Пульт без підзарядки від Samsung, «живий» роутер від TP-Link та інші продукти CES 2022

Цьогорічна офлайн-виставка Consumer Electronics Show 2022 завершилася. Інноваційні рішення презентували Samsung, Asus, Sony та Google ті інші. Нижче навели найбільш корисні продукти, що були презентовані в цьому році за версією редакції Endgadget. 

Чому це цікаво. Consumer Electronics Show є однією з найстаріших та наймасштабніших технологічних виставок. У цьому році її вперше за весь карантин провели офлайн. 

Окуляри, які шукають текст замість вас — OrCam MyEye Pro. MyEye Pro — це модуль, який можна прикріпити до будь-якої пари окулярів. Він може читати текст, розпізнавати об’єкти та озвучувати власнику те, що бачить через динамік або спеціальні Bluetooth навушники, які є в комплекті. Для активації помічника достатньо сказати «Hey OrCam». Серед інших нововведень, апарат отримав функцію «Розумне читання». Остання дозволяє досить швидко знайти певну інформацію або конкретне слово серед великої кількості текстів перед очима людини. 

Ваги з підтримкою ЕКГ від Withings Body Scan. Основна мета продукту — впровадження нових технологій моніторингу здоров’я у розумний будинок. Розумні ваги зможуть перевіряти стан серця через ЕКГ (електрокардіограму), аналізувати дані про склад тіла та відстежувати нервову активність. Результати будуть формуватися у вигляді детальної інформації, яку зможе прочитати кардіолог та, шляхом цього, вчасно продіагностувати можливі проблеми зі здоров’ям. 

Пульт, який працює без підзарядки — Samsung Eco Remote. Samsung презентувала пульт, який заряджається від кімнатного світла та радіочастотних хвиль Wi-Fi, які в іншому випадку втрачалися б даремно. Це дозволяє забути про використання батарейок. Зараз пристрій доступних у двох кольорах та сумісний лише з телевізорами Samsung.

Розумний роутер від TP-Link. TP-Link презентувала роутер з антенами, які можуть обертатися залежно від розташування підключених до нього пристроїв для покращення роботи сигналу — Archer AXE200 Omni. Пристрій використовує технологію Wi-Fi 6E, яка здатна забезпечувати швидкість передачі даних до 11 ГБіт в секунду та має 10 портів для дротового підключення.

Прорив у сфері OLED дисплеїв — QD-дисплей від Samsung. Оновлена технологія OLED від Samsung використовує квантові точки. Це допомагає збільшити палітру кольорів, забезпечити більшу яскравість та покращити точність передачі зображення. Компанія Sony вже застосувала цю технологію у своєму телевізорі преміумкласу A95K.

Віртуальна приставка Sony PlayStation VR2. PS VR2 — це ігровий шолом, що має 110-градусне поле зору та роздільну здатність 4K HDR.  Новий пристрій має оновлене програмне забезпечення для відстеження очей, а також підтримує технологію «foveated rendering» та функцію погляду. Ця технологія дозволяє знизити зайве навантаження на відеоадаптер шляхом зниження якості об’єктів, які людина бачить боковим зором. 

Найкраще екологічне рішення — Шина Goodyear. Як запевняють розробники продукту, зараз шини автомобіля є одними з найменш екологічних компонентів серед усіх деталей. Вони важко піддаються утилізації та їх важко переробити. Нова шина від Goodyear зроблена на 70% з екологічних матеріалів. Розробники запевнили, що продовжують і далі працювати над продуктом та планують розробити 100-відсоткову екологічну шину до 2030 року.

Фото: interestingengineering.com

Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики

«Від кожного вибуху світ в тобі наче перевертається». Євангеліна, 20 років, бариста, виїхала з Луганщини 2 квітня

Wow

Дівчина проживала у Лисичанську на Луганщині. Там працювала баристою та допомагала своїй сім’ї. Проте ворог не дав їй можливості залишитися у рідному місті та змусив тікати з власного дому. Єва та її родина змогли виїхати з-під жахливих обстрілів лише 2 квітня. Зараз, коли уже пережила такий болючий досвід, дівчина готова розповісти свою історію.

Читати далі
+ 93 слів

Суп «У страшних муках» та фуа-гра: UAnimals запрошує депутатів до онлайн-ресторану

Заклад відкриває свої віртуальні двері для чиновників, які підтримують законопроект 8150 про внесення змін до закону«Про захист тварин від жорстокого поводження». Це написали на своєму сайті гуманістичний рух UAnimals.

Читати далі
+ 78 слів

Відшкодування коштів за купівлю генераторів: у яких містах діє програма?

Через планові та аварійні відключення електроенергії українці все більше переходять до використання інших джерел електроенергії. Місцеві ради в свою чергу запроваджують програми часткового відшкодування вартості генераторів для мешканців багатоквартирних будинків. 

Читати далі
+ 371 слів

Оператори дронів зможуть пройти онлайн-курс від фонду «Повернись живим» та Prometheus

Благодійна організація «Повернись живим» й освітня платформа Prometheus запускають навчальний онлайн-курс «Основи тактики застосування коптерів DJI Мavic 3 та Autel EVO II в бойових умовах». Про це повідомили на сайті фонду.

Читати далі
+ 41 слів

Шольц закликав Путіна вивести війська з України

Канцлер Німеччини Олаф Шольц під час телефонної розмови закликав російського президента Володимира Путіна перейти до дипломатичних рішень. Зокрема, вивести війська з України. Про це повідомляє видання «Der Spiegel».

Читати далі
+ 1 слів

Чому в Україні забороняють Московський патріархат

«Релігійні організації повинні не порушувати права і свободи громадян, не нести загрози життю, здоров’ю та безпеці», — пояснює Центр стратегічних комунікацій у своєму Телеграм-каналі «Справді».

Читати далі
+ 0 слів

Росія ставить пріоритет на ракети, а не на особовий склад, — Маляр

Російським військовим бракує належного забезпечення амуніцією. Все через те, що для Росії пріоритетом є не людське життя, а кількість ракет. Про це розповіла заступниця міністра оборони Ганна Маляр.  

Читати далі
+ 57 слів

Для українських дітей проводять англомовні онлайн-заняття вчителі з усього світу

Діти та підлітки віком від 6 до 18 років можуть відвідати заняття з різних дисциплін та попрактикувати англійську мову. Такі заняття проводять педагоги-волонтери з різних країн.

Читати далі
+ 151 слів
Що там ще
+ 5207 новин