Ребрендинг Facebook, реклама в Telegram та нові функції Instagram: оновлення соцмереж

Глобальне перевтілення Facebook, поява реклами у Telegram-каналах та оновлення політики Instagram щодо наліпок з посиланнями — про це та не тільки читайте у нашій добірці новин.

Facebook перевтілюється в Meta: причини масштабного ребрендингу

Колишній Facebook остаточно завершив ребрендинг. Про це повідомили на щорічній конференції розробників Connect. Причина змін — розширення впливу власної діяльності: від соціальних мереж до технологій віртуальної реальності та інших технологічних сфер. 

Глава компанії заявив, що нова назва краще відповідатиме планам подальшого розвитку.  Компанія переводить фокус уваги з соцмереж на технології, створюючи власний «метавсесвіт». Нова назва «Meta» розшифровуватиметься як «за межами». Це символізує розширення впливу діяльності компанії за межі віртуального простору в реальний світ. 

У розслідуванні BBC ребрендинг вважають спробою компанії відхреститися від минулих проблем та звинувачень, пов’язаних з зізнаннями минулої працівниці компанії —  Френсіс Хауген.

Telegram почне показувати рекламу. Месенджер почне показувати рекламу у великих каналах — про це повідомив засновник застосунку. Рекламні повідомлення матимуть вигляд короткого тексту, основна мета якого — не напружувати та не відвертати увагу читача. Для її показу не використовуватимуть збір особистих даних. Всі рекламні пропозиції підбиратимуть лише на основі тематики каналу, де вони показуються. 

Instagram дозволив додавати посилання в історії. Тепер всі користувачі мають змогу додавати наліпки з посиланнями у власні історії, незалежно від статусу сторінки та кількості підписників — повідомила компанія у своєму пресрелізі. Нагадаємо, раніше така можливість була доступною лише користувачам, що мають перевірений акаунт та понад десять тисяч підписників.

Фото: unsplash.com

Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики

Херсонська влада евакуює жителів з підтоплених районів

Херсонська міська влада допомагає евакуюватись жителям, чиї домівки під загрозою затоплення внаслідок підриву Каховської ГЕС.

Читати далі
+ 25 слів

Наслідки підриву ГЕС у Новій Каховці: що відомо станом на зараз

Майже вся Каховська ГЕС зараз під водою.

Читати далі
+ 52 слів

Важливе життя кожного

Поліцейський рятує собаку після підриву Каховської ГЕС.

Читати далі
+ 19 слів

«День російської мови важливіший за екоцид». Реакція українців на підрив Каховської ГЕС

Після того, як вранці ворог підірвав Каховську дамбу, ООН на Twitter-сторінці привітала росіян з Днем російської мови. На це відреагував Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук: «А ще сьогодні носії російської мови підірвали Каховську ГЕС. Але з огляду на позицію ООН, день російської мови важливіший за екоцид, вчинений росіянами. Як так? ООН, ти безнадійно хвора?».

Читати далі
+ 87 слів

Каховська ГЕС не підлягає відновленню. Важливе за ніч і ранок 6 червня

Через підрив росіян Каховська ГЕС повністю зруйнована. Станція відновленню не підлягає. Укргідроенерго наразі аналізує ситуацію. Фахівці працюють над уточненням масштабів руйнування, швидкості та обсягів води. 

Читати далі
+ 133 слів

Окупанти підірвали Каховську ГЕС

Керівник МВА Херсонської області повідомив, що мікрорайон Корабел Херсона знеструмлено та через декілька годин буде відключено газопостачання. Вода продовжує прибувати. У районі нафтогавані мікрорайону Корабел вже затоплені будинки та гаражі.

Читати далі
+ 25 слів

Українські медійники, яких визнав світ. Добірка до Дня журналіста

Щодня ці люди ризикують власним життям, аби документувати та показувати всьому світу війну Росії проти України. Тож у цей день розповідаємо про українських медійників, які здобули міжнародні нагороди завдяки своїй роботі та є відомими по всьому світу.

Читати далі
+ 145 слів

5 книжок для вашого наповненого літа. Добірка від редакції «Новин здорової людини»

Літо — чудова пора, аби приготувати багато кульбабового вина. Порозмірковувати про свої стосунки з близькими. Розібратися з родинними скелетами в сім’ї. Поностальгувати по веселих дитячих пригодах в селі. I, звичайно, посумувати, бо настав час дорослішати. Присмак такого літа можна відчути, прочитавши книжки з добірки, яку ми радимо нижче.

Читати далі
+ 120 слів
Що там ще
+ 6465 новин