Інститут Projector запустив онлайн-курс «Київський модернізм» після російської атаки 10 жовтня, щоб передати виручені за нього кошти до спеціальних фондів Музею Ханенків, Національного науково-природничого музею НАН України, а також на рахунок КНУ ім. Шевченка. Ця ініціатива допоможе відновити пошкоджені навчальні корпуси, бібліотеку Максимовича та Інститут філології. Про це повідомили у пресцентрі інституту Projector.
Projector передасть кошти на відновлення столиці з продажу відеокурсу про київський модернізм


У Projector також зазначили, що курс був створений ще до 24 лютого та з початком повномасштабного вторгнення призупинився. Зараз він покликаний допомогти українцям краще пізнати свою культуру та водночас долучитися до її відновлення.
Програма навчання містить 10 відеолекцій, які можна переглядати у зручний час. Серед основних тем: забудова ключових площ і магістралей та їхнє мистецтво, архітектура наукових та навчальних закладів, та інфраструктурних об’єктів, індивідуальне та експериментальне в житлових масивах, монументальне мистецтво та інше.
Кураторами курсу стали мистецтвознавиця Євгенія Моляр та дослідник історії архітектури, PhD Семен Широчин.
Долучитися до ініціативи можна за посиланням.
Фото: bit.ua
Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики