Детальніше. Попри температуру до 10 градусів за Цельсієм та сильний дощ, до масової ночівлі у Великій Британії долучилися й знаменитості: акторки Дейм Гелен Мірен та Рут Джонс, актор Браян Кокс, телеведуча Джулі Ечінґем. У Нью-Йорку промову перед учасниками акції виголосив актор Віл Сміт.
Довідка. Благодійну ініціативу «The World’s Big Sleep Out» започаткував шотландець Джош Літлджон, співзасновник соціального проєкту й мережі з продажу сендвічів «Social Bite». Він має намір «надіслати сигнал політичним лідерам світу, аби ті проявили співчуття й вжили заходів, аби розв’язати проблему бездомності на локальному рівні та подолати глобальну кризу біженців, яка зачіпає нас усіх».
⟶ У Бельгії утворили «живий ланцюг» проти зміни клімату. Тисячі людей у Брюсселі вийшли на акцію з гаслами:«NO CLIMATE CHANGE», «ACT NOW», «We might be fantasy», щоб привернути увагу до необхідності негайно діяти для боротьби з глобальним потеплінням, повідомляє інформаційне агентство Reuters.
Головна мета — вимагати масштабніших дій щодо боротьби зі змінами клімату та подолання кліматичної кризи федеральним урядом.
Акцію провели 8 грудня на тлі Кліматичної конференції ООН. Вона тривала з 2 по 13 грудня у Мадриді. На ній події представили результати досліджень, які засвідчують згубні наслідки зміни клімату.
⟶ У США випустять Біблію для мілленіалів. Щоб привернути увагу до слова Божого, два хлопці зі схожими іменами Брайан Чанг (Brian Chung) та Брайан Чанг (Bryan Chung) вирішили випустити Біблію в новому дизайні для мілленіалів, повідомляє Vox.
Вони заснували стартап «Alabaster» у 2016 році. За цей час засновники випустили «Псалтир», «Євангеліє від Марка», «Євангеліє від Матвія», «Євангеліє від Луки» й «Послання Римлянам». Ці книги надруковані у популярному мінімалістичному стилі. Окрім тексту, на сторінках є фотографії, які нагадують Instagram-естетику.
Щоб книги більше сподобалися молодій аудиторії, засновники «Alabaster» вирішили використати The New Living Translation — переклад 1996 року, у якому немає застарілих виразів. Уже у 2018 році «Alabaster» продав понад 10 000 книг і заробив близько 300 тисяч доларів.
Замовити книги можна в онлайн-магазині стартапу.
Фото: nytimes.com