Детальніше. За основу взяли класичну модель Air Max від Nike і «зашили» туди 50 мілілітрів святої води. Таким чином дизайнери переосмислили образ Бога, про якого йдеться в Євангеліє від Матвія 14:25, де згадується Ісус, який іде по морю.
Рідину також пофарбували, щоб вона була більш помітна. З кожним кроком вона переливається, створюючи ілюзію хвиль.
На шнурівці лівого кросівка є підвіска у вигляді розп’яття, а збоку на кросівку надрукований вірш 14:25 від Матвія. Устілки із 100% шерсті апелюють до образу Агнця Божого. Вони наповнені запахом ладану — одного із трьох дарів, які три царі принесли маленькому Ісусу в стайню при народженні. Червоний колір устілок наштовхує на асоціації з традиційно яскраво-червоним взуттям Папи.
На п’ятці, окрім назви студії MSCHF, є ще ініціали INRI — Iesus Nazaraeus Rex Iudaeorum, що в перекладі з латини означає «Ісус Назарянин, Цар Юдейський» — напис на Хресті на якому був розп’ятий Ісус Христос.
→ Кросівки Adidas перепродають за 50 тисяч дол. Три дні тому вони коштували 120 дол. Лімітована лінійка кросівок Blackburn Spezials була розроблена Гері Еспденом, одним із провідних дизайнерів Adidas. В рамках виставки, яка пройшла у місті Блекберн минулої п’ятниці, 200 пар цього взуття були продані по 100 фунтів стерлінгів (120 дол) за кожну. Виручені кошти пішли на благодійсність – зокрема, на допомогу притулку для безхатченків у Блекберні. Відтоді минуло всього кілька днів, і тепер чимала кількість кросівок Blackburn Spezials перепродаються на cайті eBay. Деякі — найскромніші — продавці просять за них майже 1 тисячу доларів, тоді як інші — до 50 тисяч. На виставку, де продавалися Blackburn Spezials, з’їхалися фанати кросівок з усієї Британії, а також з інших країн: зокрема, з Австралії, Бельгії, Німеччини та Нідерландів. Деякі з них упродовж кількох днів жили у палатках неподалік від місця, де проходила виставка.
→ 14 жовтня — найважливіше релігійне свято осені. Кожного року 14 жовтня в Україні відзначають релігійне свято Покрови Пресвятої Богородиці. Час від Покрови вважався в українській народній традиції найсприятливішим для одруження. Покрова — це час сімейних відвідин та спільного застілля. На Покрови потрібно звести до мінімуму домашні та робочі справи та провести цей день у спокійному родинному колі. Зі святом Покрови співпадає святкування Дня українського козацтва. З давніх-давен Божа Матір вважалася покровителькою усього українського козацтва. З 1999 року свято Покрови в Україні відзначається як День українського козацтва. Традиційно вважається, що на Покрову у 1942 році було утворено Українську повстанську армію, тому 14 жовтня святкується як день УПА, проте деякі історики схильні вважати, що дата утворення є суперечливою. З 2014 року указом Президента України Петра Порошенка на свято Покрови призначено День захисника України.
Фото: Hypebeast