Google Photos обмежить безкоштовний доступ до хмарного сховища

Wow
WTF
LIKE

З 1 червня 2021 року Google Photos вводить обмеження у використанні сховища. Сервіс та стягуватиме плату, якщо обліковий запис використовуватиме понад 15 гігабайтів хмарного простору, пише Укрінформ. Важливе уточнення: усі фото та відео, які розміщуються на сервісі зараз, не будуть входити у ці 15 гігабайтів. Обмеження почнуть діяти на дані, завантажені після 1 червня.

Чому це цікаво. Вилучення опції необмеженого резервного копіювання фотографій та відео високої якості, які автоматично стискаються для ефективного зберігання, позбавляє сервіс вагомої переваги. Бо раніше він позиціонував себе як фотослужба, завдяки якій користувачі могли не турбуватися про кількість місця на хмарному сховищі.

Детальніше. Компанія попереджатиме користувачів, якщо вони перевищать ліміт безкоштовного сховища. Якщо гігабайти закінчаться, то Google пропонуватиме придбати додатковий обсяг пам’яті, оформивши підписку на Google One. Така новація є частиною оновлення політики Google Drive. Обсяг документів та електронних таблиць Google Workspace теж матиме обмеження безкоштовного використання — 15 гігабайтів хмарного сховища.

Також відтепер Google  видалятиме дані з неактивних облікових записів, користувачі яких не авторизувалися понад два роки. Окрім того, компанія додає нові інструменти керування Google Photos, наприклад, полегшення пошуку і видалення потенційно непотрібних фото (розмитих зображень чи знімків екрану). 

Мовою цифр. Google каже, що 80% користувачів сервісу не перевищуватимуть ліміт у 15 гігабайтів щонайменше протягом трьох років. У Google Photos зберігається понад 4 трильйони фотографій, а щотижня завантажують понад 28 мільярдів нових знімків та відео.

Що ще варто знати про Google?

165 компаній з Європи та США просять Єврокомісію жорсткіше ставитись до Google. Серед авторів листа — сервіс геопошуку послуг Yelp, туристична компанія Expedia, сервіс для пошуку готелів Trivago, інтегратор товарів і послуг Kelkoo. На їхню думку, пошуковик Google віддає перевагу у просуванні власних сервісів. А от представники Google заперечують звинувачення у монополізмі. Вони стверджують, що користувачам надана свобода вибору, а конкуренти «перебувають на відстані одного кліка».

В Єврокомісії отримали листа і мають надати відповідь найближчим часом. Там нагадали, що за останні три роки корпорація Google уже сплатила штрафів на суму 9,7 мільярдів доларів за порушення антимонопольного законодавства.

Підписуйтеся на нашу щоденну безкоштовну розсилку найважливіших новин дня.

Фото: pexels.com

Місія до Оленівки все ще можлива

«Ми ніколи не отримували дозволу від Російської Федерації, щоб зайти туди. Чи означає це, що все втрачено? Ні. Згадайте Запорізьку атомну електростанцію. Ми маємо там спеціалістів з МАГАТЕ. Тож, це можливо», — про це журналістам заявила Деніз Браун — постійна координаторка системи ООН в Україні. 

Читати далі
+ 34 слів

Leopard для України, повернення з полону і ноутбуки для вчителів: 7 позитивних новин січня

Війна триває і новий рік розпочався для нас численними трагедіями. Але ми боремось і працюємо, тому і цього місяця маємо чому радіти. Гортайте карусель, щоб згадати позитивні новини січня, які тішать і наближають нашу перемогу.

Читати далі
+ 110 слів

«Повернись живим» та Приватбанк оголосили збір на екіпірування льотчиків

Благодійний фонд спільно з ПриватБанком відкрили збір на суму в розмірі 31 млн грн. Мета збору  — придбати вогнетривку форму та авіаційні шоломи, щоб повністю закрити потребу екіпажів армійської авіації у спеціальному екіпіруванні. 

Читати далі
+ 33 слів

Україна отримає до 140 танків від західних партнерів

У межах першої хвилі допомоги Україна отримає 120−140 сучасних західних танків. Зокрема, Leopard 2, Challenger 2, M1 Abrams і розраховує на французькі Leclerc. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Читати далі
+ 9 слів

Як мілітаризують дітей у Криму

Керівник окупаційної адміністрації Аксьонов відкриває по всьому Криму Добровільні товариства сприяння армії, авіації та флоту (ДТСААФ), де дітей вчать користуватися зброєю, надавати першу медичну допомогу, проходити вогневу та інженерну підготовку.

Читати далі
+ 62 слів

Символ стійкості: на стіні зруйнованого будинку в Миколаєві годинник досі рахує хвилини

У зруйнованому російськими обстрілами будинку у Миколаєві, на стіні, яка вціліла, досі продовжує висіти килим та годинник, який відраховує хвилини. Про це написала волонтерка з Одеси Леся Рудченко у своєму Instagram.

Читати далі
+ 5 слів

Представили лого та слоган цьогорічного Євробачення–2023

Організатори цьогорічного пісенного конкурсу представили логотип та слоган Євробачення 2023. У вигляді зображення буде використана анімація сердець у кольорах українського та британського прапорів, що б’ються в унісон. Гаслом цьогорічного фестивалю стануть слова «Об’єднані музикою» (United by music).

Це символізує єднання народів та підтримку України.

Читати далі
+ 19 слів

Міжнародний олімпійській комітет відреагував на критичні заяви України

Міжнародний олімпійській комітет відповів на критичні коментарі з боку українських офіційних осіб щодо заяви про ймовірне повернення атлетів з Росії та Білорусі до змагань. Про це йдеться у заяві МОК для інформаційного агентства Reuters.

Читати далі
+ 124 слів
Що там ще
+ 5482 новин