Детальніше. У 2015 році друг сім’ї Англін опублікував фото, зроблене в Бразилії через 13 років після втечі, на якому нібито зображені брати. Тоді перевірити це було неможливо. Зараз спеціалісти з розпізнавання облич показали фото своєму штучному інтелекту. Він математично проаналізував зображення і знайшов збіги.
Директор компанії-розробника штучного інтелекту Марк Х’ю сподівається, що в майбутньому програму можна буде використовувати для пошуку людей.
Довідка. Втечу з в’язниці Алькатрас здійснили 11 червня 1962 року. Окрім братів Джона і Кларенса Англін, тоді втік іще один злочинець — Френк Моріс. Сама в’язниця розташовувалася на віддаленому острові. ЇЇ вважали однією з найзахищеніших в’язниць Сполучених Штатів Америки.
Втікачі зробили отвір в стіні, на ліжка поклали замість себе ляльок з пап’є-маше, а затоку перепливли на надувному човні з дощовиків. Досі їхня доля невідома. Жодного з них не впіймали, а кримінальну справу не закрили. Це зроблять лише тоді, коли всім трьом виповниться по 100 років.
⟶ Створили онлайн-карту поширення коронавірусу з Китаю. Розробники з Центру системних досліджень та інжинірингу спроєктували онлайн-панель поширення коронавірусу. Відстежувати показники можна в реальному часі, оскільки дані регулярно оновлюються.
Карта показує всі офіційно підтверджені випадки захворювання, а також летальні випадки. На ній є всі хворі пацієнти, а також ті, що видужали.
Інструмент використовує дані Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) та центрів з контролю захворюваності у США, Європі і Китаї.
⟶ Facebook планує ввести функцію розпізнавання облич у Messenger.
Таким чином компанія хоче надати користувачам новий рівень захисту від несанкціонованого доступу до листування, пише MediaSapiens.
Ранню версію такої функції виявила дослідниця безпеки з Гонконгу Джейн Манчун Вонг у додатку Facebook Messenger. За її словами, функція працює так само, як біометричні системи захисту в месенджері WhatsApp.
Користувачі зможуть активувати аутентифікацію людини по обличчю і вибирати час увімкнення блокування — через 1 хвилину, через 15 хвилин або за 1 годину після виходу з Messenger.
«Коли функція розпізнавання особи увімкнена, користувачам потрібно буде використовувати Face ID для розблокування програми. Вони як і раніше зможуть читати повідомлення з месенджера та відповідати на дзвінки, якщо додаток заблоковано. Face ID не передається і не зберігається у соцмережі Facebook», — йдеться в описі функції.
Фото: pexels.com