Додаток TikTok скачали більше разів, ніж Instagram

Wow

TikTok (китайський додаток, де можна створювати 15-секундні відео з музикою), завантажили понад 1,5 мільярди разів в усьому світі через App Store і Google Play. Про це розповідає Sensor Tower.

Чому це цікаво. У рейтингу неігрових додатків платформа займає третє місце, випередивши Фейсбук та Інстаграм. На першому місці — WhatsApp, на другому − Messenger.

Детальніше. Лише у цьому році TikTok завантажили 614 мільйонів разів. Це на 6% більше, ніж у минулому. Найчастіше TikTok скачували в Індії через App Store і Google Play (це 31% від загальної кількості завантажень). Користувачі витратили на TikTok 175 мільйонів доларів. З них у 2019 році компанія отримала 115,3 мільйони. З лютого 2019 року додаток завантажили 500 мільйонів користувачів. 

Довідка. TikTok — це соцмережа, у якій створюють та поширюють 15-секундні відео, а також проводять трансляції. Сервіс запустила у вересні 2016 року китайська компанія ByteDanceта. Зараз TikTok є найпопулярнішою платформою коротких відео в Aзії, яка поширилася на інші частини світу і швидко набирає популярність.

Контекст. Нагадаємо, що для TikTok створили спеціальний смартфон. Компанія ByteDance, якій належить популярна соціальна мережа Tik Tok, анонсувала свій перший смартфон Jianguo Pro 3. Він має 48-мегапіксельну камеру, пише The Independent. Ціна Jianguo Pro 3 у Китаї — від 412 доларів. На смартфоні соцмережу Tik Tok можна запустити свайпом угору по екрану блокування. Також користувачам цієї моделі доступні фільтри й ефекти для відеороликів будь-якої довжини.

Особливість TikTok. «По-перше, у TikTok немає рекомендацій для друзів, що властиво для Instagram і Facebook. По-друге, там не мають значення текстові повідомлення. У центрі уваги — відео, яке можна завантажувати, програвати, створювати до них купу різних ефектів. По-третє, TikTok активніше за інші додатки використовує алгоритми штучного інтелекту, які вам швидко подають саме такі відео, якими ви можете зацікавитися. Це сервіс, який максимально використовує алгоритми. Можливо, навіть активніше, ніж Facebookта Instagram», — розповідає медіаексперт Віталій Мороз у статті для MediaSapiens.

«Контент соцмережі — це динамічні короткі відео з використанням ефектів і музики. Такий собі гібрид Youtube та Instagram на стероїдах, який моментально захоплює вашу увагу. У додатку є стрічка підписок і стрічка рекомендацій, на яку припадають 80% переглядів. На сусідній вкладці — популярні хештеги і челенджі. Для створення контенту в додатку є повноцінний відеоредактор з величезною кількістю ефектів, масок, переходів і фільтрів», — розповідає український журналіст Андрій Бродецький у статті для Esquire.

5G в Україні буде за три роки — прогнозують у Міністерстві цифрової трансформації. Заступник міністра цифрової трансформації Олександр Шелест каже: «Головне завдання 5G — виробити корисні «кейси». Адже як ми звикли дивитися на 3G або 4G — це швидкий інтернет. З точки зору користувача все зрозуміло. А ось «п’яте покоління» призначене насамперед для бізнесу».

За його словами, в Україні уже є потреба у 5G. Наприклад, у сільському господарстві деякі компанії хочуть використовувати безпілотні трактори. Це потрібно тому, що головна різниця між 4G і 5G — затримка інтернету. У п’ятому поколінні мобільного зв’язку її практично немає.

Копайте глибше:

  • Що таке TikTok і як платформа розвивається в Україні (MediaSapiens)

Фото: pexels.com

Петиція про заборону імпорту книжок з РФ набрала 25 тисяч підписів

Документ очікує розгляду глави держави. Тим часом українці продовжують підписувати його. Про це повідомив народний депутат Володимир В‘ятрович.

Читати далі
+ 2 слів

Призовний вік знизили із 27 до 25 років. Що це змінює?

Раніше призову підлягали чоловіки до 27 років, через що не могли бути мобілізовані. Тепер граничний вік знижено до 25. Про прийняття законопроєкту повідомив народний депутат Ярослав Железняк. Законопроєкт №9281 прийняли в цілому, тепер його має підписати Президент.

Читати далі
+ 11 слів

Військові можуть отримати довшу відпустку та додаткові виплати

У першому читанні Верховна Рада підтримала закон № 9342. Нині він чекає на друге читання, аби його прийняли остаточно. Після ухвалення цього документа військові зможуть отримати 40 днів відпустки під час дії воєнного стану — 30 днів щорічної та 10 днів — за сімейними обставинами.

Читати далі
+ 28 слів

Почали службове розслідування через комбата, який підірвав волонтерську машину

Військовий 215 батальйону 125 бригади на своїй Twitter-сторінці опублікував відео, де видно, як горить машина, з підписом: «Поки ви скидається на тачки, мій поплавлений комбат їх підриває гранатами»

Читати далі
+ 26 слів

Аварійні відключення електроенергії застосували у Києві та деяких областях

30 травня у деяких районах Києва тривають відключення електроенергії. Також без світла — споживачі у Київській, Полтавській, Кіровоградській областях та Одесі. Про це повідомляють у ДТЕК Київські електромережі

Читати далі
+ 32 слів

Гра про українського оператора дронів вже є у Steam. Частину прибутку від продажів передадуть «Повернись живим» та «Армії дронів»

У Steam у дочасному доступі вийшла гра «Death From Above» про українського оператора дронів. Ціна гри — 225 грн, повідомляє команда Steam.

Читати далі
+ 60 слів

Тимчасово непридатні до служби військові отримають доплату 6 тисяч грн

До Ради внесли законопроєкт щодо запровадження доплати у 6000 грн на місяць для військових, які є тимчасово непридатними до служби після поранень і виведені в розпорядження. Про це повідомила народна депутатка України Анастасія Радіна.

Читати далі
+ 8 слів

Тестову версію паркану на російському кордоні показали прикордонники Фінляндії

Чотирьох метрову тестову версію паркану, показала прикордонна охорона Фінляндії. Його збудують на фінсько-російському кордоні. Про це повідомляє фінський телерадіомовник Yle.

Читати далі
+ 24 слів
Що там ще
+ 6412 новин