Facebook тестує список друзів, який нагадує функцію Instagram

Нова опція «Favorites» схожа на функцію «Близькі друзі» в Instagram. Про це пише The Verge.

Чому це корисно. Нова функція спонукатиме людей ділитися один з одним більше у Facebook, не турбуючись про «роздутий» список випадкових знайомих, накопичений за роки.

Детальніше. Facebook розробляє нову функцію «Favorites» для Messenger, яка дозволить ділитися контентом з обмеженим колом друзів. Опція схожа на функцію «Близькі друзі» в Instagram. 

Favorites від Facebook дозволять вручну призначити певних друзів у кола, які створюватимуть користувачі. Потім, коли у вас є фото або запис з камери, яким ви хочете поділитися з допомогою Messenger, можна відправити її у цей список. Це проміжна ланка між тим, щоб дозволити всім друзям бачити контент, розміщений у історії Facebook, або ж відправляти його напряму.

У Facebook кажуть, що ця функція не є способом обмеження того, хто бачить вашу справжню історію Facebook. Нова функція Favorites Facebook зараз на стадії створення прототипу. 

Facebook запустила додаток, де користувачам платять за проходження опитувань. Компанія представила додаток Viewpoints, у якому користувачі отримуватимуть грошову винагороду за проходження опитувань та інших завдань. У Facebook пообіцяли не продавати інформацію про користувачів третім сторонам і не публікувати її без дозволу. Опитування в додатку Viewpoints їм потрібне суто для «внутрішнього користування», щоб «поліпшити свої продукти» і «зменшити негативний вплив соцмереж». 

Зараз сервіс працює тільки в США. Компанія планує запустити його в інших країнах у 2020 році. Сервіс доступний тільки для користувачів, яким виповнилося 18 років. Для участі в опитуваннях необхідно підключити до Viewpoints аккаунт у Facebook. Також система запитає ім’я користувача, адресу його електронної пошти, країну проживання, дату народження і стать, а у певних випадках також і локацію. За участь користувачі будуть отримувати бонусні бали, які можна вивести на рахунок в PayPal при досягненні певної кількості балів.

В Instagram розповіли, як штучний інтелект формує стрічку новин. Instagram визначає схожі між собою акаунти, адаптувавши загальний метод машинного навчання, відомий як «вбудованість у слово». Системи вивчають порядок, у якому слова з’являються в тексті, щоб оцінити, наскільки вони пов’язані. Instagram використовує подібні алгоритми для визначення того, наскільки пов’язані два акаунти один з одним.

Система пропонує спочатку ті облікові записи, з якими користувачі спілкувалися в минулому, уподобавши або зберігаючи їхній вміст. Він ідентифікує схожі на ці облікові записи, і з них вибирає 500 фрагментів вмісту. Ці кандидати фільтруються, щоб видалити спам, дезінформацію та «ймовірний вміст, який порушує політику», а решта публікацій класифікується залежно від того, наскільки ймовірно, що користувач взаємодіє з ними. Перші 25 публікацій надсилаються на першу сторінку вкладки «Огляд користувача».

Фото: pexels.com

Фонд Сергія Притули придбав доступ до супутника за гроші, які українці зібрали на «Народний Байрактар»

Компанія ICEYE надасть Міноборони України повний доступ до одного зі своїх супутників, який вже перебуває на орбіті у потрібному регіоні. ЗСУ зможуть отримувати супутникові зображення критичних ділянок для планування операцій з високою частотою оновлення. Про це повідомив благодійний фонд Сергія Притули.

Читати далі
+ 38 слів

На передову відправили перший медичний гелікоптер придбаний за кошти United24

LIKE

Гелікоптер Мі-2 АМ-1 вчора був відправлений на фронт. На борту гвинтокрила також є медичне обладнання для першої медичної допомоги під час евакуації. Гелікоптер модернізувало українське виробництво.

Читати далі
+ 16 слів

окупант зазнав найбільших втрат за добу на Донецькому напрямку

Армія рф втратила близько 200 військових за минулу добу. З початку війни українські захисники ліквідували 44 300 військовослужбовців. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Читати далі
+ 45 слів

росія знову завдала ударів по Харкову. Головне за ніч і ранок 18 серпня

Читати далі
+ 58 слів

Українські стартапи продовжують бізнес всупереч війні

Більшість стартапів планують розширити свій бізнес у короткі терміни. Лише 4% опитаних вважають, що їхня діяльність може бути скорочена. Про це повідомляє пресслужба Мінцифри, посилаючись на онлайн-опитування для аналізу результатів роботи українських стартапів під час війни.

Читати далі
+ 17 слів

рф вербує громадян з країн Центральної Азії для участі у війні

Через брак охочих воювати окупанти намагаються залучити в армію громадян Узбекистану, Таджикистану та Киргизстану. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

Читати далі
+ 18 слів

«Суспільне» починає прийом заявок на Нацвідбір «Євробачення-2023»

Читати далі
+ 70 слів

«Нова пошта» разом з ДСНС розробляють роботів-саперів

LIKE

Українські роботи-сапери призначені для розмінування водойм та суші, вони зможуть не лише знаходити міни, а й знешкоджувати їх.

Читати далі
+ 25 слів
Що там ще
+ 4567 новин