DZIDZIO стане Олею Поляковою. У її новому фільмі

Оля Полякова та DZIDZIO поміняються тілами у кінокомедії «Зірки за обміном». Співачка обіцяє, що фільм стане найгучнішою і найсмішнішою комедією 2020 року. Про це співачка повідомила під час ефіру на радіо «FM Галичина». 

Чому це важливо. Це буде перша стрічка, яку продюсуватиме Оля Полякова. 

Детальніше. За сюжетом фільму чоловік і жінка, дві зірки шоу-бізнесу, борються за головну нагороду. Але після того, як вони помінялися тілами, вони будуть робити все, щоб ніхто з них її не отримав.

Режисером стрічки буде Олексій Даруга. За виробництво фільму візьметься українська компанія, лауреат міжнародних премій KINOROB.

Як актриса Оля Полякова дебютувала в кіно у січні 2018 року в комедії «Свінгери». А у DZIDZIO вже є власні кінороботи «DZIDZIO Контрабас» та «DZIDZIO Перший раз».

Кінокомедія «Зірки за обміном» вийде на екрани в 2020 році. 

Комедійний серіал «Вижити за будь-яку ціну» вийшов на ICTV. Першу серію серіалу від «Дизель Студіо» показали 11 вересня о 21:25. За сюжетом, життя молодої сім’ї, Віки, Саші і їхнього сина Олексія, перевертається з ніг на голову, коли до них переїжджають бабуся з дідусем. Щоб бути ближче до своєї дочки, Галина Іванівна з чоловіком продають свій заміський будинок і купують квартиру в одному під’їзді з дітьми. На час ремонту теща з тестем залишаються у Віки та Саші. І тепер замість злагодженого побуту і теплих сімейних посиденьок у новоспеченій сім’ї починається гра на виживання. Серіал виходить в ефір з понеділка по четвер, одразу по дві серії. Перші серії вже можна переглянути на YouTube.

→ Анджеліна Джолі планує стати мамою всьоме. Актриса і секс-символ Голлівуду планує усиновити ще одну дитину. Акторка зараз виховує шестеро дітей. Головна причина такого бажання в тому, що її діти дорослішають, а старший син Меддокс поїхав вчитися до Південної Кореї. Тому у кінозірки з’явилася ідея знову відчути материнський інстинкт. Анджеліна Джолі зізналася, що їй подобається піклуватися і виховувати, це її призначення. Усиновлення має відбутися зовсім скоро через кілька місяців. З якої країни буде дитина наразі невідомо.

Фото: 112

відреагувати
LIKE
1
1
1
1
Noo
Wow
WTF

Читайте НЗЛ на оновленому сайті

Відтепер «Новини здорової людини» шукайте в окремому розділі на сайті The Ukrainians Media.

Читати далі
+ 11 слів

(Не)доступні ліки: що відбувається в аптеках і чи можливий дефіцит?

Noo
Wow
WTF

«Ціни абсолютно неадекватні, аптечні мережі та виробники повинні дати комфортніші умови нашим людям». Після цього звернення Володимира Зеленського 10 лютого 2025 року фармринок увійшов у період реформ. Створення Національного каталогу цін, заборона маркетингових угод, ухвалення постанов про державне регулювання цін і, зрештою, низка суперечок. Відтоді минуло 11 місяців. Що відбувалося на фармринку протягом цього часу та чому говорять про ймовірний дефіцит ліків? Чи справді це може статися — читайте в публікації НЗЛ.

Зараз саме час підтримати незалежну журналістику — долучайтеся до Спільноти

Читати далі
+ 2083 слів

У центрі Superhumans вперше встановили протез, призначений для екстремального спорту

У центрі Superhumans вперше пацієнтові встановили протез Ottobock Pro Cave для екстремальних видів спорту. Ростислав, який має ампутацію ноги вище коліна та руки, зміг покататися на сноуборді завдяки цій ініціативі. Про це розповіли на Facebook-сторінці центру.

Зараз саме час підтримати незалежну журналістику — долучайтеся до Спільноти

Читати далі
+ 24 слів

У Бельгії та Сан-Марино скасували покази російських фільмів. Що відомо?

У двох європейських країнах скасували покази російських фільмів. У Сан-Марино заборонили демонстрацію стрічки телеканалу RT «Міністерство біологічної війни», заплановану на 7 лютого. А в Брюсселі наприкінці січня не покажуть фільм «Записки з Росії». Про це повідомило Посольство України в Бельгії.

Зараз саме час підтримати незалежну журналістику — долучайтеся до Спільноти

Читати далі
+ 19 слів

Міноборони та Space X розв’язують проблему використання Starlink на російських БпЛА

Очільник Міністерства оборони Михайло Федоров заявив, що Україна разом із Space X розв’язують проблему використання Starlink на російських безпілотниках. За його словами, міністерство звернулося до компанії вже за кілька годин після появи таких дронів над українськими містами.

Зараз саме час підтримати незалежну журналістику — долучайтеся до Спільноти

Читати далі
+ 5 слів

Росіяни вбили двох цивільних на Сумщині, які намагалися евакуюватися

Війська РФ атакували FPV-дронами двох людей, які намагалися евакуюватися з Сумщини. Про це 27 січня повідомили в Сумській обласній військовій адміністрації.

Читати далі
+ 1 слів

Сили оборони уразили радіолокаційну станцію «Небо-СВУ» вартістю 100 мільйонів доларів США

Українські військові атакували радіолокаційну станцію «Небо-СВУ» на тимчасово окупованій території Луганщини. Її вартість — 100 мільйонів доларів США. Про це повідомили в Генштабі. 

Зараз саме час підтримати незалежну журналістику — долучайтеся до Спільноти

Читати далі
+ 25 слів

Еліна Світоліна програла «нейтральній» Сабалєнці на Australian Open

Сьогодні, 29 січня, відбувся півфінал жіночого тенісу на Australian Open-2026, у якому змагалася українська тенісистка Еліна Світоліна та білоруска з нейтральним статусом Аріна Сабалєнка. Про це повідомляє «Суспільне Спорт».

Зараз саме час підтримати незалежну журналістику — долучайтеся до Спільноти

Читати далі
+ 20 слів
Що там ще
+ 13522 новин