Детальніше. Facebook розробляє нову функцію «Favorites» для Messenger, яка дозволить ділитися контентом з обмеженим колом друзів. Опція схожа на функцію «Близькі друзі» в Instagram.
Favorites від Facebook дозволять вручну призначити певних друзів у кола, які створюватимуть користувачі. Потім, коли у вас є фото або запис з камери, яким ви хочете поділитися з допомогою Messenger, можна відправити її у цей список. Це проміжна ланка між тим, щоб дозволити всім друзям бачити контент, розміщений у історії Facebook, або ж відправляти його напряму.
У Facebook кажуть, що ця функція не є способом обмеження того, хто бачить вашу справжню історію Facebook. Нова функція Favorites Facebook зараз на стадії створення прототипу.
⟶ Facebook запустила додаток, де користувачам платять за проходження опитувань. Компанія представила додаток Viewpoints, у якому користувачі отримуватимуть грошову винагороду за проходження опитувань та інших завдань. У Facebook пообіцяли не продавати інформацію про користувачів третім сторонам і не публікувати її без дозволу. Опитування в додатку Viewpoints їм потрібне суто для «внутрішнього користування», щоб «поліпшити свої продукти» і «зменшити негативний вплив соцмереж».
Зараз сервіс працює тільки в США. Компанія планує запустити його в інших країнах у 2020 році. Сервіс доступний тільки для користувачів, яким виповнилося 18 років. Для участі в опитуваннях необхідно підключити до Viewpoints аккаунт у Facebook. Також система запитає ім’я користувача, адресу його електронної пошти, країну проживання, дату народження і стать, а у певних випадках також і локацію. За участь користувачі будуть отримувати бонусні бали, які можна вивести на рахунок в PayPal при досягненні певної кількості балів.
⟶ В Instagram розповіли, як штучний інтелект формує стрічку новин. Instagram визначає схожі між собою акаунти, адаптувавши загальний метод машинного навчання, відомий як «вбудованість у слово». Системи вивчають порядок, у якому слова з’являються в тексті, щоб оцінити, наскільки вони пов’язані. Instagram використовує подібні алгоритми для визначення того, наскільки пов’язані два акаунти один з одним.
Система пропонує спочатку ті облікові записи, з якими користувачі спілкувалися в минулому, уподобавши або зберігаючи їхній вміст. Він ідентифікує схожі на ці облікові записи, і з них вибирає 500 фрагментів вмісту. Ці кандидати фільтруються, щоб видалити спам, дезінформацію та «ймовірний вміст, який порушує політику», а решта публікацій класифікується залежно від того, наскільки ймовірно, що користувач взаємодіє з ними. Перші 25 публікацій надсилаються на першу сторінку вкладки «Огляд користувача».
Фото: pexels.com