Детальніше. Науковці заповнили пори червоної цегли пластиком, який проводить електроенергію. Таким чином її перетворили на суперконденсатор і вона змогла зберігати електричний заряд.
Наразі цегла може зберігати лише 1% заряду, який виробляють стандартні літій-іонні батарейки. Та дослідники переконані, що можна вдесятеро покращити показники.
Що там ще цікавого в науці?
У компанії Tesla розробили довговічний акумулятор. Новий акумулятор буде дешевшим від тих, які уже є на ринку. Це допоможе Tesla вирівняти вартість своїх автомобілів з бензиновими або навіть зробити їх дешевшими.
З обертання чорної діри можна отримати енергію. Теорію, яка виникла 50 років тому, змогла підтвердити група британських та американських дослідників. Щоправда, зараз не існує технологій, які здатні видобути цю енергію.
На початку існування Плутон міг мати високу температуру, а на його поверхні міг бути океан. Докази знайшли вчені Каліфорнійського університету в Санта-Крузі, дослідивши світлини поверхні карликової планети. Раніше вважали, що Плутон був льодяною кулею. Підземний океан, існування якого припускали, мів би утворитися внаслідок танення підземного льоду від енергії, яку виділяли радіоактивні елементи ядра. Однак за допомогою фото вчені з’ясували, що Плутон був гарячим, а океан був на його поверхні. Отже, попередні уявлення помилкові.
Підписуйтеся на нашу щоденну безкоштовну розсилку найважливіших новин дня.
Фото: google.com