Топ-9 кінопрем’єр жовтня: серед новинок український фільм про борщ

Noo

Стрічки про український борщ, весільні традиції та життя Девіда Копперфілда. І це ще не всі кінокартини, які можна буде переглянути у наших кінотеатрах цього місяця. Підготували для вас список новинок.

Чому це цікаво. Розклад фільмів на місяць уперед може допомогти ретельніше спланувати власний розклад та потрапити на покази стрічок, які хочете переглянути.

  • 8 жовтня: «Історія Девіда Копперфілда». Це ще одна екранізація, десята за рахунком, твору Чарльза Діккенса. Головний герой фільму народився через кілька місяців після смерті свого батька. Саме через це Девід Копперфільд рано подорослішав. Його мама одружилася коли хлопчику було 7 років. Вітчим ніколи не мав теплих почуттів до Девіда, тож віддав його працювати на фабрику. Пройшло багато років, перш ніж хлопчина дізнався про смерть матері. Йому надала прихисток тітка. Поряд із нею та її дивакуватим чоловіком ніколи сумувати. Усе це допомогло загартувати міцний характер хлопця. Трейлер можна переглянути тут.
  • 8 жовтня: «Загублена в Токіо». В оригіналі американо-японський фільм Вільяма Оллсона називається «Загублені дівчата і готелі кохання». У цих готелях японської столиці намагається «загубитися» молода американка (її зіграла Александра Даддаріо). Таким чином вона хоче позбутися спогадів про пережиту на батьківщині особисту драму. Вдень вона постає в образі успішної викладачки англійської, яка працює у школі для стюардес. А от ночі вона проводить у різних готелях з різними чоловіками. Одного вечора головна героїня найомиться з молодим якудзою (представником японської мафії). Він видається дівчині небезпечним і жорстоким, тому ще більше її захоплює. Водночас до неї доходять чутки про зникнення американки,начебто як дві краплі води схожої на неї. Трейлер можна переглянути тут.
  • 8 жовтня: «Чесний злодій». Головний герой стрічки провертає великі грошові операції. За свою кар’єру грабіжника він зумів зібрати сім мільйонів доларів. Проте готовий позбутися кожного цента в обмін на похвалу прекрасної співробітниці банку, яка закликає його облишити розбій. Готуючись повернути награбоване, він виявляє, що став об’єктом переслідування з боку поліції, яка вирішили посадити його за ґрати, а викрадені мільйони привласнити. Тепер герой має намір використовувати свій кримінальний досвід заради справедливої боротьби з корупцією. Трейлер можна переглянути тут.
  • 8 жовтня: «Передчуття». Це драма за сценарієм відомого драматурга Анатолія Крима про подію, яка порушила сонне існування приморського селища — смерть одного з найбільш помітних його мешканців. Він заповів своїй дружині та другу поховати його у невідомому місці. Місцеві жителі, яких позбавили можливості віддати останню шану померлому, турбуються, чи не закопали його поблизу їхніх городів, і роблять спроби відшукати могилу. Супутні суперечки і сварки, здається, назавжди порушують злагоду, яка до цього панувала у цьому сонному краї. Тизер можна переглянути тут.
  • 14 жовтня: «Борщ. Секретний інгредієнт». Євген Клопотенко вирушив у мандрівку всією Україною, щоб віднайти секретні інгредієнти головної страви українців. Тарас Шевченко любив борщ на карасях, а в родині Івана Франка у страву завжди нарізали баклажан. На Полтавщині додають сушені груші, а на Київщині чорнослив. На Галичині колір борщу брунатний, а на Одещині жовтогарячий. Борщ варитиметься високо в Карпатах та на військовій польовій кухні під Бердянськом, в їдальні Чорнобильської АЕС та просто в центрі Ужгорода, в резиденції сучасних художників та в гуцульському селі, у вишуканому львівському ресторані та в хатинці пасічника під кордоном з Білоруссю. Трейлер можна переглянути тут.
  • 14 жовтня: «Весільний спадок». Це документальний фільм про весільні звичаї та обряди з різних куточків України. Завдяки цій картині глядач зануриться у світ багатої, яскравої та різноманітної весільної культури 8 областей країни: Київської, Черкаської, Чернігівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Харківської, Рівненської та Чернівецької. Фільм вийде у прокат з 14 жовтня. Трейлер можна переглянути тут.
  • 15 жовтня: «Гніздо». У підприємця Рорі є і розкішний маєток, і успішний бізнес, і красива дружина, і слухняні діти. Але головному героєві хочеться більшого. У гонитві за наживою він кидає все і вирушає до Англії підкорювати нові вершини. Рорі доводиться викручуватися, брехати і зраджувати, щоб зберегти свій розкішний стиль життя. Трейлер можна переглянути тут.
  • 15 жовтня: «Фортеця Хаджибей». Події відбуваються у турецькій фортеці Хаджибей. Її взяли в облогу російські війська. Молодий козак із задунайців, які воюють у лавах османської армії, намагається, подолавши ворожі кордони, доставити султану важливі відомості, які допоможуть зняти облогу. У небезпечній справі йому допомагають кохана, донька турецького коменданта, і грузинський авантюрист. Трейлер можна переглянути тут.
  • 22 жовтня: «Тихе серце». Смертельно хвора мати домовляється про те, щоб востаннє зібрати свою сім’ю, перш ніж вона помре. Стрічка — рімейк данського фільму 2014 року «Тихе серце». Фільм вийде у прокат 22 жовтня. Трейлер можна переглянути тут.

Підписуйтеся на нашу щоденну безкоштовну розсилку найважливіших новин дня

Фото: planetakino.ua

Німеччина передасть Україні черговий військовий пакет допомоги. Що в ньому буде?

Країна надасть нам таку військову техніку: пʼять гусеничних ремонтно-евакуаційних машин Warthog; дев’ять гусеничних командних машин-всюдиходів Warthog; шість машин розмінування WISENT 1; два мостоукладачі BEAVER; інженерні БРЕМ Bergepanzer 2 і БРЕМ 2A1 Dachs; дев’ять мінних тралів; три автомобілі для охорони кордону; шість паливозаправників Mercedes-Benz Zetros; 14 розвідувальних БпЛА Vector; 30 розвідувальних БпЛА RQ-35 Heidrun; пʼять засобів перешкод для дронів та інше.

Читати далі
+ 20 слів

Почав курсувати потяг Прага-Чоп. Як часто їздить і яка вартість квитка?

Укрзалізниця запустила міжнародний рейс між Прагою та Чопом, який поєднує нічним сполученням столицю Чехії, словацьке Кошице та український Чоп. Також УЗ додатково запустила внутрішній денний поїзд №345/346 Чернівці — Чоп — Ужгород для зручної пересадки пасажирів.Про це повідомили у телеграм-каналі Укрзалізниці.

Читати далі
+ 10 слів

Росіяни вчергове обстріляли університет у Херсоні

Снаряди влучили у Херсонський державний університет близько четвертої ранку. Поранених та загиблих немає. Про це повідомив очільник ОВА Олександр Прокудін.

Читати далі
+ 18 слів

Литва збільшить постачання дронів для України. Як?

Литовський Сейм схвалив правки до закону щодо публічних закупівель. Це дозволяє організаціям купувати та передавати в інші держави дрони, що використовують компоненти китайських виробників. Про це пише медіа Irytas.lt. з посиланням на повідомлення Сейму. 

Читати далі
+ 47 слів

Як допомогти собі: чи можете ви бути терапевтом для самого себе

Ви не можете змінити та впливати на багато речей, проте вам точно під силу зробити одне — попіклуватися про себе. Це ви можете зробити з допомогою самотерапії — процесу самостійної роботи над власними проблемами та емоціями

«Новини здорової людини» поспілкувались з практичною психологинею Софією Копач, яка розповіла про те, що таке самотерапія, як кожен з нас сам може підтримати своє психічне здоров’я та які є дзвіночки того, що вам варто звернутись до фахівця. 

Читати далі
+ 249 слів

Чехія виділить кошти на власну ініціативу щодо закупівлі боєприпасів для України 

Уже 20 країн приєдналось до ініціативи Чехії — закупівлі боєприпасів для України поза межами ЄС. Про це заявив прем’єр-міністр країни Петр Фіала. Посадовець запевнив, що боєприпаси надійдуть «впродовж тижнів або місяців».

Читати далі
+ 14 слів

Цифра дня: 537. Скільки українських дітей вбила РФ

Понад 1806 дітей постраждало в Україні через агресію російської армії. 537 дітей загинули та понад 1269 отримали поранення різного ступеня тяжкості. Про це йдеться у повідомленні Офісу Генпрокурора. 

Читати далі
+ 5 слів

12-річний хлопчик загинув на Харківщині через атаку РФ. Головне за ніч і ранок 28 березня

Через атаку Росії у селищі Борова на Харківщини загинув 12-річний хлопчик. Пошкоджені житлові будинки та дитячий садок. Про це заявили в Офісі Генпрокурора. 

Читати далі
+ 121 слів
Що там ще
+ 9455 новин