86% людей хочуть, щоб світ змінився після пандемії, а не залишився таким, як раніше

Щоб їхнє власне життя суттєво змінилося після подолання пандемії коронавірусу, а не повернулося до того, яким воно було до початку кризи, хочуть 72% опитаних хочуть. Про це свідчать результати дослідження, яке провела компанія Ipsos, одна з найбільших у світі компаній з дослідження ринку, на замовлення Всесвітнього економічного форуму, пише MediaSapiens.

Чому це цікаво. Пандемія коронавірусу, яка негативно вплинула на багато сфер життя, має потенціал змінити світ.

Детальніше. Ось результати опитування:

  • 86% респондентів згодні з твердженням: «я хочу, щоб світ значно змінився і став стабільнішим і справедливішим, а не повертався до того, яким він був до коронавірусу». 46% повністю згодні з цим твердженням, 41% — частково;
  • Росія і Колумбія очолюють список країн, у яких прагнення до змін найбільш поширене. 94% опитаних у кожній з цих країнах хочуть змін. За ними йдуть Перу (93%), Мексика (93%), Чилі (93%);
  • найбільше людей хочуть повернутися до того життя, яке було до пандемії, у Південній Кореї (27%), Німеччині (22%), Нідерландах (21%), США (21%) та Японії (18%).

Хто і як проводив опитування. Дослідження провела компанія Ipsos. Вона є однією з найбільших у світі компаній з дослідження ринку. Опитування вона виконала на замовлення Всесвітнього економічного форуму. Опитали 21000 дорослих з 28 країн світу. Отже, опитування можна назвати репрезентативним.

Довідка. Всесвітній економічний форум — це міжнародна неурядова організація, яка базується у Женеві. Її робота спрямована на розвиток міжнародної співпраці. Місія організації — «прагнення до поліпшення стану світу шляхом залучення бізнесу, політичних, академічних та інших лідерів суспільства». 

Щорічну зустріч під егідою Форуму проводять у Давосі (Швейцарія). Зустріч об’єднує близько 2500 керівників бізнесу, міжнародних політичних лідерів, обраних інтелектуалів та журналістів. Вони обговорюють найактуальніші виклики, які стоять перед світом.

Фото: pexels.com

окупанти готують провокацію на Запорізькій АЕС

росіяни хочуть звинуватити працівників станції в зберіганні зброї на території тимчасово окупованої ЗАЕС. Задля цього окупанти тортують працівників і вимагають у них «зізнання» про те, що нібито ще в березні вони скинули зброю в бетонні чаші охолоджувальних басейнів на станції.

Читати далі
+ 53 слів

В Україні зроблять реєстр олігархів

У реєстрі має міститися прізвище, ім’я, по батькові, дата і місце народження, ідентифікаційні дані та реквізити паспортів олігархів.

Читати далі
+ 41 слів

ЗСУ звільнили острів Зміїний

Українські захисники повністю звільнили острів Зміїний від російських окупантів. Про це повідомив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

Читати далі
+ 5 слів

Чехія розробила безпілотник для України. Його подарують ЗСУ

У Чехії сконструювали безпілотник-розвідник Bivoj, який вже скоро використовуватимуть українські військові. Головне завдання дрону – передавати точні дані на відстані від 50 до 60 км, що дозволить українській артилерії покращити свої результати. Про це повідомляє ČTK.

Читати далі
+ 1 слів

ЗСУ відбили наступ на Херсонщині. Важливе за ніч та ранок 30 червня

Збройні Сили України відбили штурм окупантів на Херсонщині. росіяни хотіли вибити українські підрозділи з щойно визволених населених пунктів, але їм це не вдалося. Про це повідомило оперативне командування «Південь».

Читати далі
+ 95 слів

Посіпака нацистів й конкурент Бандери. 4 міфи про Романа Шухевича

Сьогодні — день народження Романа Шухевича. З цієї нагоди розвінчуємо міфи про провідника ОУН. Розповідаємо про те, чи дійсно головнокомандувач УПА був нацистським агентом та отримував подарунки від Гітлера, про конкуренцію з Бандерою та пошуки зниклого тіла Шухевича.

Читати далі
+ 227 слів

100 грн за пляшку води, спалення українських книжок та знесення будинків. Останні новини з тимчасово окупованого Маріуполя

Ціни. Попри відсутність грошей та будь-якого заробітку у маріупольців, ціни постійно зростають. Півторалітрова пляшка води коштує близько 100 грн, кілограм свинини — 600 грн. Також окупанти пропонують свої приватні похоронні послуги вартістю 10000 грн за одне тіло. Про це повідомляє Головне управління розвідки. Водночас радник мера Маріуполя Петро Андрющенко каже, що 1,5 л води коштують у місті 40 грн.

Читати далі
+ 173 слів

У Польщі збирають на Байрактар для України. Головне за ніч та ранок 29 червня

У Польщі збирають гроші на Байрактар для України. За добу зібрали вже близько 90 тисяч доларів. Про збір оголосив громадський діяч Славомір Сєраковський.

Читати далі
+ 61 слів
Що там ще
+ 4404 новин