Що робити, якщо не вдається створити COVID-сертифікат у «Дії»? 7 випадків

«Немає даних про вас», «Помилка при генерації сертифіката» або «На жаль, ваша заява не підписана» — з такими й не лише проблемами стикаються користувачі під час генерації COVID-сертифікату. Міністерство охорони здоров’я підготувало алгоритм дій, як діяти у таких випадках.

«Немає даних про вас» 

Якщо ви робили запит через застосунок «Дія», спробуйте повторити його через портал «Дія», використовуючи електронний підпис для входу. Якщо і портал «Дія» відповів, що «Немає даних про вас», зверніться до сімейного лікаря або до лікаря, який робив щеплення, із запитом — перевірити персональні дані: 

  1. ПІБ українською та англійською, як у паспортних документах
  2. Код платника податків
  3. Унікальний номер запису, який вносять про кожного громадянина до Єдиного демографічного реєстру. Цей номер допомагає зробити цифрову ідентифікацію людини
  4. Дату народження, як у паспорті/свідоцтві про народження
  5. Актуальний номер телефону

Також попросіть лікаря перевірити, чи немає дублів вашого профілю в системі, або збігів із профілем іншої людини.

«Помилка при генерації сертифіката» 

Зверніться до сімейного лікаря або до лікаря, який робив вам щеплення, із запитом — перевірити персональні дані, які описані вище. 

«На жаль, заява не підписана»

Вам потрібно відновити «Дія.Підпис». Для цього увійдіть до додатка або скористайтеся порталом «Дія», використовуючи електронний підпис для входу.

«Ви зможете додати сертифікат лише після другого щеплення. Якщо ви вже його зробили, то зверніться до пункту вакцинації, щоб ваші дані внесли»

Оновіть мобільний застосунок, після цього надішліть запит на генерацію COVID-сертифіката повторно або зробіть це через сайт «Дія».

«Номер партії вакцини помилковий»                                   

Вам потрібно звернутися до лікаря, який провів щеплення і вніс медичний запис про вакцинацію до електронної системи охорони здоров’я, із запитом — позначити внесене, як помилкове, і додати дані повторно, без помилки. 

«На жаль, сталася помилка» 

Звертайтесь до технічної підтримки порталу та додатку «Дія».

«Ви щепились не в Україні або дані про вакцинацію внесені не тим лікарем, який робив щеплення»

Якщо вакцинація була зроблена за межами України, сформувати COVID-сертифікат, який би врахував виконану вами вакцинацію, не є можливим. МОЗ працює над такою можливістю в майбутньому.           

Фото: slovoidilo.ua

Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики

Сьогодні відбудеться Міжнародний мітинг на підтримку героїв «Азовсталі». Найважливіше за тиждень

25 червня відбудеться Міжнародний мітинг на підтримку бійців з «Азовсталі». Мирні мітинги відбудуться по всій Європі, а також у Канаді, США та Австралії. Оновлення щодо мітингів можна подивитися у @vyriy_ua.

Читати далі
+ 50 слів

СБУ викрила агентурну мережу рф, до якої входив український народний депутат

Служба безпеки України викрила агентурну мережу російської розвідки. До неї входив український народний депутат Андрій Деркач. Він мав допомагати ворогу в захопленні України.

Читати далі
+ 32 слів

В окупованому Херсоні підірвали авто місцевого колаборанта Савлученка

У Херсоні невідомі підірвали автомобіль колаборанта, який займався підривною діяльністю в місті. За попередніми даними, він загинув.

Читати далі
+ 47 слів

росіяни викрадають дітей українських військових

Нещодавно окупанти взяли в заручники кількох дітей українського військовослужбовця. Такі викрадення на тимчасово окупованих територіях України не вперше. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

Читати далі
+ 157 слів

ЗСУ відбили атаку на Лисичанськ. Важливе за ніч та ранок 24 червня

Українські військові відбили наступ росіян у Лисичанську та Борівську. окупанти зазнали втрат і відступили.

Читати далі
+ 33 слів

Паспорти рф, викрадення кримських татар, просування ЗСУ. Що відбувається на тимчасово окупованій Херсонщині

Вивезення торішнього врожаю херсонських фермерів майже за безцінь, викрадення списків виборців та контрнаступ ЗСУ — цим та не лише живе зараз окупована Херсонщина. Більше — у нашому тексті далі.

Читати далі
+ 75 слів

США надасть Україні робота-собаку для розмінування

Wow

Армія США погодилася надіслати Україні одного зі своїх двох роботів для розмінування територій біля Києва. Про це повідомляє Foreign Policy.

Читати далі
+ 24 слів

Мета операції ЗСУ на Зміїному — звільнення острова від росіян. Головне за ніч та ранок 23 червня

На острові Зміїний триває військова операція зі знищення ворожих сил та засобів противника — ЗСУ вразили ще один ЗРК «Панцир» ворога, повідомляє ОК «Південь».

Читати далі
+ 38 слів
Що там ще
+ 4389 новин