Instagram представив новий месенджер для близьких друзів

Компанія Facebook представила новий месенджер для користувачів Instagram під назвою Threads. Про це повідомляє прес-служба Facebook. Застосунок працюватиме як доповнення до Instagram. Він дозволяє ділитися фото і відео, обмінюватися статусами, а також переписуватись із користувачами, які додані у список «Близькі друзі» в соцмережі.

Чому це важливо. За прогнозами розробників, користувачі спілкуватимуться через Threads із 20 людьми — саме стільки людей користувачі в середньому додають в список вибраних підписників.

Детальніше. При запуску застосунку одразу відкривається камера, за допомогою якої швидко можна зробити фото чи зняти відео без фільтрів. Окрім того, користувачі можуть виставити статус, який зберігатиметься в профілі від однієї до чотирьох годин. 

У додатку також є функція автоматичного статусу — він оновлюється на основі геолокації, наприклад, вдома чи на роботі, але не показує точне місце знаходження.

Окремо у новому додатку є переписки із близькими друзями. Вона дублюються в Threads и Instagram. Новий месенджер дозволяє створювати групові чати, тільки якщо всі учасники у ньому є між собою «Близькими друзями».

Застосунок можна скачати в App Store та Google Play

Цитата. «Ми побачили необхідність в тому, щоб залишатися більш пов’язаними з близькими друзями протягом дня, щоб ви могли розповісти про те, що ви робите і як себе почуваєте, за допомогою фотографій і відео. Ось чому ми створили Threads, новий спосіб спілкування з близькими друзями в окремому приватному просторі», — коментує директор з продукту Роббі Штайн.

→ Instagram тестує функцію доповненої реальності під час покупок. Спочатку функція AR буде обмежена косметикою (Mac і Nars) та брендами окулярів (Warby Parker і Ray-Ban) які пропонують ранні партнери, але Instagram планує зробити її доступною для більшої кількості продуктів з часом. Ідея полягає у використанні доповненої реальності для того, щоб допомогти покупцям Instagram переглядати, як певні типи товарів будуть виглядати на обличчі через фільтр доповненої реальності, перш ніж додати їх у свій кошик. Instagram також сподівається, що користувачі будуть ділитися своїм досвідом AR в Stories.

→ Що буде, якщо відмовитися від Facebook на тиждень. В експерименті науковців із університету Лас Амерікас в Еквадорі взяли участь майже 2 тисячі студентів Техаського університету, які зареєстровані в Facebook. Молодих людей розділили на дві групи. Учасники першої групи продовжували користуватися соцмережею, а студенти з другої групи перестали заходити в Facebook рівно на один тиждень. Вчені встановили, що у студентів, які відмовилися від соцмережі, підвищилася працездатність, також покращився емоційний фон. Це призвело до того, що вони стали більш фінансово спроможними, оскільки не відволікалися на Facebook. Більш того, ці студенти зізналися, що скоротили калорійність щоденного раціону, а також знизили кількість необдуманих покупок. Багато студентів заявили перед експериментом, що готові відмовитися від Facebook за гроші. Спочатку середня вартість відмови становила 67 доларів, але до кінця експерименту сума збільшилася на 20%. Експерти заявили, що така статистика свідчить про залежність молоді від соціальних мереж.

Фото: TechCrunch

У Моршині жоден хворий на COVID-19 не потребує госпіталізації. У місті вакцинували 75% дорослого населення

У курортному місті Моршин Львівської області на COVID-19 хворіють 22 людини, з них восьмеро — вакциновані. Усі вони лікуються вдома. Про це повідомив голова міста Руслан Ільницький.

Читати далі
+ 31 слів

Дія прикордонного проєкту «Стіна» підходить до завершення: що далі?

Термін дії проєкту «Стіна», який був створений для укріплення кордону з Росією, завершується у грудні 2021 року. Проте він досі до кінця не реалізований, тому його продовжують вже вдруге. Цьогоріч на його реалізацію виділили 330 млн гривень, що вдвічі менше, ніж передбачалося. Про це пише Українська правда.

Чому це важливо. Проєкт «Стіна» розроблений для якісного моніторингу державного кордону та можливості вчасно реагувати на небезпеку.

Читати далі
+ 58 слів

«Скіфське золото» повернуть в Київ, а не в окупований Росією Крим

LIKE

Апеляційний суд Амстердаму постановив передати 565 музейних експонатів до Державного історичного музею України в Києві. Там вони перебуватимуть до повернення Криму. Про це повідомила пресслужба суду.

Читати далі
+ 48 слів

Модернізація будинків та економія на енергоносіях: які зміни очікувати українцям від нового закону про енергоефективність?

Офіс президента вводить зміни в план споживання енергії, беручи курс на європейське законодавство. Одним з етапів модернізації стало підписання «Закону про енергетичну ефективність» та запуск нової програми — «Велика енергоефективність». Остання передбачає оновлення будинків та обладнання, що дозволить громадянам зекономити. Реновації відбуватимуться в межах державного бюджету.  

Чому це важливо.  «Підписання закону дозволить значно зекономити на витратах в майбутньому. Європейський досвід показує, що саме ці заходи є основою для підвищення енергоефективності на підприємствах», — заявила експертка Валентина Гуч-Дениченко.

Читати далі
+ 19 слів

Художній музей випустить для продажу NFT-колекцію українського мистецтва

Національний художній музей України у співпраці зі стартапом STAMPSDAQ випустить NFT-колекцію українського мистецтва. Про це повідомляє фейсбук-сторінка музею.

На початку 2022 року усі охочі зможуть придбати NFT-версії картин Олександра Мурашка, Олександри Екстер, Всеволода Максимовича, Миколи Пимоненка та багатьох інших класиків українського мистецтва.

NFT-колекція працюватиме на основі технології блокчейн і буде мати п’ять ступенів рідкісності: звичайний, рідкісний, супер рідкісний, ультра рідкісний і унікальний. Рівні неповторності відрізнятимуться анімаційними елементами у кожній роботі.

NFT, або невзаємозамінний токен — це одиниця даних у блокчейні, де кожен NFT може представляти унікальний цифровий елемент, і тому кожен з них не взаємозамінний.

Фото: glavcom.ua

Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики.

Читати далі
+ 0 слів

Klymenko Time, Vesti, Шептун: Центр протидії дезінформації склав список проросійських телеграм-каналів

На офіційному сайті РНБО опублікували глосарій назв, термінів та словосполучень, які рекомендовано використовувати для боротьби з проросійською пропагандою. Центр протидії дезінформації створив перелік телеграм-каналів, які негативно відреагувати на цей глосарій та спробувати його дискредитувати. 

Чому це важливо. Під час інформаційної війни в Україні пропагандистські ресурси, які працюють на користь Росії, поширюють фейки у соціальних мережах та дезінформують українців. 

Читати далі
+ 77 слів

MacOS 12 Monterey випустила Apple. Що цікаво?

Apple випустила стабільну версію нової операційної системи для Mac — macOS 12 Monterey. Завантажити її можна безкоштовно. Про це повідомляють на сайті компанії.

Читати далі
+ 88 слів

Викрадачів авто суд зобов’язав читати твори Марка Твена і Тараса Шевченка

Засуджені повинні опанувати повість Марка Твена «Пригоди Тома Сойєра» і «Пригоди Гекльберрі Фінна», повість Джека Лондона «Біле Ікло» і вірш «Минають дні, минають ночі…» Тараса Шевченка. Про йдеться у рішенні Малиновського районного суду Одеси.

Раніше двоє чоловіків вкрали з автомобілів, що стояли на штрафмайданчику, дві магнітоли, коробку передач та автомобільні динаміки. Їх спіймали, коли вони повернулись, щоб забрати документи, які забули на місці злочину. На судовому засіданні встановили, що, попри свій вік (19 та 23 роки), у обвинувачених недостатній рівень виховання.

«Про це свідчить їхня мова, побудова речень, малий словниковий запас слів, самі висловлювання, творення складних речень для пояснення своїх думок, точніше відсутність можливості і навіть здатності побудови складного речення», — зазначив суддя.

Чоловіки погодилися співпрацювати з судом, визнали провину і розкаялися у злочині. Їх звільнили від передбаченого трирічного ув’язнення та визначили один рік випробувального терміну.

Фото: pexels.com

Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики

 

Читати далі
+ 0 слів
Що там ще
+ 3393 новин