Facebook блокуватиме рекламу з обіцянками вилікувати від коронавірусу

Facebook заборонить розміщувати оголошення з обіцянками вилікувати від коронавірусу (COVID-19), повідомляє businessinsider.com.

Чому це важливо. Так компанія намагається боротись із розповсюдженням дезінформації та панікою.

Детальніше. Соцмережа тепер заборонить рекламу, у якій обіцяють вилікувати або запобігти вірусу, або маніпулюють користувачами, щоб «створити відчуття терміновості» щодо коронавірусу (наприклад, заохочуючи людей до купівлі певних товарів).

Така ж політика вже працює і на торговому майданчику Facebook Marketplace.

Facebook, як і інші технологічні платформи, наразі бореться із масовою істерією.

Соцмережа посилила перевірку фактів, щоб визначити які з новин є фейковими. Ті пости, які відзначили глобальні організації охорони здоров’я та місцеві органи охорони здоров’я як неправдиві, Facebook видаляє. 

Тим часом користувачі Facebook звертаються до груп в соціальній мережі, щоб купувати і продавати медичні маски для обличчя оптом. Це може перешкодити медичним працівникам боротися з епідемією.

Інші технологічні компанії також відчувають спалах активності користувачів. Деякі продавці на Amazon піднімають ціни на маски у кілька разів, щоб «стимулювати» клієнтів до їхньої купівлі.

За останні кілька місяців від вірусу постраждало понад 79 000 людей і померло 2600 осіб.

Фото: itc.ua

Творець українського майбутнього — В'ячеслав Чорновіл

LIKE

25 березня вшановують пам’ять В’ячеслава Чорновола ー дисидента, політика, журналіста та борця за українську державність. У цей день він потрапив у автокатастрофу, після чого злочинці добили його в автівці, про що свідчили сліди на голові. 

Читати далі
+ 80 слів

37% українці мають родичів або знайомих, які загинули або були поранені — соцопитування

На запитання «Чи маєте Ви родичів або близьких знайомих (військових чи цивільних), які загинули або були поранені внаслідок військових дій чи обстрілів після 24 лютого 2022 року?» 37% респондентів дали ствердну відповідь. Про це йдеться в опитуванні Центру Разумкова.

Читати далі
+ 49 слів

Швеція схвалила надання військової допомоги Україні

 

Серед обіцяного військового обладнання — танки, боєприпаси, артилерійські системи типу Archer і Robot 97. Парламент країни підтримав пропозицію уряду про безкоштовну передачу військової техніки Україні. Про це повідомила пресслужба Риксдагу. 

Читати далі
+ 32 слів

«ПТАХ: вірші, що стали піснями»: артбук Сергія Жадана вийде друком

LIKE

«ПТАХ: вірші, що стали піснями» це проілюстрована збірка віршів Сергія Жадана, які стали основою пісень українських виконавців. Книжка вийде у травні 2023 року у видавництві «Ковчег Україна». Про це повідомляє «Суспільне. Культура». 

Читати далі
+ 113 слів

Україну викреслили зі списку держав, які не протидіють корупції

Сьогодні група держав Європи проти корупції (GRECO) оприлюднила четвертий проміжний звіт щодо запобігання корупції серед членів парламенту, суддів і прокурорів.

Читати далі
+ 13 слів

Укрзалізниця запустила поїзд Львів — Краматорськ

Потяг №104/103 Львів — Краматорськ буде курсувати через день. Про це у своєму телеграмі повідомила пресслужба Укрзалізниці.

Читати далі
+ 22 слів

Три інженерні машини Dachs та кулемети передала Німеччина для України

У новому пакеті допомоги кулемети, запасні частини для броньованої техніки, дрони та інженерні броньовані машини Dachs. Про це йдеться на сайті Федерального уряду ФРН.

Читати далі
+ 100 слів

Українці можуть безплатно отримати необхідні речі на новій благодійній платформі

Дошку оголошень Sharity.place створили, щоб допомагати українцям, що були змушені покинути свій дім через війну. Про це пише Bazilik Media.

Читати далі
+ 58 слів
Що там ще
+ 5893 новин