Facebook тестує список друзів, який нагадує функцію Instagram

Нова опція «Favorites» схожа на функцію «Близькі друзі» в Instagram. Про це пише The Verge.

Чому це корисно. Нова функція спонукатиме людей ділитися один з одним більше у Facebook, не турбуючись про «роздутий» список випадкових знайомих, накопичений за роки.

Детальніше. Facebook розробляє нову функцію «Favorites» для Messenger, яка дозволить ділитися контентом з обмеженим колом друзів. Опція схожа на функцію «Близькі друзі» в Instagram. 

Favorites від Facebook дозволять вручну призначити певних друзів у кола, які створюватимуть користувачі. Потім, коли у вас є фото або запис з камери, яким ви хочете поділитися з допомогою Messenger, можна відправити її у цей список. Це проміжна ланка між тим, щоб дозволити всім друзям бачити контент, розміщений у історії Facebook, або ж відправляти його напряму.

У Facebook кажуть, що ця функція не є способом обмеження того, хто бачить вашу справжню історію Facebook. Нова функція Favorites Facebook зараз на стадії створення прототипу. 

Facebook запустила додаток, де користувачам платять за проходження опитувань. Компанія представила додаток Viewpoints, у якому користувачі отримуватимуть грошову винагороду за проходження опитувань та інших завдань. У Facebook пообіцяли не продавати інформацію про користувачів третім сторонам і не публікувати її без дозволу. Опитування в додатку Viewpoints їм потрібне суто для «внутрішнього користування», щоб «поліпшити свої продукти» і «зменшити негативний вплив соцмереж». 

Зараз сервіс працює тільки в США. Компанія планує запустити його в інших країнах у 2020 році. Сервіс доступний тільки для користувачів, яким виповнилося 18 років. Для участі в опитуваннях необхідно підключити до Viewpoints аккаунт у Facebook. Також система запитає ім’я користувача, адресу його електронної пошти, країну проживання, дату народження і стать, а у певних випадках також і локацію. За участь користувачі будуть отримувати бонусні бали, які можна вивести на рахунок в PayPal при досягненні певної кількості балів.

В Instagram розповіли, як штучний інтелект формує стрічку новин. Instagram визначає схожі між собою акаунти, адаптувавши загальний метод машинного навчання, відомий як «вбудованість у слово». Системи вивчають порядок, у якому слова з’являються в тексті, щоб оцінити, наскільки вони пов’язані. Instagram використовує подібні алгоритми для визначення того, наскільки пов’язані два акаунти один з одним.

Система пропонує спочатку ті облікові записи, з якими користувачі спілкувалися в минулому, уподобавши або зберігаючи їхній вміст. Він ідентифікує схожі на ці облікові записи, і з них вибирає 500 фрагментів вмісту. Ці кандидати фільтруються, щоб видалити спам, дезінформацію та «ймовірний вміст, який порушує політику», а решта публікацій класифікується залежно від того, наскільки ймовірно, що користувач взаємодіє з ними. Перші 25 публікацій надсилаються на першу сторінку вкладки «Огляд користувача».

Фото: pexels.com

Місія до Оленівки все ще можлива

«Ми ніколи не отримували дозволу від Російської Федерації, щоб зайти туди. Чи означає це, що все втрачено? Ні. Згадайте Запорізьку атомну електростанцію. Ми маємо там спеціалістів з МАГАТЕ. Тож, це можливо», — про це журналістам заявила Деніз Браун — постійна координаторка системи ООН в Україні. 

Читати далі
+ 34 слів

Leopard для України, повернення з полону і ноутбуки для вчителів: 7 позитивних новин січня

Війна триває і новий рік розпочався для нас численними трагедіями. Але ми боремось і працюємо, тому і цього місяця маємо чому радіти. Гортайте карусель, щоб згадати позитивні новини січня, які тішать і наближають нашу перемогу.

Читати далі
+ 110 слів

«Повернись живим» та Приватбанк оголосили збір на екіпірування льотчиків

Благодійний фонд спільно з ПриватБанком відкрили збір на суму в розмірі 31 млн грн. Мета збору  — придбати вогнетривку форму та авіаційні шоломи, щоб повністю закрити потребу екіпажів армійської авіації у спеціальному екіпіруванні. 

Читати далі
+ 33 слів

Україна отримає до 140 танків від західних партнерів

У межах першої хвилі допомоги Україна отримає 120−140 сучасних західних танків. Зокрема, Leopard 2, Challenger 2, M1 Abrams і розраховує на французькі Leclerc. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Читати далі
+ 9 слів

Як мілітаризують дітей у Криму

Керівник окупаційної адміністрації Аксьонов відкриває по всьому Криму Добровільні товариства сприяння армії, авіації та флоту (ДТСААФ), де дітей вчать користуватися зброєю, надавати першу медичну допомогу, проходити вогневу та інженерну підготовку.

Читати далі
+ 62 слів

Символ стійкості: на стіні зруйнованого будинку в Миколаєві годинник досі рахує хвилини

У зруйнованому російськими обстрілами будинку у Миколаєві, на стіні, яка вціліла, досі продовжує висіти килим та годинник, який відраховує хвилини. Про це написала волонтерка з Одеси Леся Рудченко у своєму Instagram.

Читати далі
+ 5 слів

Представили лого та слоган цьогорічного Євробачення–2023

Організатори цьогорічного пісенного конкурсу представили логотип та слоган Євробачення 2023. У вигляді зображення буде використана анімація сердець у кольорах українського та британського прапорів, що б’ються в унісон. Гаслом цьогорічного фестивалю стануть слова «Об’єднані музикою» (United by music).

Це символізує єднання народів та підтримку України.

Читати далі
+ 19 слів

Міжнародний олімпійській комітет відреагував на критичні заяви України

Міжнародний олімпійській комітет відповів на критичні коментарі з боку українських офіційних осіб щодо заяви про ймовірне повернення атлетів з Росії та Білорусі до змагань. Про це йдеться у заяві МОК для інформаційного агентства Reuters.

Читати далі
+ 124 слів
Що там ще
+ 5482 новин