Детальніше. Проєкт дозволяє оглянути королівські апартаменти, а також каплиці та оперний театр при палаці. Крім того, можна побачити понад 100 скульптур, картин та інших творів мистецтва і розгледіти їх зблизька.
Для створення екскурсії використали понад 130 тисяч фото: Google зібрав понад чотири терабайти даних і візуалізував 15 мільярдів пікселів.
Також Google представив онлайн-виставку, на якій зібрано понад 390 об’єктів, артефактів і картин з палацу.
→ Експонати київського музею Ханенків можна розглянути у 3D екскурсії. Тепер можна оглянути з усіх ракурсів унікальні пам’ятки мистецтва музею Богдана та Варвари Ханенків. Богдан та Варвара Ханенки — відомі меценати та колекціонери минулого століття. Рід Ханенків визначний в історії України, і у підручниках зокрема. Він починається іще за часів Козаччини: Михайло Ханенко конкурував за гетьманство із Петром Дорошенком та був гетьманом Правобережної України.
Богдан та Варвара Ханенки у 1874 році одружились і вирушили до Італії. Оскільки Варвара (у дівоцтві Терещенко) була із заможної родини цукрозаводчиків, які займались благодійництвом та меценацтвом, то під час подорожі вони купили декілька творів мистецтва. Так починається колекція мистецтва Сходу, Азії та Європи, яка зараз займає двоповерховий будинок у Києві на вул. Терещенківській, 15-17. 3D eкскурсію можна пройти тут.
→ 3D подорож в Антарктиду не виходячи з дому. Тепер кожен охочий може побачити, як живуть вчені в Антарктиді і їх побут. Національний науковий центр, який знаходиться в Антарктиді, розмістив 3D-тур станцією «Академік Вернадський». Автором 3D екскурсії став учасник сезонної експедиції 2019 року Юрій Шепета.
Користувачам пропонують оглянути 3 платформи: антарктичні околиці (огляд з найвищої точки острову Галіндез, даху озометричного офісу та паливного баку); будівлю Ворді Хауз (дерев’яна хатинка, яка є зразком ранньої британської наукової бази та має велике історичне значення. Поряд з будівлею зберігся флагшток); станцію «Академік Вернадський». Екскурсію можна пройти тут.
Фото: Gray Line