«ЮКІ», «Безславні кріпаки» та «Мати апостолів»: 9 найочікуваніших кінопрем’єр грудня

LIKE

Новий місяць буде багатим на кінопрем’єри: у кінотеатрах можна буде побачити і Шевченка-самурая, у не надто успішну дублерку, і навіть бабусю у холодильнику. Чимало фільмів присвячені українцям та українській історії. Більше — у нашій добірці.

3 грудня: «Мати апостолів». Події відбувають у 2014 році. Український військовий літак АН-26 з гуманітарним вантажем вилетів на Донбас. Він мав би повернутися за кілька годин, але його збили російські бойовики. Командир літака Михайло Кулик вирішує пожертвувати собою та скеровує палаючий літак на поле поблизу села. Його матір Софія Павлівна, дізнавшись про катастрофу, вирішила, що має обов’язково потрапити на місце падіння. Жінка вірить, що її син живий. Дивіться трейлер тут.

3 грудня: «ЮКІ». Національна хокейна ліга об’єднує усі хокейні клуби Канади та США. З 1927 року головним призом Ліги є Кубок Стенлі. Кожна команда-переможець має право залишити на кубкові імена гравців. Про десятьох із цих гравців, українців за походженням, йтиме розповідь у фільмі. «Юкі» — це слово, яким називають гравців українського походження. Дивіться трейлер тут.

3 грудня: «Дублерка». Кенді усе життя мріяла стати відомою акторкою. Її комедійні ролі зачаровували глядачів, але успіх до жінки так і не прийшов. Кенді втомилася постійно бути чиєюсь дублеркою. Чим обернеться таке розчарування? Кенді віднайде у собі сили для акторської кар’єри чи знайде себе у чомусь іншому? Дивіться трейлер тут.

3 грудня: «Леді на драйві». 16-річна Еллі щойно отримала водійське посвідчення. Усе літо вона планує працювати в автомайстерні свого дядька. Він не лише навчить дівчину ремонтувати машину, але й так вправно їздити, що у неї не буде суперників на місцевих перегонах. Дивіться трейлер тут.

10 грудня: «Пофарбоване пташеня». Єврейська пара прагне захистити свою дитину від геноциду, тому відправляє сина до родичів у сільську місцевість десь у Східній Європі. Хлопчик змушений вирушити у подорож ворожим світом, який керується тільки місцевими правилами, забобонами і віруваннями. Дивіться трейлер тут.

10 грудня: «Сховай бабусю у холодильнику». Що гірше для онучки: смерть бабусі чи наслідки цієї смерті? Для головної Клаудії відповідь очевидна – наслідки смерті страшніші. Дівчина займається реставрацією старовинних полотен. Її компанія обросла боргами і лише пенсія бабусі гарантувала хоч якусь фінансову стабільність. Одразу ж як старенька померла, подруги порадили сховати тіло у морозилку, поки хоч трішки налагодиться ситуація з грошима. Дивіться трейлер тут.

10 грудня: «Селфі». У світі, де цифрові технології займають величезне місце у житті, деякі люди можуть «зламатися». Наркоман або технофоб, з родиною чи в школі, на роботі чи закоханий. У фільмі йдеться про комічні та дикі долі сучасних людей на межі нервового зриву. Дивіться трейлер тут.

24 грудня: «Мій дідусь — Дід Мороз». Напередодні Нового Року дев’ятирічний Максим мріє про те, щоб знайти свого дідуся, бо він — Дід Мороз. Тому хлопчик вирушає у столицю на його пошуки. Дорогою Максим знаходить багато друзів, яким допомагає своєю дитячою безпосередністю, простими та влучними порадами, але вигулькують i вороги, які намагаються зіпсувати хлопцю Новий Рік. Дивіться трейлер тут.

З 31 грудня: «Безславні кріпаки». Молодий Тарас Шевченко нудиться у кріпацтві. Переховуючись від імператора, в Україну потрапляє японський самурай. Познайомившись ближче із Тарасом, він вирішує навчити його бойовим мистецтвам. Дивіться трейлер тут.

Підписуйтеся на нашу щоденну безкоштовну розсилку найважливіших новин дня

Фото: planetakino.ua

25 українських бійців потрапили в полон під час виходу з Авдіївки

«На жаль, в ході цих боїв 25 українських військовослужбовців потрапили у російський полон. Це війна… Хочу сказати цим солдатам, якщо вони мене почують, їхнім родинам — ми нікого не забули та робимо все, щоб визволити цих військовослужбовців з ворожого полону». Про це в інтерв’ю Укрінформу розповів Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.

Читати далі
+ 8 слів

11 безпілотників збили у Львівській області

Уламки пошкодили обʼєкт критичної інфраструктури. Дві ракети типу «Кинджал» збити не вдалось. Також під ударом опинилась критична інфраструктура Івано-Франківщини. Обійшлося без постраждалих.

Читати далі
+ 14 слів

РФ здійснила чергову масовану атаку по енергооб’єктах України. Важливе за ніч і ранок 29 березня

Цієї ночі Сили оборони збили 84 повітряні цілі: 58 «шахедів» та 26 ракет. Усього росіяни запустили по Україні 99 засобів повітряного нападу.

Читати далі
+ 140 слів

Німеччина передасть Україні черговий військовий пакет допомоги. Що в ньому буде?

Країна надасть нам таку військову техніку: пʼять гусеничних ремонтно-евакуаційних машин Warthog; дев’ять гусеничних командних машин-всюдиходів Warthog; шість машин розмінування WISENT 1; два мостоукладачі BEAVER; інженерні БРЕМ Bergepanzer 2 і БРЕМ 2A1 Dachs; дев’ять мінних тралів; три автомобілі для охорони кордону; шість паливозаправників Mercedes-Benz Zetros; 14 розвідувальних БпЛА Vector; 30 розвідувальних БпЛА RQ-35 Heidrun; пʼять засобів перешкод для дронів та інше.

Читати далі
+ 20 слів

Почав курсувати потяг Прага-Чоп. Як часто їздить і яка вартість квитка?

Укрзалізниця запустила міжнародний рейс між Прагою та Чопом, який поєднує нічним сполученням столицю Чехії, словацьке Кошице та український Чоп. Також УЗ додатково запустила внутрішній денний поїзд №345/346 Чернівці — Чоп — Ужгород для зручної пересадки пасажирів.Про це повідомили у телеграм-каналі Укрзалізниці.

Читати далі
+ 10 слів

Росіяни вчергове обстріляли університет у Херсоні

Снаряди влучили у Херсонський державний університет близько четвертої ранку. Поранених та загиблих немає. Про це повідомив очільник ОВА Олександр Прокудін.

Читати далі
+ 18 слів

Литва збільшить постачання дронів для України. Як?

Литовський Сейм схвалив правки до закону щодо публічних закупівель. Це дозволяє організаціям купувати та передавати в інші держави дрони, що використовують компоненти китайських виробників. Про це пише медіа Irytas.lt. з посиланням на повідомлення Сейму. 

Читати далі
+ 47 слів

Як допомогти собі: чи можете ви бути терапевтом для самого себе

Ви не можете змінити та впливати на багато речей, проте вам точно під силу зробити одне — попіклуватися про себе. Це ви можете зробити з допомогою самотерапії — процесу самостійної роботи над власними проблемами та емоціями

«Новини здорової людини» поспілкувались з практичною психологинею Софією Копач, яка розповіла про те, що таке самотерапія, як кожен з нас сам може підтримати своє психічне здоров’я та які є дзвіночки того, що вам варто звернутись до фахівця. 

Читати далі
+ 249 слів
Що там ще
+ 9458 новин