Чоловіки скинули боєприпаси та гранати у водойму відразу після нападу на правоохоронців. На місці працюють криміналісти, слідчі та водолази. Зброю, з якої застрелили поліцейського Максима Зарецького, вилучили. Про це в ефірі телемарафону повідомив очільник Міністерства внутрішніх справ Ігор Клименко.
Чоловікам, причетним до розстрілу поліцейських, повідомили про підозру. Сьогодні їм мають обрати запобіжний захід.
Контекст. У ніч на 20 квітня у Гайсинському районі Вінницької області поліцейські зупинили авто для перевірки. Двоє пасажирів, які перебували в авто, відкрили по правоохоронцях вогонь. 20-річний поліцейський Максим Зарецький загинув, його напарник — отримав поранення. Згодом Сухопутні війська ЗСУ повідомили, що «на відео, яке поширюють в медіа, присутні військовослужбовці однієї із військових частин Сухопутних військ Збройних Сил України».
21 квітня спецпідрозділ Нацполіції КОРД (Корпус оперативно-раптової дії) затримав ймовірних підозрюваних на Одещині. Ними виявилися батько та син, 52 та 26 років, уродженці Вінницької області.
Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики









