Як компанія Canon перевіряє, чи «щасливі» її співробітники, де запрацювали українськомовні аудіогіди, та хто придбав Boston Dynamics ― читайте у нашій добірці новин.
Аудіогіди українською запрацювали у ще двох турецьких музеях. Один з них запровадили в Археологічному музеї Анталії, другий ― у музеї Святого Миколая у Демре. Тепер у музеях світу українською мовою працюють вже 20 аудіогідів.
Камери зі штучним інтелектом, які пропускають лише усміхнених працівників, встановили в офісах Canon. Так компанія контролює своїх працівників у Китаї. Усмішки мають нібито свідчити про те, що співробітники щасливі. У багатьох китайських компаніях також використовують інші методи для відстеження ефективності роботи, тривалості обідньої перерви. Наприклад, для цього на комп’ютери працівників встановлюють спеціальні програми.
Перше безпілотне авто на водневому паливі розробили в Естонії. Його створив виробник самокерованих машин Auve Tech спільно з Тартуським університетом. У шатлі можуть вміститися шестеро осіб. Авто їздить без водія, однак її може віддалено контролювати оператор. Шатл уже тестували, з 5 липня він почне їздити дорогами міста Тарту, але ще невідомо, чи він буде доступним для всіх охочих.
Компанію Boston Dynamics купила Hyundai. Виробника роботів оцінили у понад мільярд доларів (понад 27 мільярдів гривень). Тепер Hyundai належить 80% акцій Boston Dynamics. Ще 20% належать японській компанії SoftBank. У компанії Hyundai вважають, що купівля виробника роботів допоможе прискорити розробку робототехніки, а в Boston Dynamics сподіваються розширити асортимент і збільшити глобальні продажі.
Фото: pexels.com
Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики