Про незахищеність Telegram розповів засновник месенджера Signal. Дуров відповів

Моксі Морлінспайк, засновник месенджера Signal, розкритикував політику Telegram. У своєму Twitter він звинуватив конкурентів у збереженні особистих даних на серверах та пояснив найбільші вразливості додатку. 

Чому це важливо. За статистикою Play Market, Telegram є найпопулярнішим додатком для спілкування в Україні. В AppStore він знаходиться на другій позиції. 

Детальніше. Telegram є хмарним додатком, який зберігає всі дані користувача на своїх серверах. Зберігаються номери, контакти, групи, медіа та будь-яке написане чи отримане повідомлення. Ця технологія реалізована для синхронізації даних на різних пристроях, зокрема і при підключенні та авторизації на нових пристроях. Водночас у WhatsApp або Viber вся інформація зберігається виключно на пристрої та видаляється при перевстановленні додатку. Засновник Signal Марк Марлінспайк вважає підхід Telegram є небезпечним через те, що будь-хто з працівників або зловмисників може отримати доступ до особистих повідомлень та інших даних.Зокрема й тому, що вони, начебто, зберігаються там у незашифрованому вигляді.

Засновник месенджера Telegram, Павел Дуров, відреагував на повідомлення. Він послався на звіт американських спецслужб в якому згадується те, що WhatsApp та iMessage відкрито надавали особисті дані користувачів у режимі реального часу та без постанови суду. Telegram, за словами Дурова, на відміну від інших месенджерів, гарантує відмову від будь-якої співпраці зі спецслужбами. 

Цитата. «Я чув, що наші американські конкуренти незадоволені тим, що не можуть досягти такого ж зростання, як Telegram, попри значні інвестиції в маркетинг (те, у що Telegram ніколи не доводилося вкладати гроші). Але для того, щоб зрівнятися з нами, їм потрібно спочатку переконатися, що їхні дії відповідають рекламним заявам. До того часу витоку даних та проблеми з безпекою в їхніх програмах, на жаль, залишаться неминучими», — розповів засновник Telegram у своєму офіційному каналі. 

Окрім цього, Дуров стверджує, що месенджер не зберігає дані користувачів у вигляді відкритих даних. Він зазначив, що вся хмарна інформація шифрується.

Довідка. Signal — американський месенджер, що вважається одним з найбільш безпечних та захищених додатків для спілкування у світі.

Фото: nbcnews.com

Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики

«Мавка. Лісова пісня» став найкасовішим мультфільмом за всю історію українського кінопрокату

Чотири вікенди поспіль мультфільм очолює рейтинги кількості куплених квитків. Загалом за місяць прокату вдалося зібрати 98 634 367 грн.

Читати далі
+ 7 слів

Три танки Leopard 2 від Португалії вже в Україні

Португалія передала обіцяні Leopard 2 про це пише Міноборони країни у Twitter.

Читати далі
+ 13 слів

«Тимчасові села» в Україні побудують Велика Британія та Польща

Для людей, які втратили домівки внаслідок російського вторгнення, партнери побудують тимчасове житло на заході та в центрі України.

Читати далі
+ 60 слів

Спецпризначенці СБУ знищили зенітно-ракетний комплекс «ТОР»

За допомогою дрона-камікадзе вдалося вразити російський «ТОР» — універсальний засіб протиповітряної оборони.

Читати далі
+ 62 слів

Президент «Мотор Січі» блокував передачу гелікоптера для ГУР

СБУ встановила, що президент компанії з розробки, ремонту авіації Вячеслав Богуслаєв перешкоджав роботі Сил оборони на користь агресора.

Читати далі
+ 53 слів

Танки Challenger-2 вже в Україні. Головне за ніч і ранок 28 березня

Міністр оборони показав танки Challenger-2, які передала Велика Британія. Вже скоро їх відправлять на передову. 

Читати далі
+ 150 слів

Авдіївку закривають на в'їзд. Що відбувається у місті?

Noo

Авдіївка Донецької області з 27 березня — закрита для в’їзду. Місто включили до «червоної зони». Туди не зможуть потрапити, зокрема, журналісти та волонтери. Про це повідомив голова Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш у телеграмі. 

Читати далі
+ 294 слів

Інклюзивний електропоїзд «Львів-Рівне-Львів» запускає Укрзалізниця

«Укрзалізниця» модернізувала електропоїзд за маршрутом «Львів-Рівне-Львів», враховуючи потреби людей з інвалідністю. Поїзд №804/803/806/805 почне курсувати із 28 березня. Про це йдеться в телеграмі Укрзалізниці. 

Читати далі
+ 38 слів
Що там ще
+ 5907 новин