Оновлений «Приват24» запустив ПриватБанк

У додатку змінили дизайн, зокрема стартовий екран, з’явилося оновлене меню для використання банківських карток. Про це розповідає Громадське.

Чому це корисно. Користувач сам може формувати головну сторінку додатка.

Детальніше. Наразі додаток доступний для користувачів смартфонів на Android та iOS. В оновленій версії можна додавати на головну сторінку найактуальніші для себе функції. Тепер у «Приват24» можна отримати виписку за рахунками, які відкриті в інших банках. 

Також у додатку з’явилася «темна тема». Невдовзі мають повноцінно запустити функцію купівлі облігацій внутрішньої державної позики. Тестували оновлений додаток близько 250 тисяч українців, які надіслали банку 20 тисяч відгуків про його роботу.

Контекст. «Приват24» — це найпопулярніший в Україні інтернет-банкінг. Він працює з 2001 року та належить ПриватБанку. Система дозволяє отримувати доступ та керувати платіжними картками клієнта, які випущені не лише ПриватБанком, але й іншими українськими банками у режимі реального часу. Має три мовні версії: українську, англійську та російську.

«ПриватБанк» запустив FacePay24 — технологію оплати за допомогою обличчя. Вона дозволить розраховуватись у магазинах за допомогою біометричних даних, зокрема зображення обличчя клієнта. Технологія буде доступна для власників карток Visa. Наразі оплату за допомогою обличчя можна здійснити лише у чотирьох магазинах мережі HOP HEY у Дніпрі. Для цього потрібно просто подивитися у камеру на планшеті поруч з касою.

Для того, щоб скористатися нововведенням, потрібно встановити оновлений «Приват24» та зробити 3 селфі з різних ракурсів, дотримуючись інструкцій додатку. Після цього банк приєднає біометричні дані до картки Visa.FacePay24 використовує одну з найбільш провідних у світі систем автоматичного розпізнавання обличчя Amazon Rekognition та дає можливість масштабувати цю послугу майже на будь-яку торгову точку». У «ПриватБанку» зазначають, що технології передачі біометричних даних будуть безпечними, що виключає можливість їхньої крадіжки та витоку.

Як безпечно користуватися онлайн-банкінгом? Сайт Loando підготував поради про те, як убезпечити себе від шахраїв, коли користуєтеся послугами банку онлайн:

  1. завжди дотримуватись загальних правил безпечного користування інтернетом, мати на комп’ютері чи смартфоні надійні антивірусні програми та регулярно їх оновлювати. Користуватись якісним програмним забезпеченням. Завжди краще купувати платні версії різних програм та додатків, ніж використовувати безкоштовні аналоги, адже в перших рівень безпеки набагато вищий.
  2. Не можна відразу переходити за будь-якими посиланнями, отриманими в смс-повідомленнях чи на електронну адресу, навіть, якщо впевнені, що лист дійсно отримали зі свого банку чи іншої офіційної установи. варто переконатися, що повідомлення отримано з надійного джерела і просканувати посилання антивірусом.  
  3. У випадку користування аплікацією інтернет-банкінгу чи офіційним сайтом банку, відкриваючи особистий кабінет, варто завжди використовувати дворівневу аутентифікацію. Це означає, що вхід у профіль відбувається не тільки за допомогою логіну та паролю, але ще й з використанням одноразових кодів, які приходять на номер мобільного телефону власника рахунку. Ніколи не погоджуйтесь на запит браузера запам’ятати пароль та логін.

Фото: pexels.com

У Моршині жоден хворий на COVID-19 не потребує госпіталізації. У місті вакцинували 75% дорослого населення

У курортному місті Моршин Львівської області на COVID-19 хворіють 22 людини, з них восьмеро — вакциновані. Усі вони лікуються вдома. Про це повідомив голова міста Руслан Ільницький.

Читати далі
+ 31 слів

Дія прикордонного проєкту «Стіна» підходить до завершення: що далі?

Термін дії проєкту «Стіна», який був створений для укріплення кордону з Росією, завершується у грудні 2021 року. Проте він досі до кінця не реалізований, тому його продовжують вже вдруге. Цьогоріч на його реалізацію виділили 330 млн гривень, що вдвічі менше, ніж передбачалося. Про це пише Українська правда.

Чому це важливо. Проєкт «Стіна» розроблений для якісного моніторингу державного кордону та можливості вчасно реагувати на небезпеку.

Читати далі
+ 58 слів

«Скіфське золото» повернуть в Київ, а не в окупований Росією Крим

LIKE

Апеляційний суд Амстердаму постановив передати 565 музейних експонатів до Державного історичного музею України в Києві. Там вони перебуватимуть до повернення Криму. Про це повідомила пресслужба суду.

Читати далі
+ 48 слів

Модернізація будинків та економія на енергоносіях: які зміни очікувати українцям від нового закону про енергоефективність?

Офіс президента вводить зміни в план споживання енергії, беручи курс на європейське законодавство. Одним з етапів модернізації стало підписання «Закону про енергетичну ефективність» та запуск нової програми — «Велика енергоефективність». Остання передбачає оновлення будинків та обладнання, що дозволить громадянам зекономити. Реновації відбуватимуться в межах державного бюджету.  

Чому це важливо.  «Підписання закону дозволить значно зекономити на витратах в майбутньому. Європейський досвід показує, що саме ці заходи є основою для підвищення енергоефективності на підприємствах», — заявила експертка Валентина Гуч-Дениченко.

Читати далі
+ 19 слів

Художній музей випустить для продажу NFT-колекцію українського мистецтва

Національний художній музей України у співпраці зі стартапом STAMPSDAQ випустить NFT-колекцію українського мистецтва. Про це повідомляє фейсбук-сторінка музею.

На початку 2022 року усі охочі зможуть придбати NFT-версії картин Олександра Мурашка, Олександри Екстер, Всеволода Максимовича, Миколи Пимоненка та багатьох інших класиків українського мистецтва.

NFT-колекція працюватиме на основі технології блокчейн і буде мати п’ять ступенів рідкісності: звичайний, рідкісний, супер рідкісний, ультра рідкісний і унікальний. Рівні неповторності відрізнятимуться анімаційними елементами у кожній роботі.

NFT, або невзаємозамінний токен — це одиниця даних у блокчейні, де кожен NFT може представляти унікальний цифровий елемент, і тому кожен з них не взаємозамінний.

Фото: glavcom.ua

Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики.

Читати далі
+ 0 слів

Klymenko Time, Vesti, Шептун: Центр протидії дезінформації склав список проросійських телеграм-каналів

На офіційному сайті РНБО опублікували глосарій назв, термінів та словосполучень, які рекомендовано використовувати для боротьби з проросійською пропагандою. Центр протидії дезінформації створив перелік телеграм-каналів, які негативно відреагувати на цей глосарій та спробувати його дискредитувати. 

Чому це важливо. Під час інформаційної війни в Україні пропагандистські ресурси, які працюють на користь Росії, поширюють фейки у соціальних мережах та дезінформують українців. 

Читати далі
+ 77 слів

MacOS 12 Monterey випустила Apple. Що цікаво?

Apple випустила стабільну версію нової операційної системи для Mac — macOS 12 Monterey. Завантажити її можна безкоштовно. Про це повідомляють на сайті компанії.

Читати далі
+ 88 слів

Викрадачів авто суд зобов’язав читати твори Марка Твена і Тараса Шевченка

Засуджені повинні опанувати повість Марка Твена «Пригоди Тома Сойєра» і «Пригоди Гекльберрі Фінна», повість Джека Лондона «Біле Ікло» і вірш «Минають дні, минають ночі…» Тараса Шевченка. Про йдеться у рішенні Малиновського районного суду Одеси.

Раніше двоє чоловіків вкрали з автомобілів, що стояли на штрафмайданчику, дві магнітоли, коробку передач та автомобільні динаміки. Їх спіймали, коли вони повернулись, щоб забрати документи, які забули на місці злочину. На судовому засіданні встановили, що, попри свій вік (19 та 23 роки), у обвинувачених недостатній рівень виховання.

«Про це свідчить їхня мова, побудова речень, малий словниковий запас слів, самі висловлювання, творення складних речень для пояснення своїх думок, точніше відсутність можливості і навіть здатності побудови складного речення», — зазначив суддя.

Чоловіки погодилися співпрацювати з судом, визнали провину і розкаялися у злочині. Їх звільнили від передбаченого трирічного ув’язнення та визначили один рік випробувального терміну.

Фото: pexels.com

Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики

 

Читати далі
+ 0 слів
Що там ще
+ 3393 новин