Трійка лідерів: завершилось голосування за журі Нацвідбору на Євробачення-2023

У додатку «Дія» 7 листопада закінчилось опитування щодо претендентів на судівські крісла Нацвідбору пісенного конкурсу «Євробачення-2023». Про це повідомляють на офіційному телеграм-каналі «Євробачення Україна».

За результатами голосувань, рейтинг очолили:

Тарас Тополя — лідер гурту «Антитіла», волонтер, співзасновник благодійного фонду «АНТИТІЛА»;

Джамала — співачка та авторка пісень. Переможниця Пісенного конкурсу Євробачення-2016;

Юлія Саніна — фронтвумен рок-гурту «The HARDKISS». Авторка пісень, композиторка.

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко привітав переможців у Facebook. 

«Голосування за склад журі Нацвідбору конкурсу проходило вперше в історії проведення Національного відбору на Євробачення. Загалом в опитуванні взяли участь понад 500 тисяч користувачів», — зазначив Ткаченко. 

Переможцям голосування запропонують підписати угоду члена журі фіналу Нацвідбору, після того трійку судів оголосять публічно. Якщо хтось із них через вагомі причини не зможе підписати угоду, то членом журі стане наступний кандидат за рейтинговим списком результатів опитування.

Нагадаємо, фінал Нацвідбору Євробачення-2023 відбудеться 17 грудня у Києві в укритті, про це повідомило Суспільне Мовлення. Транслюватимуть телевізійний концерт й у прямому ефірі. Список фіналістів оголосять після прослуховування учасників конкурсу не пізніше 17 листопада. Цьогоріч лонглист складається із 36 співаків.

Фото: showbiz.24tv.ua

Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики.

відреагувати
LIKE
Noo
Wow
WTF

Що відомо про нового очільника Фонду держмайна Дмитра Наталуху?

Сьогодні, 14 січня, Верховна Рада підтримала кандидатуру Дмитра Наталухи на посаду голови Фонду держмайна. За проголосували 244 депутати. Про це стало відомо з трансляції пленарного засідання. 

Зараз саме час підтримати незалежну журналістику — долучайтеся до Спільноти

Читати далі
+ 14 слів

Рада проголосувала за призначення Дениса Шмигаля Першим віцепремʼєром — міністром енергетики України

Верховна Рада підтримала призначення Дениса Шмигаля Першим віцепремʼєром — міністром енергетики України. За його кандидатуру проголосували 248 депутатів. Про це стало відомо з трансляції засідання. 

Зараз саме час підтримати незалежну журналістику — долучайтеся до Спільноти

Читати далі
+ 13 слів

​З п'яти населених пунктів Запорізької області оголосили обов'язкову евакуацію дітей

З п’яти населених пунктів Запорізької області оголосили обов’язкову евакуацію дітей разом з батьками чи законними представниками. Йдеться про 40 дітей з 26 родин у двох громадах. Про це заявили в Мінрозвитку. 

Читати далі
+ 23 слів

«Десятка за дві сесії»: НЗЛ зібрало головне з матеріалів НАБУ у справі Тимошенко

Сьогодні, 14 січня, НАБУ і САП оголосили підозру керівниці депутатської фракції парламенту. З опублікованих матеріалів прослуховування випливає, що йдеться про лідерку партії «Батьківщина» Юлію Тимошенко.

За даними слідства, йдеться про регулярний механізм співпраці, який передбачав виплати наперед та був розрахований на тривалий період. Народним депутатам мали надходити вказівки щодо голосування, а в окремих випадках — щодо утримання або неучасті в голосуванні.

Зараз саме час підтримати незалежну журналістику — долучайтеся до Спільноти

Читати далі
+ 65 слів

Рада проголосувала за призначення Михайла Федорова міністром оборони України

Верховна Рада підтримала призначення Михайла Федорова міністром оборони України. Призначення міністра підтримали 277 депутатів, ще 9 — утрималися. Про це стало відомо з трансляції засідання.

Зараз саме час підтримати незалежну журналістику — долучайтеся до Спільноти

Читати далі
+ 12 слів

Вісім українських митців пройшли до фіналу Болонської виставки ілюстраторів

Вісім українських художників потрапили до переліку фіналістів 60-ї Болонської виставки ілюстраторів. Про це повідомили на сайті премії. 

Зараз саме час підтримати незалежну журналістику — долучайтеся до Спільноти

Читати далі
+ 23 слів

НАБУ і САП оголосили підозру Юлії Тимошенко — про це стало відомо з матеріалів прослуховування

НАБУ і САП оголосили підозру керівниці депутатської фракції парламенту. З опублікованих матеріалів прослуховування випливає, що йдеться про лідерку партії «Батьківщина» Юлію Тимошенко. 

Зараз саме час підтримати незалежну журналістику — долучайтеся до Спільноти

Читати далі
+ 12 слів

Юлія Тимошенко підтвердила обшуки в офісі партії «Батьківщина». Що відомо?

Лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко підтвердила обшуки в партійному офісі та відкинула усі звинувачення, про які раніше повідомляли у НАБУ та САП. Вона назвала їх «політичним замовленням». Про це вона повідомила у соцмережах. 

Зараз саме час підтримати незалежну журналістику — долучайтеся до Спільноти

Читати далі
+ 7 слів
Що там ще
+ 13388 новин