Детальніше. Згідно з результатами опитування, для 78% підлітків важливо стежити за поточними новинами. Водночас вони звикли довіряти блогерам, відомим особистостям та лідерам думок більше, ніж ЗМІ. Більшість медіа дублюють свої записи в соціальних мережах, але вони конкурують за увагу зі знаменитостями, авторитетами та особистими знайомими.
65% підлітків, які отримують новини безпосередньо від медіа, сказали, що це допомогло їм краще зрозуміти поточні події. Серед підлітків, які дізнаються новини з YouTube, цей показник 59%. 19% опитаних кажуть, що отримання новин із соціальних медіа змусило їх заплутатися у поточних подіях.
64% підлітків кажуть, що «перегляд зображень та відео, які показують те, що сталося», дає їм найкраще розуміння основних новинних подій, тоді як лише 36% стверджують, що краще прочитають чи почутують факти про те, що трапилося.
Хто і як проводив дослідження. Опитування провели з 14 до 25 червня цього року у США серед 1005 підлітків віком від 13 до 17 років.
⟶ Facebook створить окрему вкладку з новинами. Нову опцію планують запустити уже восени цього року. Але поки невідомо, чи ця функція запрацює для усіх користувачів. У соцмережі публікуватимуть лише перевірені новини. Перемовини уже провели з ABC News, Bloomberg і The Wall Street Journal. У медіа купуватимуть ліцензію для публікації їхнього контенту. Facebook готовий платити компаніям до трьох мільйонів доларів на рік. У Facebook заявили, що нададуть ЗМІ можливість самостійно вибрати, як розміщувати матеріали — безпосередньо в соцмережі або тільки заголовки з посиланнями на сайт видання. Поки невідомо, чи погодився вже хтось з медіа на цю пропозицію від глобальної компанії. Водночас для користувачів новини у соцмережі будуть безкоштовними.
⟶ Мілленіали брешуть в резюме удвічі частіше за інших. 11% мілленіалів брешуть в резюме. Представники інших поколінь пишуть неправду у 5 % випадків. Загалом люди найчастіше брешуть про досвід роботи — 38% опитаних. Про період роботи вказують неправдиву інформацію 31% респондентів. Про це свідчать дані дослідження GoBankingRates.У дослідженні взяли участь 1003 працівники різного віку та професій. Більше 85% опитаних сказали, що ніколи не вказували неправдиву інформацію в резюме, і лише 5% зізналися, що робили це не один раз. Опитані назвали найважливішою причиною брехні у резюме бажання приховати перерву у роботі та уникнути запитань про це під час співбесіди. Друга за популярністю причина – намагання приховати відсутність необхідного досвіду. Водночас 62% працівників відповіли, що їх взяли на роботу, навіть коли вони не відповідали усім вимогам вакансії.