Безкоштовний онлайн-курс англійської для початківців запустив Prometheus

LIKE

Курс «Англійська для початківців» на платформі масових відкритих онлайн-курсів складається з 25-ти занять. Це короткі відеоуроки та тести на закріплення матеріалу. Програма розрахована на заняття по два уроки щотижня протягом трьох місяців, розповів Prometheus на своїй сторінці у Фейсбуці.

Чому це корисно. Онлайн-курс допоможе почати вивчати англійську та опанувати рівні А1-А2 безкоштовно і сидячи на дивані.

Детальніше. «Англійська для початківців» – це 100 відео, 200 тестових тренувань та 750 слів. Цей курс створив Prometheus у співпраці з онлайн-школою англійської EnglishDom. Курс підійде для людей, які вивчають англійську з нуля, знають до ста слів і хочуть опанувати базову граматику.

Після закінчення онлайн-курсу студент зможе розповідати про себе, свою сім’ю, погоду, гаджети, мандрівки, свята та традиції, а також ставити загальні запитання, читати і писати нескладні тексти.

Кожне заняття починається з ознайомлення з базовою та актуальною для повсякденного життя лексикою. Частина заняття присвячена граматиці, яка подається у форматі відеопояснення. Закріпити отримані навички можна за допомогою інтерактивних тренувань.

Також до кожної теми уроку творці підібрали відео англійською, щоб попрацювати над сприйняттям мови на слух. Увагу зосередили на розумінні окремих фраз, які потрібні для щоденного спілкування та роботи. В кінці уроку подають запитання та широко вживані вирази для дискусії.

Зареєструватися на курс можна отут.

У мене вищий рівень англійської. Чи є якісь безкоштовні мовні онлайн-курси для мене?

Так. На Prometheus є кілька онлайн-курсів з англійської, які розраховані на вищі рівні:

  • Англійська для кар’єрного зростання. Курс розрахований на неносіїв англійської мови, які зацікавлені у покращенні своєї кар’єри на світовому ринку праці. Під час опанування курсу ви дізнаєтеся про особливості пошуку роботи, подання заявок на посаду та проходження співбесід до компаній США та світу. Зареєструватися та довідатися деталі можна тут.
  • Англійська для бізнесу та підприємництва. Курс розрахований на неносіїв англійської мови, які хочуть дізнатись про бізнес та міжнародну економіку. Курс надається англійською, його оригінал розміщений на платформі Coursera. Зареєструватися та довідатися деталі можна тут.
  • Англійська для журналістів. Курс розрахований на неносіїв англійської мови, які зацікавлені у розвитку навичок, потрібних для побудови кар’єри у сучасній журналістиці. Зареєструватися та довідатися деталі можна тут.
  • Англійська для STEM (наука, техніка, інженерія та математика). Під час опанування курсу ви довідаєтесь про інноваційні сфери наукових пошуків та розширите словниковий запас й одержите нові мовні навички, які потрібні для обміну науковою інформацією у вашій спільноті. Зареєструватися та довідатися деталі можна тут.

Безкоштовні онлайн-курси для підготовки до ЗНО з англійської мови

  • Ізі ЗНО. Англійська мова. Онлайн-курс на платформі EdEra, який допоможе підготуватися до тестування за допомогою мемів, серіалів та фільмів. Зареєструватися та дізнатися деталі можна отут
  • Готуємося до ЗНО з англійської разом з могилянцями. Цей курс розрахований не на вивчення англійської мови як такої, а на допомогу саме у підготовці до ЗНО. Він містить необхідні відомості, рекомендації та матеріали для успішної підготовки до тестування. Зареєструватися та дізнатися деталі можна тут.

Фото: pexels.com

Колишнього «беркутівця» засудили до восьми років позбавлення волі

Печерський районний суд Києва засудив колишнього бійця харківського батальйону міліції особливого призначення «Беркут» до восьми років позбавлення волі. Йому також заборонили обіймати посади у правоохоронних органах на три роки. Про це повідомили в Офісі генерального прокурора.

Читати далі
+ 43 слів

У Росії хочуть ввести тотальний контроль за росіянами-ухилянтами

Путін наказав створити цифрову базу даних військовозобов’язаних. Це потрібно, щоб ввести тотальний контроль за місцем перебування росіян і обмежувати ухилянтів у їхніх правах. Про це заявили у Головному управлінні розвідки Міноборони України.  

Читати далі
+ 4 слів

Підтримати український волонтерський рух закликають міжнародну спільноту

На платформі Ukrainian Volunteers killed by Russia зібрали імена та історії загиблих українських волонтерів. Проєкт реалізувала Українська Волонтерська Служба спільно з платформою памʼяті Меморіал. Так команда має намір зберегти пам’ять про волонтерів, які загинули під час війни в Україні. Про це повідомили організатори акції. 

Читати далі
+ 35 слів

Жадан потрапив до рейтингу культурних діячів-2022

Одна з найавторитетніших газет та онлайн-медіа Німеччини Frankfurter Allgemeine Zeitung оприлюднила список культурних діячів року. Друге місце у ньому посів український письменник Сергій Жадан. Про це йдеться на офіційному сайті видання.

Читати далі
+ 28 слів

Контрнаступ ЗСУ триватиме і взимку

Американський Інститут дослідження війни (ISW) у своєму звіті, оприлюдненому увечері четвертого грудня, заявив про те, що заяви українського командування вказують на те, що контрнаступальні операції триватимуть і взимку, це вони підсумували із твердження представників української влади і військових.

Читати далі
+ 70 слів

ОАЕ хочуть допомогти Україні відбудувати економіку

Об’єднані Арабські Емірати планують почати торговельні переговори з нашою країною. Про намір створити нові шляхи економічної взаємодії повідомляє видання Bloomberg.

Читати далі
+ 24 слів

У Нью-Йорку провели концерт до 100-ліття прем’єри Щедрика

На концерті «Notes from Ukraine» — «Нотатки з України» виступили хори з України та Північної Америки. Захід провели до ювілею виконання українського Щедрика на тому ж місці, що і 100 років тому — у Карнеґі-Холі. Про це повідомило Суспільне з посиланням на організаторів. Переглянути запис концерту можна на Vimeo.

Читати далі
+ 26 слів

Погрози продовжують надходити українським посольствам та консульствам

Wow

В Іспанії поліція вилучила ще три конверти з очима тварин. Вони були адресовані посольству України в Мадриді, генеральному консульству в Барселоні та консульству в Малазі. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив речник МЗС України Олег Ніколенко.

Читати далі
+ 45 слів
Що там ще
+ 5215 новин