Facebook заборонить розміщувати оголошення з обіцянками вилікувати від коронавірусу (COVID-19), повідомляє businessinsider.com.
Чому це важливо. Так компанія намагається боротись із розповсюдженням дезінформації та панікою.
Facebook заборонить розміщувати оголошення з обіцянками вилікувати від коронавірусу (COVID-19), повідомляє businessinsider.com.
Чому це важливо. Так компанія намагається боротись із розповсюдженням дезінформації та панікою.
Детальніше. Соцмережа тепер заборонить рекламу, у якій обіцяють вилікувати або запобігти вірусу, або маніпулюють користувачами, щоб «створити відчуття терміновості» щодо коронавірусу (наприклад, заохочуючи людей до купівлі певних товарів).
Така ж політика вже працює і на торговому майданчику Facebook Marketplace.
Facebook, як і інші технологічні платформи, наразі бореться із масовою істерією.
Соцмережа посилила перевірку фактів, щоб визначити які з новин є фейковими. Ті пости, які відзначили глобальні організації охорони здоров’я та місцеві органи охорони здоров’я як неправдиві, Facebook видаляє.
Тим часом користувачі Facebook звертаються до груп в соціальній мережі, щоб купувати і продавати медичні маски для обличчя оптом. Це може перешкодити медичним працівникам боротися з епідемією.
Інші технологічні компанії також відчувають спалах активності користувачів. Деякі продавці на Amazon піднімають ціни на маски у кілька разів, щоб «стимулювати» клієнтів до їхньої купівлі.
За останні кілька місяців від вірусу постраждало понад 79 000 людей і померло 2600 осіб.
Фото: itc.ua
Ця історія почалася з ініціативи трьох львівських друзів — Олега Проця, Максима Кочергана та Кості Гощевського— які з перших днів повномасштабного російського вторгнення передають необхідну військову амуніцію захисникам у регіони найскладніших бойових дій по всій країні.
Євробачення 2022 відбувалося в італійському Турині після перемоги гурту «Måneskin» із піснею «Zitti E Buoni». Провідним мотивом Євробачення стали слова «the sound of beauty», а сцена була побудована за мотивами італійських сонця та саду.
14 травня відбувся фінал «Євробачення-2022» в італійському місті Турині. Протягом усього конкурсу глядачі бачили, як країни-учасниці змагання використовували і прапор України, і її символіку. Зазначимо, що за офіційними правилами Євробачення, активна пропаганда і політичні висловлювання заборонені, а учасникам, які це порушують, загрожує дискваліфікація та штраф. Пропонуємо згадати найбільш виразні акти підтримки України на цьогорічному пісенному конкурсі.
Досі важко порахувати точну кількість українців, які зазнали репресій з боку комуністичного режиму. Йдеться не лише про творчу та наукову інтелігенцію, але й звичайних людей — тих, хто не міг терпіти приниження своєї національної гідності. Тисячі громадян пройшли крізь пекло: заслання, табори, тортури, розстріл. Щоб належно їх вшанувати та привернути увагу суспільства до трагічних подій історії держави, в Україні започаткували День пам’яті жертв політичних репресій. Він припадає на третю неділю травня.
Війна в Україні переходить у довготривалу фазу. Про це повідомляє міністр оборони Олексій Резніков. Він наголосив, що країну чекають важкі часи попри те, що союзники вже надають нам озброєння. Щоб Україні отримати перемогу, треба планувати ресурси, уникати помилок і проєктувати нашу силу так, аби окупант не витримав.
Експрезиденти України Леонід Кучма, Віктор Ющенко та Петро Порошенко звернулися із заявою до світової спільноти із закликом евакуювати військових та цивільних з «Азовсталі».
Окупанти продовжують обстрілювати пам’ятки архітектури. У центрі Одеси ракетний удар пошкодив вікна та елементи ліпнини Воронцовського палацу. Про це повідомляє мер міста Геннадій Труханов. Палац — пам’ятка архітектури 19 століття. Він розташований на Приморсткосу бульварі.
З «Азовсталі» евакуюють важкопоранених. В Україні почали спецоперацію з евакуації бійців, яка матиме кілька етапів. Посередником у перемовинах з рф погодилась стати Туреччина. Про це повідомила Ірина Верещук під час прямої трансляція на каналі 1+1.