Німець розводить буйволів у Карпатах. Про нього знімуть фільм

Команда документального фільму сподівається зібрати 80 тис. грн на монтаж та оренду обладнання для зйомок. Кошти збирають краудфандингом. Про це пише Детектор медіа. 

Чому це важливо. Це нетипова історія про те, як людина із Заходу переїжджає в Україну в невелике село та розпочинає справу свого життя. 

Детальніше. Документальний фільм розповідає про Мішеля, що 10 років тому приїхав з Німеччини в українські Карпати. Розводячи вимираючий вид буйволів, Мішель знайшов своє покликання навчити людей жити в гармонії з природою.

Завдяки його роботі, популяція карпатських буйволів збільшилась з кількох десятків до більш ніж двохсот. Мішель переконаний, що Україна має унікальну в Європі екосистему лісів, що це місце досі не зіпсоване впливом великих міст та нафтових заводів.

Режисерка фільму Ганна Ярошевич вирішила знімати фільм про нього після того, як прочитала його історію на порталі Ukraїner. В той час вона навчалась у майстерні українського режисера-документаліста Сергія Буковського.

Раніше режисерка та продюсерка фільму пітчингували (представляли) фільм на європейський фестивалях у Лісабоні, Белграді, Будапешті, а також на фестивалі документального кіно Docudays.UA в Києві. 

Автори стрічки збирають кошти на платформі «Спільнокошт». Уже зібрано майже 57 тисяч із 80 необхідних. 

Краудфандинг або громадське фінансування — це співпраця людей, які добровільно об’єднують свої гроші чи інші ресурси разом, як правило через інтернет, аби підтримати зусилля інших людей або організацій: допомога постраждалим від стихійних лих, підтримка з боку вболівальників, фінансування стартап-компаній, тощо.

⟶ Кліп ONUKA номінували на міжнародну кінопремію соціального кіно. Кліп на пісню Strum був номінований на міжнародну кінопермію Social World Film Festival. Відео співачка зняла на сміттєзвалищі. Зйомки відбувались у вересні минулого року у Підгірцях під Києвом, де розташоване одне із найбільших сміттєзвалищ столиці. Режисером кліпу став Алан Бадоєв.

⟶ Що таке Ukraїner. Це медіа-проект, який розповідає пізнавальні історії про найвіддаленіші куточки, людей, мистецтво та бізнес в Україні. Понад 200 волонтерів створюють історії, які показують інакшу Україну. Команда проекту вирушає в антропологічно-етнографічні експедиції історичними регіонами України, знайомиться там із людьми та розповідає їхні історії успіху або про особливості кожного регіону.

Фото: Трибуна

Пантеон Героїв на Аскольдовій Могилі пропонують створити в Україні

Військова медикиня ЗСУ, депутатка Київської міської ради Аліна Михайлова створила петицію на сайті президента про розбудову Національного Пантеону Героїв України на Аскольдовій Могилі. 

Читати далі
+ 65 слів

ЗСУ надійшли перші 122-мм артилерійські снаряди українського виробництва

Державний концерн «Укроборонпром» налагодив виробництво 122-мм снарядів за кордоном у кооперації із країною НАТО та вже відвантажив першу партію Збройним силам України. Про це повідомляє сам концерн.

Читати далі
+ 74 слів

Україна отримає позику від МВФ у розмірі 15,6 млрд доларів

Міжнародний валютний фонд надасть Україні 15,6 мільярда доларів протягом 4 років. 

Читати далі
+ 70 слів

РФ завдала ракетного удару по Київщині. Важливе за ніч і ранок 22 березня

Нині триває повітряна тривога по всій Україні.

Під час нічної атаки РФ запустила 21 ударний дрон,16 з яких збила ППО. Унаслідок повітряної тривоги уночі у Ржищеві Київської області зруйновано 3 цивільні об’єкти.

Читати далі
+ 200 слів

Парламент проголосував за іспит для отримання громадянства. Зі знання Конституції, історії та мови України

Верховна Рада підтримала запровадження іспиту, щоб отримати громадянство України. Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк. Цей закон підтримали 281 депутат. 

Читати далі
+ 28 слів

Випробувальний термін перед контрактом в ЗСУ встановили в Україні

Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8169, що пропонує встановити обов’язкове випробування на строк до 6 місяців для українців, які вперше прийняті на військову службу за контрактом. Про це повідомив нардеп від партії «Голос» Ярослав Железняк.

Читати далі
+ 11 слів

Чехія продовжить тимчасовий захист українців. Що для цього потрібно?

Українці, які після початку повномасштабного вторгнення отримали прихисток в Чехії, можуть до 31 березня пройти процедуру продовження тимчасового захисту. Про це йдеться на сайті Мінреінтеграції.

Читати далі
+ 130 слів

В Україні навесні висадять 200 млн дерев

Під час цьогорічного сезону висадки дерев, що знаково почнеться у Міжнародний день лісів, будуть висаджувати 200 млн сіянців, зокрема й на деокупованих територіях. Про це повідомив міністр захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець.

Читати далі
+ 35 слів
Що там ще
+ 5853 новин