«Обачний на дорозі? Отримай гроші!»: запустили додаток, який платить обережним водіям

Мобільний додаток, який оцінює стиль водіння і за гарний результат нараховує кешбек до 18% від суми страхування, представив український стартап «Штрафи UA» за участю Міністерства інфраструктури. Поки що він доступний для iOS, але згодом запустять і для Android, повідомляє Наш Київ.

Чому це корисно. Завдяки грошовій мотивації на дорогах зменшиться кількість аварій.

Детальніше. Додаток «Штрафи UA» спостерігає, наскільки безпечно керують автівкою: якої швидкості дотримуються водій чи використовує телефон за кермом. Після цього програма виставляє водієві рейтинг і пропонує певний кешбек на страхування.

Знижку надаватимуть, якщо покращується техніка водіння. За максимально безпечне керування можна отримати до -18% повернених коштів. Перший рейтинг і кешбек водій отримає після десятої поїздки.

Щоб долучитися до програми, треба завантажити на телефон додаток «Штрафи UA», обрати функцію «Безпечне водіння» та авторизуватися. Система буде автоматично запускати аналіз кермування, щойно визначить тип пересування «в автомобілі». Після завершення поїздки водій отримає результати й рейтинг.

Цитата. «Вивчаючи досвід різних країн, ми зрозуміли, що проблему аварій можна вирішити, якщо знайти ефективний спосіб свідомо привчити себе до відповідального водіння. Матеріальна винагорода працює краще, ніж штрафи», — коментує сервісу Денис Дмитров, засновник проєкту.

⟶ На українських електробайках їздитимуть мексиканські поліцейські.  Електричні велосипеди Delfast TopCop представив український стартап Delfast працівникам поліції Мехікалі, а також меру міста. Деякі з них візьмуть на тестування, пише Громадське.

«Досі місцева поліція використовувала звичайні велосипеди для патрулювання центру міста. Вони передусім оцінили силу й швидкість Delfast TopCop, яка дозволяє легко долати значні відстані, пересуватися на місцевості з перешкодами і є в цілому швидшою», — зазначили в Delfast.

Крім того, в поліції Мехікалі відзначили екологічність електричних велосипедів Delfast — місто є одним із найзабрудненіших у Мексиці.

⟶ 8 причин, чому презентація вашого стартапу не надто вдала. Чому презентації українських стартапів у своїх більшості не викликають зацікавленості у потенційного інвестора розповіла Олена Мажуга, Senior Investment Analyst в фонді Genesis Investments для Ain.ua.

  1. Граматика і мова презентації чи анкети. У середньому, третина анкет чи презентацій заповнена з помилками і одруківками. Наприклад, заповнюючи заявку на конкурси, стартапи можуть починати українською, потім написати пів абзацу російською, потім знову українською і вставити ще до цього англійські слова.
  2. Егоїзм. Дуже часто презентація чи анкета може бути заповнена складними термінами, які мало пояснюють бізнесову суть продукту, але глибоко занурюються в його технічну побудову. Інвестори — це не обов’язково люди із сильним технічним досвідом, тому вони швидше за все не зрозуміють, що ви робите і закриють презентацію. Егоїзм у бізнесі — це добре. Успішні бізнесмени мають бути егоїстами і нарцисами, тому що тоді вони дуже вмотивовані зробити успішний успіх і запускати ракети. Але коли ви готуєте документи, які читатимуть сторонні люди, задумайтесь, що ви пишете і для кого. Якщо нам щось незрозуміло, то нам це не цікаво.
  3. Цифри і їх відсутність. Коли ви хочете сказати, що оперуєте на великому ринку, який росте, замість «рынок огромный, мы получили очень много классного фибдека, рост растет» напишіть розмір ринку, зростання і скільки саме позитивних фідбеків відносно негативних ви отримали.
  4. Команда. Слайд із командою може бути відсутнім. Або ж можуть бути просто фотографії команди без підписів. Або підписи будуть неповними — просто ім’я та посада в бізнесі без вказування досвіду людини. Або підписи можуть бути без фотографій і посилань на соціальні мережі. Або взагалі команди може не бути, а продукт зроблений на аутсорсі. Нам можуть вірити, можуть не вірити, проте ми дійсно інвестуємо в людей. Недостатньо амбітний, талановитий і вмотивований засновник/засновниця не найме найкращих людей на ринку, а, відповідно, не створить найкращий продукт на ринку.
  5. Traction. Для кожного це слово означає щось своє. Проте зазвичай ми маємо на увазі виторг, його щомісячне зростання, платні демо/результати тестових запусків. Вам потрібно підтвердити, що існують попит та клієнти на ваш продукт. 

Повний список порад читайте тут.

Фото: pexels.com

Німеччина передасть Україні черговий військовий пакет допомоги. Що в ньому буде?

Країна надасть нам таку військову техніку: пʼять гусеничних ремонтно-евакуаційних машин Warthog; дев’ять гусеничних командних машин-всюдиходів Warthog; шість машин розмінування WISENT 1; два мостоукладачі BEAVER; інженерні БРЕМ Bergepanzer 2 і БРЕМ 2A1 Dachs; дев’ять мінних тралів; три автомобілі для охорони кордону; шість паливозаправників Mercedes-Benz Zetros; 14 розвідувальних БпЛА Vector; 30 розвідувальних БпЛА RQ-35 Heidrun; пʼять засобів перешкод для дронів та інше.

Читати далі
+ 20 слів

Почав курсувати потяг Прага-Чоп. Як часто їздить і яка вартість квитка?

Укрзалізниця запустила міжнародний рейс між Прагою та Чопом, який поєднує нічним сполученням столицю Чехії, словацьке Кошице та український Чоп. Також УЗ додатково запустила внутрішній денний поїзд №345/346 Чернівці — Чоп — Ужгород для зручної пересадки пасажирів.Про це повідомили у телеграм-каналі Укрзалізниці.

Читати далі
+ 10 слів

Росіяни вчергове обстріляли університет у Херсоні

Снаряди влучили у Херсонський державний університет близько четвертої ранку. Поранених та загиблих немає. Про це повідомив очільник ОВА Олександр Прокудін.

Читати далі
+ 18 слів

Литва збільшить постачання дронів для України. Як?

Литовський Сейм схвалив правки до закону щодо публічних закупівель. Це дозволяє організаціям купувати та передавати в інші держави дрони, що використовують компоненти китайських виробників. Про це пише медіа Irytas.lt. з посиланням на повідомлення Сейму. 

Читати далі
+ 47 слів

Як допомогти собі: чи можете ви бути терапевтом для самого себе

Ви не можете змінити та впливати на багато речей, проте вам точно під силу зробити одне — попіклуватися про себе. Це ви можете зробити з допомогою самотерапії — процесу самостійної роботи над власними проблемами та емоціями

«Новини здорової людини» поспілкувались з практичною психологинею Софією Копач, яка розповіла про те, що таке самотерапія, як кожен з нас сам може підтримати своє психічне здоров’я та які є дзвіночки того, що вам варто звернутись до фахівця. 

Читати далі
+ 249 слів

Чехія виділить кошти на власну ініціативу щодо закупівлі боєприпасів для України 

Уже 20 країн приєдналось до ініціативи Чехії — закупівлі боєприпасів для України поза межами ЄС. Про це заявив прем’єр-міністр країни Петр Фіала. Посадовець запевнив, що боєприпаси надійдуть «впродовж тижнів або місяців».

Читати далі
+ 14 слів

Цифра дня: 537. Скільки українських дітей вбила РФ

Понад 1806 дітей постраждало в Україні через агресію російської армії. 537 дітей загинули та понад 1269 отримали поранення різного ступеня тяжкості. Про це йдеться у повідомленні Офісу Генпрокурора. 

Читати далі
+ 5 слів

12-річний хлопчик загинув на Харківщині через атаку РФ. Головне за ніч і ранок 28 березня

Через атаку Росії у селищі Борова на Харківщини загинув 12-річний хлопчик. Пошкоджені житлові будинки та дитячий садок. Про це заявили в Офісі Генпрокурора. 

Читати далі
+ 121 слів
Що там ще
+ 9455 новин