Додаток TikTok скачали більше разів, ніж Instagram

Wow

TikTok (китайський додаток, де можна створювати 15-секундні відео з музикою), завантажили понад 1,5 мільярди разів в усьому світі через App Store і Google Play. Про це розповідає Sensor Tower.

Чому це цікаво. У рейтингу неігрових додатків платформа займає третє місце, випередивши Фейсбук та Інстаграм. На першому місці — WhatsApp, на другому − Messenger.

Детальніше. Лише у цьому році TikTok завантажили 614 мільйонів разів. Це на 6% більше, ніж у минулому. Найчастіше TikTok скачували в Індії через App Store і Google Play (це 31% від загальної кількості завантажень). Користувачі витратили на TikTok 175 мільйонів доларів. З них у 2019 році компанія отримала 115,3 мільйони. З лютого 2019 року додаток завантажили 500 мільйонів користувачів. 

Довідка. TikTok — це соцмережа, у якій створюють та поширюють 15-секундні відео, а також проводять трансляції. Сервіс запустила у вересні 2016 року китайська компанія ByteDanceта. Зараз TikTok є найпопулярнішою платформою коротких відео в Aзії, яка поширилася на інші частини світу і швидко набирає популярність.

Контекст. Нагадаємо, що для TikTok створили спеціальний смартфон. Компанія ByteDance, якій належить популярна соціальна мережа Tik Tok, анонсувала свій перший смартфон Jianguo Pro 3. Він має 48-мегапіксельну камеру, пише The Independent. Ціна Jianguo Pro 3 у Китаї — від 412 доларів. На смартфоні соцмережу Tik Tok можна запустити свайпом угору по екрану блокування. Також користувачам цієї моделі доступні фільтри й ефекти для відеороликів будь-якої довжини.

Особливість TikTok. «По-перше, у TikTok немає рекомендацій для друзів, що властиво для Instagram і Facebook. По-друге, там не мають значення текстові повідомлення. У центрі уваги — відео, яке можна завантажувати, програвати, створювати до них купу різних ефектів. По-третє, TikTok активніше за інші додатки використовує алгоритми штучного інтелекту, які вам швидко подають саме такі відео, якими ви можете зацікавитися. Це сервіс, який максимально використовує алгоритми. Можливо, навіть активніше, ніж Facebookта Instagram», — розповідає медіаексперт Віталій Мороз у статті для MediaSapiens.

«Контент соцмережі — це динамічні короткі відео з використанням ефектів і музики. Такий собі гібрид Youtube та Instagram на стероїдах, який моментально захоплює вашу увагу. У додатку є стрічка підписок і стрічка рекомендацій, на яку припадають 80% переглядів. На сусідній вкладці — популярні хештеги і челенджі. Для створення контенту в додатку є повноцінний відеоредактор з величезною кількістю ефектів, масок, переходів і фільтрів», — розповідає український журналіст Андрій Бродецький у статті для Esquire.

5G в Україні буде за три роки — прогнозують у Міністерстві цифрової трансформації. Заступник міністра цифрової трансформації Олександр Шелест каже: «Головне завдання 5G — виробити корисні «кейси». Адже як ми звикли дивитися на 3G або 4G — це швидкий інтернет. З точки зору користувача все зрозуміло. А ось «п’яте покоління» призначене насамперед для бізнесу».

За його словами, в Україні уже є потреба у 5G. Наприклад, у сільському господарстві деякі компанії хочуть використовувати безпілотні трактори. Це потрібно тому, що головна різниця між 4G і 5G — затримка інтернету. У п’ятому поколінні мобільного зв’язку її практично немає.

Копайте глибше:

  • Що таке TikTok і як платформа розвивається в Україні (MediaSapiens)

Фото: pexels.com

Литва збільшить постачання дронів для України. Як?

Литовський Сейм схвалив правки до закону щодо публічних закупівель. Це дозволяє організаціям купувати та передавати в інші держави дрони, що використовують компоненти китайських виробників. Про це пише медіа Irytas.lt. з посиланням на повідомлення Сейму. 

Читати далі
+ 47 слів

Як допомогти собі: чи можете ви бути терапевтом для самого себе

Ви не можете змінити та впливати на багато речей, проте вам точно під силу зробити одне — попіклуватися про себе. Це ви можете зробити з допомогою самотерапії — процесу самостійної роботи над власними проблемами та емоціями

«Новини здорової людини» поспілкувались з практичною психологинею Софією Копач, яка розповіла про те, що таке самотерапія, як кожен з нас сам може підтримати своє психічне здоров’я та які є дзвіночки того, що вам варто звернутись до фахівця. 

Читати далі
+ 249 слів

Чехія виділить кошти на власну ініціативу щодо закупівлі боєприпасів для України 

Уже 20 країн приєдналось до ініціативи Чехії — закупівлі боєприпасів для України поза межами ЄС. Про це заявив прем’єр-міністр країни Петр Фіала. Посадовець запевнив, що боєприпаси надійдуть «впродовж тижнів або місяців».

Читати далі
+ 14 слів

Цифра дня: 537. Скільки українських дітей вбила РФ

Понад 1806 дітей постраждало в Україні через агресію російської армії. 537 дітей загинули та понад 1269 отримали поранення різного ступеня тяжкості. Про це йдеться у повідомленні Офісу Генпрокурора. 

Читати далі
+ 5 слів

12-річний хлопчик загинув на Харківщині через атаку РФ. Головне за ніч і ранок 28 березня

Через атаку Росії у селищі Борова на Харківщини загинув 12-річний хлопчик. Пошкоджені житлові будинки та дитячий садок. Про це заявили в Офісі Генпрокурора. 

Читати далі
+ 121 слів

Україна – Ізраїль: чому дві країни у стані війни тримаються на відстані?

Ізраїль — це держава, яку в Україні багато хто вважає прикладом того, як слід жити в умовах постійної війни за своє існування. Київ неодноразово висловлював підтримку Тель-Авіву, але ці відносини є доволі односторонніми. Ізраїль від початку повномасштабного вторгнення РФ не висловлював активної підтримки України. Та що дивніше — Тель-Авів жодним чином не критикував РФ і досі не ввів санкції проти Москви. У чому причина такої політики і що в такій ситуації робить Україна — пояснює НЗЛ.

Читати далі
+ 239 слів

Угорці вимагають відставки Орбана після оприлюднення доказів хабарництва

Тисячі людей вийшли на протест в Будапешті, вимагаючи відставки прем’єр-міністра Віктора Орбана. Це сталося після того, як угорський політичний діяч Петер Мадяр звинуватив старшого помічника Орбана у втручанні в справу про хабарництво. Протестувальники пройшли від будівлі прокуратури до парламенту, багато з них несли смолоскипи.

Читати далі
+ 15 слів

«Хамелеон». Prometheus запускає безплатний курс про психологію виживання в полоні

Курс не лише надає необхідні знання про те, як поводитися у полоні та реагувати на найскладніші ситуації, але й вчить адаптивної поведінки, що може забезпечити шанси на виживання та повернення додому. Навчання запустили освітня платформа Prometheus спільно з Центром готовності цивільних Благодійного фонду Сергія Притули.

Читати далі
+ 69 слів
Що там ще
+ 9452 новин