Детальніше. Учені наразі досліджують, як технологія працюватиме в реальному житті. Вони створили прилад, який здатен імітувати рухи людини й продукувати відповідну енергію. У пристрої є компактний генератор, у якому містяться блок захоплення руху, блок вироблення енергії та інші компоненти. Так девайс може накопичувати енергію від руху, зберігати її та використовувати для зарядки розумних годинників, браслетів.
Ще кілька новинок зі світу технологій
Словацька компанія KleinVision показала тестовий політ спортивного автомобіля, який може трансформуватись у летюче авто за 3 хвилини. Під час демонстрації автомобіль піднявся на 457 метрів. Він може пролетіти близько тисячі кілометрів без перерви. У спорткарі — 1,6-літровий двигун із потужністю 140 кінських сил. Максимальна швидкість не перевищує 200 км за годину.
Американський виробник мотоциклів Harley-Davidson відтепер випускатиме елетровелосипеди. Перша модель Serial 1 з’явиться у продажі вже в березні 2021 року. Наразі невідомо, скільки він коштуватиме.
Яка мобільна гра змогла заробити майже 250 мільйонів доларів лише за місяць з часу запуску, який бренд смартфонів продав більше гаджетів, ніж Apple, та як створюють алмази «з повітря» — у нашій добірці технологічних новин.
Підписуйтеся на нашу щоденну безкоштовну розсилку найважливіших новин дня
Фото: scmp.com