Мотузку, яка дозволяє керувати ґаджетами через дотик, показав Google

Wow

Мотузка «I/O braid» від компанії Google дозволяє користувачеві керувати ґаджетами за допомогою дотику. Поки існує лише прототип такої мотузки, але він уже вміє вмикати музику та регулювати її гучність, його вже навчили програвати музику й змінювати її гучність, повідомляють у блозі компанії.

Чому це корисно. Така розробка може полегшити керування смартфоном.

Детальніше. Мотузка «I/O braid» — це спіралеподібна сенсорна матриця. Вона може зчитувати дотики та їхню силу. Мотузка перетворює натиски користувача на електричні імпульси. Щоб досягти такого результату, розробники новинки застосували технологію штучного інтелекту. Його «навчали» за допомогою волонтерів. Точність зчитування дотиків сягає 94%. 

Таку мотузку можна вшити у вбрання людини та перетворити його на гарнітуру, яка допоможе регулювати гучність музики, яка звучить у телефоні. Поки компанія не каже, чи розвиватиме технологію настільки, щоб створити з її допомогою окремі продукти.

Довідка. Google — це американська публічна транснаціональна корпорація. Її заснували у 1998 році аспіранти Стенфордського університету Ларрі Пейдж і Сергій Брін.

Що ще важливо знати на цю тему:

Google зробив безкоштовними відеоконференції з преміум функціями. Але це тимчасово. До 30 вересня відеоконференції з преміум функціями від Google Meet будуть безкоштовними для всіх користувачів, у яких є обліковий запис Google. Така можливість стане доступною уже з травня. 

У Google Chrome тепер можна групувати вкладки. Вкладки можна групувати так, як зручно користувачеві: за темою, терміном роботи тощо. Компанія продовжує тестувати цю функцію, але вона вже доступна в останній бета-версії Chrome.

Через коронавірус Google відкриє доступ до платних програм. Google відкриє безкоштовний доступ до розширених функцій програми Hangouts Meet для всіх користувачів G Suite та G Suite for Education до 1 липня. 

Фото: скрін із сайту ai.googleblog.com

Георгієві Гонгадзе сьогодні могло би виповнитися 53

17 вересня 2000 року журналіста та засновника «Української правди» вбили, а тіло розчленували і вивезли у різні місця. Ким був Георгій Гонгадзе і що зробив для України ― читайте далі.

Чому це важливо. Смерть Гонгадзе сколихнула всю Україну й спровокувала акції протесту проти тогочасного президента Кучми.

Читати далі
+ 136 слів

росіяни заблокували виїзд з Херсонщини на підконтрольну Україні територію. Головне за 20 травня

Noo
WTF

росіяни заблокували виїзд з Херсонщини на підконтрольну Україні територію і переспрямовують усіх, хто хоче виїхати, до Криму як єдиний можливий напрямок. Про це повідомляє оперативне командування «Південь». У Херсоні посилили патрулювання і збільшили кількість російських блокпостів.

Читати далі
+ 36 слів

У травні окупанти збираються почати навчання у чотирьох школах у Маріуполі

WTF

Щоб «адаптувати» маріупольських школярів до російської програми, протягом травня окупанти збираються викладати дітям російську мову і літературу, математику та історію росії. Поки це збираються робити у чотирьох школах — по одній в кожному районі міста. 

Читати далі
+ 28 слів

Найкраще завершення війни – перемога України з поверненням своїх територій, – Аджей Дуда

LIKE

Президент Польщі вважає малоймовірним напад росії на країни НАТО і гадає, що найкращий сценарій завершення війни – перемога України з відновленням територіальної цінності. Про це Дуда заявив у інтерв’ю Polski Times. 

Читати далі
+ 11 слів

Затримувати ворожі ДРГ часто допомагають громадяни

LIKE

З 24 лютого в Україні затримали майже 800 підозрюваних у диверсійно-розвідувальній діяльності. Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін в інтерв’ю НВ.

Читати далі
+ 20 слів

Зеленський — найвпливовіша людина року за версією Time. Важливе за ранок та ніч 20 травня

LIKE

Володимир Зеленський очолив список найвпливовіших людей 2022 року за версією читачів журналу Time. До слова, друге місце посів Ілон Маск, третє — Борис Джонсон.

Читати далі
+ 25 слів

ЗСУ звільнили 23 населені пункти на Харківщині за 2 тижні. Важливе за 19 травня

За останні два тижні підрозділи Збройних сил України звільнили з-під російської окупації 23 населені пункти Харківської області.

Читати далі
+ 25 слів

«Жіночий батальйон» у дії: триває збір коштів для українських військових

«Women’s battalion» — волонтерська спільнота жінок, які прагнуть стати надійним тилом української боротьби. Їхнє завдання — збір коштів на допомогу ЗСУ.

Читати далі
+ 45 слів
Що там ще
+ 4226 новин