Скільки ядерної зброї у Росії?

Wow

За даними Федерації американських вчених, РФ має 5977 ядерних боєголовок, що більше, ніж в НАТО. Весь світ занепокоїло приведення ядерної сили Росії в стан особливого бойового чергування. Аналітики припускають, що такі дії Путіна можуть бути попередженням для інших країн не посилювати підтримку України. 

Чому це важливо. Ядерна зброя завдає максимальних руйнувань. Навіть невелика боєголовка призводить до величезних втрат та довготривалих наслідків.

Детальніше. Федерація американських вчених оцінює запаси Росії приблизно в 4477 ядерних боєголовок. Вони призначені для використання стратегічними пусковими установками великої дальності та тактичними ядерними силами малої дальності. З них 1588 розгорнуто (812 перебувають  на балістичних ракетах наземного базування, 576 на балістичних ракетах підводних човнів та, можливо, 200 на базах важких бомбардувальників). 

977 стратегічних боєголовок на зберіганні та 1912 – нестратегічні.

Ще 1500 боєголовок звільнені або очікують на демонтаж.

Станом на сьогодні ядерну зброю мають 9 країн: Росія, США, Британія, Китай, Франція, Індія, Північна Корея, Ізраїль, Пакистан.

Порівняння: У країн НАТО 5943 ядерні боєголовки (США має 5428, Франція 290, Британія – 225). В Китаї 350 боєголовок, в Пакистані – 165, Індія – 160, Ізраїль – 90.

Позиція Росії. Політика Росії визнає використання ядерної зброї, якщо по території РФ або її союзників запустят балістичні ракети або застосують ядерну зброю, нападуть на критичні урядові або військові об’єкти РФ та при агресії із застосуванням звичайної зброї.

Фото: armyinform.com

Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики.

Фонд Сергія Притули придбав доступ до супутника за гроші, які українці зібрали на «Народний Байрактар»

Компанія ICEYE надасть Міноборони України повний доступ до одного зі своїх супутників, який вже перебуває на орбіті у потрібному регіоні. ЗСУ зможуть отримувати супутникові зображення критичних ділянок для планування операцій з високою частотою оновлення. Про це повідомив благодійний фонд Сергія Притули.

Читати далі
+ 38 слів

На передову відправили перший медичний гелікоптер придбаний за кошти United24

LIKE

Гелікоптер Мі-2 АМ-1 вчора був відправлений на фронт. На борту гвинтокрила також є медичне обладнання для першої медичної допомоги під час евакуації. Гелікоптер модернізувало українське виробництво.

Читати далі
+ 16 слів

окупант зазнав найбільших втрат за добу на Донецькому напрямку

Армія рф втратила близько 200 військових за минулу добу. З початку війни українські захисники ліквідували 44 300 військовослужбовців. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Читати далі
+ 45 слів

росія знову завдала ударів по Харкову. Головне за ніч і ранок 18 серпня

Читати далі
+ 58 слів

Українські стартапи продовжують бізнес всупереч війні

Більшість стартапів планують розширити свій бізнес у короткі терміни. Лише 4% опитаних вважають, що їхня діяльність може бути скорочена. Про це повідомляє пресслужба Мінцифри, посилаючись на онлайн-опитування для аналізу результатів роботи українських стартапів під час війни.

Читати далі
+ 17 слів

рф вербує громадян з країн Центральної Азії для участі у війні

Через брак охочих воювати окупанти намагаються залучити в армію громадян Узбекистану, Таджикистану та Киргизстану. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

Читати далі
+ 18 слів

«Суспільне» починає прийом заявок на Нацвідбір «Євробачення-2023»

Читати далі
+ 70 слів

«Нова пошта» разом з ДСНС розробляють роботів-саперів

LIKE

Українські роботи-сапери призначені для розмінування водойм та суші, вони зможуть не лише знаходити міни, а й знешкоджувати їх.

Читати далі
+ 25 слів
Що там ще
+ 4567 новин