція українців на підрив Каховської ГЕС

Після того, як вранці ворог підірвав Каховську дамбу, ООН на Twitter-сторінці привітала росіян з Днем російської мови. На це відреагував Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук: «А ще сьогодні носії російської мови підірвали Каховську ГЕС. Але з огляду на позицію ООН, день російської мови важливіший за екоцид, вчинений росіянами. Як так? ООН, ти безнадійно хвора?».

Читати далі
+ 87 слів

Каховська ГЕС не підлягає відновленню. Важливе за ніч і ранок 6 червня

Через підрив росіян Каховська ГЕС повністю зруйнована. Станція відновленню не підлягає. Укргідроенерго наразі аналізує ситуацію. Фахівці працюють над уточненням масштабів руйнування, швидкості та обсягів води. 

Читати далі
+ 133 слів

Окупанти підірвали Каховську ГЕС

Керівник МВА Херсонської області повідомив, що мікрорайон Корабел Херсона знеструмлено та через декілька годин буде відключено газопостачання. Вода продовжує прибувати. У районі нафтогавані мікрорайону Корабел вже затоплені будинки та гаражі.

Читати далі
+ 25 слів

Українські медійники, яких визнав світ. Добірка до Дня журналіста

Щодня ці люди ризикують власним життям, аби документувати та показувати всьому світу війну Росії проти України. Тож у цей день розповідаємо про українських медійників, які здобули міжнародні нагороди завдяки своїй роботі та є відомими по всьому світу.

Читати далі
+ 145 слів

5 книжок для вашого наповненого літа. Добірка від редакції «Новин здорової людини»

Літо — чудова пора, аби приготувати багато кульбабового вина. Порозмірковувати про свої стосунки з близькими. Розібратися з родинними скелетами в сім’ї. Поностальгувати по веселих дитячих пригодах в селі. I, звичайно, посумувати, бо настав час дорослішати. Присмак такого літа можна відчути, прочитавши книжки з добірки, яку ми радимо нижче.

Читати далі
+ 120 слів
Що там ще
+ 6465 новин