Книжкові новинки березня: серед авторів — Стівен Кінг, Ернест Гемінґвей і Террі Пратчетт

Моторошні історії Стівена Кінга, переклади майстрів слова Ернеста Гемінґвея та Террі Пратчетта, продовження романів новоспеченої письменниці Зої Заґґ, добрі історії для дітей та не лише ці новинки книжкового ринку вийдуть у березні. Детальніше про них — у нашій добірці.

  • «Дівчина Онлайн: соло» Зої Заґґ, «Видавництво Старого Лева». Це остання книжка з трилогії «Дівчина Онлайн». Головна героїня Пенні хоче реалізувати новий проєкт, про який не знає ніхто з її оточення. Інший герой,Ноа, в той час раптом припиняє світове турне й нікому не відомо, де він. Дівчина знайомиться з новими людьми, серед яких фотограф Каллум. Однак чи зможе вона забути про Ноа й почати нове життя? Уривок читайте тут.
  • «Якщо кров тече» Стівена Кінга, «Клуб сімейного дозвілля». Це збірка кількох історій про різних людей. Крейґ отримує повідомлення від друга, який уже помер. Нікому невідомий Чак стає настільки важливим, що кажуть, якщо він помре, з ним загине увесь світ. Як кореспондент Чет Ондовскі причетний до вибухів у школі? Чим закінчаться ці та інші історії ― дізнаєтеся у книжці. Детальніше про неї тут.
  • «Кімната, де це сталося. Мемуари з Білого дому» Джона Болтона, «Vivat». У книжці є реальні факти, які стосуються діяльності колишнього президента США Дональда Трампа й доводять, що йому таки мали оголосити імпічмент. Чим була небезпечна розмова з українським президентом Володимиром Зеленським? Які стосунки у Трампа з Китаєм, Північною Кореєю, країнами Близького Сходу та ЄС? Про все це у книжці, яку намагалася заборонити адміністрація Трампа. Уривок читайте тут.
  • «Свято, яке завжди з тобою» Ернеста Гемінґвея, «Видавництво Старого Лева». У 1956 році автор знайшов свою стару валізу, де було чимало нотаток про його юність у Парижі. Так і з’явилася ця книжка. У ній можна зануритися в атмосферу французької столиці 20-х років минулого століття, побувати у старих затишних кафе, музеях, на виставках та серед видатних літераторів того часу. Уривок читайте тут.
  • «Таємниче життя письменників» Ґійома Мюссо, «Клуб сімейного дозвілля». Письменник-початківець Рафаель хоче відшукати свого улюбленого письменника Натана Фоулза. Чоловік вирушає на острів Бомон, куди з невідомих причин втік Натан. Також його шукає журналістка Матильда. Одного дня її знаходять вбиту. Це попередження не лізти до чужих таємниць. Що чекає на Рафаеля? Детальніше читайте тут.
  • «Вважаю, що ви помиляєтесь (проте слухаю). Як вивести розмову з глухого кута» Бет Сільверс і Сари Стюарт Голланд, «Vivat». Дві подруги й авторки цієї книжки мають кардинально різні погляди на політику. У цій книжці вони доводять, що суспільно важливі теми слід обговорювати лише в умовах взаємоповаги та з урахуванням спільних інтересів. Як правильно дискутувати про медицину, освіту, права жінок ― дізнаєтеся у цьому виданні. Уривок читайте тут.
  • «Крадій часу» Террі Пратчетта, «Видавництво Старого Лева». Це п’ятий і останній роман циклу про Смерть із серії «Дискосвіт». Мешканці цього світу завжди скаржаться на брак часу й не дуже знають історію. Для того, щоб уберегти цю реальність від збоїв, історичні ченці латають та зшивають між собою епохи. Один годинникар отримує замовлення ― досконало точний годинник. Це може зруйнувати світ. Його намагаються врятувати монастирський підмітальник Лу-Тзе та його обдарований учень Лобсанґ Лудд. Уривок читайте тут. 
  • «Дослідник» Кетрін Ранделл, «Vivat». Після авіакатастрофи четверо дітлахів опиняються в амазонських лісах. Вони намагаються вижити в дикій природі, та чи вдасться їм врятуватися? У книжці чимало корисної інформації, яка може знадобитися юним дослідникам. Уривок читайте тут.
  • «50 уроків англійської. Говоримо без помилок. Ок?», «Книголав». Перекладач та викладач англійської Сергій Святенко у доступній формі пояснює найскладніші моменти англійської, які викладені у формі 50-ти ілюстрованих уроків. Автор розповідає не лише про те, як уникнути помилок, але й те, як мислити англійською. Читайте більше тут.
  • «Муся та бабуся» Галини Кирпи, «Видавництво Старого Лева». Історія про складне життя котиків-безхатьків, самотність, холод і голод. Кошенятко Муся хоче, щоб усе було інакше. Одного разу вона зустрічає бабусю, яка бере її у свій дім. Як змінилося життя киці ― далі в історії. Уривок читайте тут.

Фото: facebook.com,starylev.com.ua, starylev.com.ua

Литва збільшить постачання дронів для України. Як?

Литовський Сейм схвалив правки до закону щодо публічних закупівель. Це дозволяє організаціям купувати та передавати в інші держави дрони, що використовують компоненти китайських виробників. Про це пише медіа Irytas.lt. з посиланням на повідомлення Сейму. 

Читати далі
+ 47 слів

Як допомогти собі: чи можете ви бути терапевтом для самого себе

Ви не можете змінити та впливати на багато речей, проте вам точно під силу зробити одне — попіклуватися про себе. Це ви можете зробити з допомогою самотерапії — процесу самостійної роботи над власними проблемами та емоціями

«Новини здорової людини» поспілкувались з практичною психологинею Софією Копач, яка розповіла про те, що таке самотерапія, як кожен з нас сам може підтримати своє психічне здоров’я та які є дзвіночки того, що вам варто звернутись до фахівця. 

Читати далі
+ 249 слів

Чехія виділить кошти на власну ініціативу щодо закупівлі боєприпасів для України 

Уже 20 країн приєдналось до ініціативи Чехії — закупівлі боєприпасів для України поза межами ЄС. Про це заявив прем’єр-міністр країни Петр Фіала. Посадовець запевнив, що боєприпаси надійдуть «впродовж тижнів або місяців».

Читати далі
+ 14 слів

Цифра дня: 537. Скільки українських дітей вбила РФ

Понад 1806 дітей постраждало в Україні через агресію російської армії. 537 дітей загинули та понад 1269 отримали поранення різного ступеня тяжкості. Про це йдеться у повідомленні Офісу Генпрокурора. 

Читати далі
+ 5 слів

12-річний хлопчик загинув на Харківщині через атаку РФ. Головне за ніч і ранок 28 березня

Через атаку Росії у селищі Борова на Харківщини загинув 12-річний хлопчик. Пошкоджені житлові будинки та дитячий садок. Про це заявили в Офісі Генпрокурора. 

Читати далі
+ 121 слів

Україна – Ізраїль: чому дві країни у стані війни тримаються на відстані?

Ізраїль — це держава, яку в Україні багато хто вважає прикладом того, як слід жити в умовах постійної війни за своє існування. Київ неодноразово висловлював підтримку Тель-Авіву, але ці відносини є доволі односторонніми. Ізраїль від початку повномасштабного вторгнення РФ не висловлював активної підтримки України. Та що дивніше — Тель-Авів жодним чином не критикував РФ і досі не ввів санкції проти Москви. У чому причина такої політики і що в такій ситуації робить Україна — пояснює НЗЛ.

Читати далі
+ 239 слів

Угорці вимагають відставки Орбана після оприлюднення доказів хабарництва

Тисячі людей вийшли на протест в Будапешті, вимагаючи відставки прем’єр-міністра Віктора Орбана. Це сталося після того, як угорський політичний діяч Петер Мадяр звинуватив старшого помічника Орбана у втручанні в справу про хабарництво. Протестувальники пройшли від будівлі прокуратури до парламенту, багато з них несли смолоскипи.

Читати далі
+ 15 слів

«Хамелеон». Prometheus запускає безплатний курс про психологію виживання в полоні

Курс не лише надає необхідні знання про те, як поводитися у полоні та реагувати на найскладніші ситуації, але й вчить адаптивної поведінки, що може забезпечити шанси на виживання та повернення додому. Навчання запустили освітня платформа Prometheus спільно з Центром готовності цивільних Благодійного фонду Сергія Притули.

Читати далі
+ 69 слів
Що там ще
+ 9452 новин